2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
senin gibi özgür bir ruhlu annesi olmasi ne güzel. bebeklikten ruhu besleniyor. ben cogu zaman kıramıyorum aman birsey olacak diye diye. eşim senin kafanda. bi bakiyorum cocugum korktugum seyi yapar olmus. hep gizli gizli calismanin sonuclari😁
🥰🥰 özgür ruhlu görmen beni nehos 🤗
Minnosumda özgür olsun ama dizimin dibinde olsun istiyorum 🤣

Geçen gün bebisli arkadaşımız geldi 3 aylıktı aklıma direk senle şekerpare geldi nekadar zormus iki çocuklu olmak büyüğü ayrı ilgi istiyor küçüğü ayrı agucuk istiyor büyüğü bebekle oyamak istiyor bebek narın birşey olmasından korkuyor insan ama büyük dediğinde büyük değil Allah yardimciniz olsun ❣️ büyük işler başarıyorsunuz

Selam kızlar ❤️ uzun zamandır giremiyorum buraya bi yandan kpss bi yandan ev işleri bi yandan iki çocuk bakmayın ortamlara aktığıma o ortamlarda bile kpss soru cevap yapıyoruz 😂 bir de misafirlerim oluyo Urfa sıcağına katlanamayan tüm eş dost akraba kışın sıraya girip geliyo ev mülteci kampı gibi 🤪anlayacağınız ben iptal 🥴 yıkılmadım ama ayakta da değilim haydo da bildiğiniz gibi işte 🤗🥰 Jadesi Jadesi dünürcanım huni sormuşsun keşke ilk dediğimizde alsaydım şimdi hayat çok pahalı 😂😂

seni istiyor demekki hala. arel geliyor uyuyor bizimle. reddetmiyorum hic. ama civan meme olarak goruyor hala. ona eşim gidiyor yanima alamiyorum. duzen bekleme bi de. yani cocuk uyumayi da yemeyi de elbet ogrenir ama buyume asamalarinda hep bi degiskenlik olabiliyor. hastalik zaten hep bi sebep.
Hastalık zaten huylarını bile değiştiriyor .4. Gün oldu hala ishal . Burda birileri tarif vermişti kimdi tam hatırlayamıyorum valla , acil görse biri keşke . Ya da hatırlayan varsa yazsa.

Hastalık zaten huylarını bile değiştiriyor .4. Gün oldu hala ishal . Burda birileri tarif vermişti kimdi tam hatırlayamıyorum valla , acil görse biri keşke . Ya da hatırlayan varsa yazsa.
Umudum bu olabilir mi?

Eklentiler

• 75D5AD6D-6275-4A41-B35F-96D88FCE72F5.jpeg
    75D5AD6D-6275-4A41-B35F-96D88FCE72F5.jpeg
    254,4 KB · Görüntüleme: 24

Geçen gün bebisli arkadaşımız geldi 3 aylıktı aklıma direk senle şekerpare geldi nekadar zormus iki çocuklu olmak büyüğü ayrı ilgi istiyor küçüğü ayrı agucuk istiyor büyüğü bebekle oyamak istiyor bebek narın birşey olmasından korkuyor insan ama büyük dediğinde büyük değil Allah yardimciniz olsun ❣️ büyük işler başarıyorsunuz
valla zor ama az kaldi ya oyun oynayacaklari vakitler yaklasti. az daha dişimizi sıkalım N Nehir8077 S Sekerpareeeeeee
Selam kızlar ❤️ uzun zamandır giremiyorum buraya bi yandan kpss bi yandan ev işleri bi yandan iki çocuk bakmayın ortamlara aktığıma o ortamlarda bile kpss soru cevap yapıyoruz 😂 bir de misafirlerim oluyo Urfa sıcağına katlanamayan tüm eş dost akraba kışın sıraya girip geliyo ev mülteci kampı gibi 🤪anlayacağınız ben iptal 🥴 yıkılmadım ama ayakta da değilim haydo da bildiğiniz gibi işte 🤗🥰 Jadesi Jadesi dünürcanım huni sormuşsun keşke ilk dediğimizde alsaydım şimdi hayat çok pahalı 😂😂
bi kpss ci daha ha. valla ben o topa giremiyorum. 95 lazim.bize. ozel sektördeyim. ama cok.guzel projelerim.var. tam gaz devam 🥰
canim benim bildigim.iki sey var ama bebege gore degil. yazayim yine de. kola ve bebe aspirini karistir ic aninda keser. ya da turk kahvesi limondu. ama ben kolayi tercih ediyordum aninda.kesiyordu da cocuga olmaz.gibj.

güzel ve güçlü kadinlar neler neler paylastik. pandemide evlere kapandik ve hep birbirimize danistik. kimse yanimizda olmasa bile kimsesiz kalmadik. iyi ki bu sayfa acilmis sizlerle.tanismak nasip olmus. yeni yil sizlere en basta saglik sonra mutluluk.ve huzur en son da bol booooool para getirsin. kimseyi kaybetmeden, dermansiz yara almadan gecen bir yil olmasi dilegiyle. öpün yerime bebeleri🥰😘😘😘

canim benim bildigim.iki sey var ama bebege gore degil. yazayim yine de. kola ve bebe aspirini karistir ic aninda keser. ya da turk kahvesi limondu. ama ben kolayi tercih ediyordum aninda.kesiyordu da cocuga olmaz.gibj.
Çocuğa olmaz canım da . Diğer tarifleri denedim . Tadında değişiklik hissettiği anda suyu bile içmedi . Suyu da zaten az içiyordu . Perişan oldu . 12 kere filan aldım bugun altını . Kusma da var . Akşama kadar acilde idik çok olmadı geleli . Vücut haliyle çok sıvı kaybetti . Adenovirüs kapmış . Sanırım havuzdan aldık . Daha götürmem havuza da . Beslenmiyor da. Eğer beslenmezse tekrar gideceğim . 3 güne geçmeZse yine gideceğim . Vallahi kaka temizlemekten yoruldum . Çocuk ne yapsın . Ama hala keyfi yerinde kuzumun 😁 2021 de böyle bittiğine göre dağılabiliriz artık 😁 2022 sağlıkla gel inşallah 🙏 güzel dileklerine gönülden amin diyorum 2022 için 😍

Kızlar yeni yıl herkese tüm güzellikleriyle gelsin 2022 çocuklarımızla Sevdiklerimizle bizlere bol mutluluk şans huzur sağlık getirsin hepinizin yeni yılını kutlarım 🎄🌟
Bazı küçük beyler ve hanımların yeni yıl fotoları da çok tatlı söylemeden geçeniyeveğiö😍😘

Kizlar iyi seneleriniz olsun. Yavrularimiz saglikla buyusun guzel yillari olsun💕
Karya m 2 gecedir atesleniyor dun calpol vvermistim dusurdu sanki gunduz iyi gibiydi simdi yine atesi var iburofen verdim ama dusmedi ya halen sanki napabilirim yarim saat olmuştur vereli :KK43: inliyorda kiyamiyorum:KK43:

Kizlar iyi seneleriniz olsun. Yavrularimiz saglikla buyusun guzel yillari olsun💕
Karya m 2 gecedir atesleniyor dun calpol vvermistim dusurdu sanki gunduz iyi gibiydi simdi yine atesi var iburofen verdim ama dusmedi ya halen sanki napabilirim yarim saat olmuştur vereli :KK43: inliyorda kiyamiyorum:KK43:
Canım 4 saatte bir dönüşümlü ver bize son gittiğimizde doktor calpolun yetersiz kaldığını artık yaş ve kilodan dolayı parol vermemizi önermişti

İshal için bir tarifiniz vardı kim yazmıştı ki acaba 😑 Kalppare Kalppare sanki sen vermiştin tarifi
Canim iki yemek kasigi seker ,
Bir veya yarım cay kasigi tuz ,
Çay kasigi ucuyla karbonat 1 litre suya atip karisitiyorum ben. Normalde 3 yemek kasigi seker 1er cay kasigi tuz ve karbonat tarifin asli ama ben azaltiyorum. Oyle bardak bardak icemese de kasikla bile icse sifa oluyor. Gec cevap oldu ama iyilesmistir insAllah minigim 😔

Hic unutmuyorum eşim babalik izni bitip ise başladığı gün sabah kahvaltısı hazırlayacağım.erva aşırı minik kolumda ve ağlıyor oglum o da minik o da bacagima sarılmış anne acıktım yumurta diye ağlıyor. Dikişlerim var sezeryanliyim acım cok ve evde kimse yok. Tek elimle bir yandan kahvaltı hazırladım bir yandan besledim.sonra ikisinin uyudugu bir boşluk bulup hüngür hüngür ağladım.o kadar acınası bir durumdaydim ki zamanda yolculuk olsa o halime gidip kocaman sarılırdım o yalnizlik cok kötüydü. :KK43: lohusalik zaten zor. Ikisi de bezliydi..... neyse korkutmayayim 😊 o ilk 4 5 ay cok zordu ama ondan sonrasi ne kadar zor olsa da o ilk aylar kadar degil çünkü sezeryanin etkileri geçtikçe ben de toparladım.ne demisler mutlu anne mutlu çocuk 🥰 ama tabi burda benim yakınmam beyhude olur Helinnnnn Helinnnnn ve N Nehir8077 arkadaslarimin yaninda benim durum gene kolaydı. Tek sıkıntı yardım eden insanım yoktu ama Allah var gam yok Rabbim yardım etti😊 halimize hamd olsun. Simdi kavga falan ediyorlar. Bu zamanin da problemi bu oldu bakalim seneye Alalh nasip ederse ne görürüz 🤷‍♀️
Ve ayrica helin ve bahari gonulden tebrik ediyorum. Su forumda araları 1.5 yas olup depresyona giren hayata tutunamayan o kadar cok kadin okudum ki helal olsun arkadaslarim zorlansanizda yilmadiniz basardiniz 💐💐💐💐💐💕💕💕💕💕💕 hepimize masAllah nisan anneleri 🧿🧿🧿🧿🧿

Canım nasıl oldunuz? Diş olabilir geceleri atesleniyor diyorsun çünkü 🤔

Canim iki yemek kasigi seker ,
Bir veya yarım cay kasigi tuz ,
Çay kasigi ucuyla karbonat 1 litre suya atip karisitiyorum ben. Normalde 3 yemek kasigi seker 1er cay kasigi tuz ve karbonat tarifin asli ama ben azaltiyorum. Oyle bardak bardak icemese de kasikla bile icse sifa oluyor. Gec cevap oldu ama iyilesmistir insAllah minigim 😔
Yok canım nerdeee. 6. Gün bugun kafamıza kadar kaka ile uyanıyoruz . Süzüldük iyice. Zaten zayıftı eridi çocuk .
Bol kakalı başladık yıla 🤣

Yok canım nerdeee. 6. Gün bugun kafamıza kadar kaka ile uyanıyoruz . Süzüldük iyice. Zaten zayıftı eridi çocuk .
Bol kakalı başladık yıla 🤣
Vücut virüsle mücadele ediyor muhtemelen. Bu virutik durumla zor oluyor ya. Ama soyle dusun kucukken bagisiklik kazandi okullardaki salginlarda sansli olacak. Yine de tuzlu sekerli su az az da olsa ver vücut elektrolit dengesini korusun.gecmis olsun.

X