2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Merhaba 26 haftalık oldu bebeklerim sol tarafta olan bebek göğüs Altına ve mide tarafına baskı yapıyormuş sadece sağ tarafa yattığımda biraz rahatım otururken ayakta iken resmen dol tarafta göğüsümün alt tarafındaki kemik bölgesi uyuşuk ve gün geçtikte farkındayım sağ tarafa yatsam da uyuşukluk geçmemeye başlıyor hiç bu Durumu yaşayan oldu mu
Benim de sağ kaburgam altında vardı, bazen çığlık atasım geliyordu...geçti sonra yer değiştirdi oğlum...

Kızlar mustelaçatlak kremi kullanıyorum ama iki gün önce karnımda kasıntı basladı bıanda catlaklar oluştu 😔 artmaması için neler yapabilirim
Shea yagı kullanıyorum çok iyi nemlendiriyor hem de %100 doğal, önceki hamileliğimde de bunu kullandım çatlağım yok ama bu sefer fazla büyüdüğü için ne olur bilemem 5,5 aylığım ama karnım 7 aylık gibi şuan💕

İkiz diye sanrm ilk hamılelıgımde hıc olmadı krem falanda kullanmamıstım Bu hamılelıgımde bıranda oldu bu hafta
Ya tabii ikiz daha buyuk oluyor sonucta... Valla ben de teki hicbir zaman bilemeyecegim :)
Cinsiyetler ne sizin? Cok az kalmis ya sizin hem de valla, doktor tarih vermedi mi?

Kızlar mustelaçatlak kremi kullanıyorum ama iki gün önce karnımda kasıntı basladı bıanda catlaklar oluştu 😔 artmaması için neler yapabilirim
Ben nemli tutmaya çalıştım baktım yok çok fena kaşınıyor olacak gibi değil yapcak bişey yok çatlicak naparsanda:KK43: ben çok fena çatlamışım 😬 bide ilk gebeliğin ikiz olmasının da etkisi çok bence. Benim ki ilkti

Hindistan cevizi yagi kullaniyorum.30.hafta oldu henuz catlak yok erken sanirim daha karnim cok buyuk boyutta degil.Ama hep okudugum bu catlaklarin 1 gunde bile olduguymus.Yani catlayacagi varsa dunyanin en iyi kremi de olsa catliyormus. Bir dene istersen şok, a101 de var.Forumda cok fazla kullanan var.Ben de burdan duyup baslamistim kullanmaya sabah aksam yaglanip bekliyorum yarim saat emmesini cildimin.Arada badem yagi da karistiriyorum.

Ahh bize bi el uzatana bin dua gidiyo valla iki bebekle yardimci olmadan o kadar zor kii. Kizkardesim yanima geldi gidene kadar 3 aylık olurlar. Kilo almiyo kustugundan beri çok az. Yoksa kilo alımı iyiydi gayet 😒Muhtemelen bize de mama ilaç vs yazılır
Cocugu biri 10 dk tutsa buyuk bisi oluyo gercktn😊 neguzel kizkardes ya brn tek cocugum😑 evet onerircanim o cozulebileck bisi yine cok sukir🙏

Selam kizlar masallah neguzel ileri haftalara gelen olms 36 37ler cok super ya zamanli dogsunlar sora cek cekiliyor erken dogum etkileri🙏 ben de hindistn cevizi ve kakao yagi kullandm acikcasi hergnde suremedim hep u unuttm calstgmdnda bol vaktm yoktu dustn sora arada suruyordum. 30 dan sora surmeye bsladm daha cok zatn catlakta sona dogru oldu dogmdn bi hfta once gobk deligm cok gerlp catlamsti birzda ciltle alakali bnde biadet catlak izi var suan karnimda😊 mumkun olabiliyorsa yaninza 2 kisi ek destk olsn dogum sorasi ki sizde dinlenebilin. Bende malesf olmadi ve sutum azaldi bisuru sey denedm yapmadgm kalmadi anladm ki bu is uyku ve dinlenmeye bgli onuda yapamaynca azaliyor ne ciksrsa veriyorum bagisiklk icin onemli yoksa doyumluk olarksut zatn yetmiyor😊😊 mama beslenmeside bebekleri mahfediyor her gaz dmlasini denedik sanirim acile tasiniyoruz arada lavman oluyo ftille bile yapamiyorlar yeri geliyor kitliyor ins benzer seleri yasamassiniz deneymlerimi yazmak istedim🙏😍

Slm hanımlar Rabbim nasip ederse bende ikiz annesi olcam.Daha önce de ikiz gebeligim olmuştu, erken doğumla 19. haftada kaybettim.
İnşallah bu defa bi sıkıntı yaşamam.
Rabbim hepinize hayırlı evlatlar sağlıklı gebelikler nasip etsin.

X