2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben işyerinde vakit bulamadığım için yoğurdu hazır yiyorum
etrafımdan kendin mayalasan diyorlar sizler ne yapıyorsunuz yoğrt işini ?
5-6 aydan fazladr kendim mayaliyordum sinra cok sıcaklarda sütüm kesildi yok mide bulantılarımdan dolayı birşey yapamaz oldum derken hazıra geçtik maalesef. Artık havalar biraz serinlesin öyle devam edicrm çünkü çalışırken ugraşmam da zor oluyor. Kaymak ta yapıyordum, ekmek te oh mis gibiydi. Aslında kışa buzluğa filan da birşeyler atmak lazm ama hangi ara yapıcam bilmem.
Erik merik atın kızlar komposto yapıp hastaneye götürürsunüz ne iyi geliyor. Hazır meyve suyuna yemeğe filan izin vermemişlerdi bana da o kompostolarla renkli görmeye başlamştm resmen 😊

Çok geçmiş olsun.

Benim de almam gerekli, ama çok ta pahalılar. Anakucağı vardı onun uyup uymadığını nereden anlayabilirim acaba ?

Ben tatlıyı çok severim ama canım hiç istemiyor sadece yeterki aç kalmiyim ve peynir e taktım. Bir ara limonataya takmıştım. Ay kız mı acaba 😜

Benim kiz ama tatli aynen tam gaz devam.. tek fark tatli yiyip iki dakka sonra limon istiyorum diyorum :KK66:

Çok geçmiş olsun.

Benim de almam gerekli, ama çok ta pahalılar. Anakucağı vardı onun uyup uymadığını nereden anlayabilirim acaba ?

Ben tatlıyı çok severim ama canım hiç istemiyor sadece yeterki aç kalmiyim ve peynir e taktım. Bir ara limonataya takmıştım. Ay kız mı acaba 😜
canım ben de peynir ve limonatayı bol bol tükettim oğlum oluyor o tamamen mide ekşimesinden bence tabi hayırlısı olsun :KK200:

Kızlar o değil de bişey sorayım çatlak kremi almak istiyorum eczane ürünü istiyorum avene in bir ürününü çok önerdiler ama emin olamadım deneyimli arkadaşlar öneriniz var mı

Kızlar o değil de bişey sorayım çatlak kremi almak istiyorum eczane ürünü istiyorum avene in bir ürününü çok önerdiler ama emin olamadım deneyimli arkadaşlar öneriniz var mı

Lierac.. bir suru arastirmadan sonra ve kullanan arkadaslarinda yorumlariyla onu aldim..

avene 50 faktor gunes kremi vucut icin yuz icinde solenta pregna gunes kremi gebelik lekesi olusmasin diye.

Lierac.. bir suru arastirmadan sonra ve kullanan arkadaslarinda yorumlariyla onu aldim..

avene 50 faktor gunes kremi vucut icin yuz icinde solenta pregna gunes kremi gebelik lekesi olusmasin diye.
bir sürü şey çıkıyor canım hangisi görüntüsünü atabilir misin rica etsem

ben de hazır yiyorum valla zaten mutfağa girebilsem yoğurttan önce başka şeyler yaparım :KK48:
Dün uzuuun bir aradan sonra ilk defa yemek yaptım. 😁 gönlümden bir sürü şey yapmak geçiyor ama midem izin vermiyor 😅
2 gündür karnım kaşınmaya başladı. Daha önce badem yağı kullanmıştım, bu sefer hem kremli duş jeli vücut losyonu ve çatlak kremi kullanmak istiyorum ki daha fazla çatlamıyım. Gerçi olacağı varsa oluyorculardanım ama en aza indirirsem kardır.

Ben ilkinde lierac kullandım ama çatladım, bu hamileliğimde yine de kullanacağım kullanmasam belki daha fazla çatlayacaktım diye korkuyorum çünkü

Doktorum lierac ve mustela önerdi.
Bayramdan sonra alıp kullanmaya başlayacağım.

Ben ilkinde lierac kullandım ama çatladım, bu hamileliğimde yine de kullanacağım kullanmasam belki daha fazla çatlayacaktım diye korkuyorum çünkü

Zaten bunye meselesi diyorlar. En aza indirelimde. Ben yuzumde gunes lekesi olmasin istiyorum o yuzden gunes kremi meselesine onem verdim

Tam yaziyim ne hikmetse ekleyemiyorum lierac paris phytolastil gel. Catlaklari onlemeye yardimci gel.
Bu mudur, hangisi ? Peki nerelerden almalı ? Yani bunların da çakması filan var mıdır
2289565
2289566

Son düzenleme:
Biz bebek arabası quinny zap almıştık ona uyumlu maxi cosi pebble ana kucağı vardı.. o ana kucağını bayaaaa uzun kullandık kızım iri bir çocuk olmadığı için. İkisinden de memnundum.. Baston puset fln almama hiç gerek olmadı bu arabanın tasarımı çok iyiydi.

Zaten bunye meselesi diyorlar. En aza indirelimde. Ben yuzumde gunes lekesi olmasin istiyorum o yuzden gunes kremi meselesine onem verdim

Solenta pregna aldım ama bakalım.
Tatilde belli olacak güneş kreminin etkisi :KK70:
hoş o kremi bütün vücuduma nasıl yedireceğim orası ayrı mesele:KK70:

Çok geçmiş olsun.

Ana kucaklarinin kenarinda kemer gecirme yerleri oluyor oralardan geciriyorsunuz oto koltuklarında isofix oluyor arabanızın da uyumlu olmasi lazim tabi

Saat tuttum tam 1.5 - 2 saatte bir acıkıyorum. Hamurişi yemiyorum protein bile alsam aynı. Kafayı yiyeceğim. Doktor da çok alıyorsun dikkat et demez mi bir de. Sadece 2 kilo aldım bu arada o da sigarayı bıraktığım için. Valla psikolojim bozulmaya başladı kilo alma diyenleri duyunca ve acıkınca. :cry:

Canım acıkınca yoğurt, meyve ye seni 2 saat daha tutar zaten 4 saat sonra acıkman normal.
Ya da domates salatalık gibi salata yap az kalori seni idare eder yemeğe kadar.
Su iç bol bol su içmeyince de acıkmış hissediyor insan bazen

teşekkür ederim ben de göğsümde fark ettim bugün başlamalıyım artık lierac alacağım gibi görünüyor :110:

teşekkür ederim ben de göğsümde fark ettim bugün başlamalıyım artık lierac alacağım gibi görünüyor :110:

Ben ikisini de alacağım bu sefer ikili kullanacağım bir de böyle deneyeyim.
Hatta bir de loccitane ın organik shea butter ını kullanıp beğenen çok gördüm doktora soracağım onaylarsa onu da alacağım bu hamileliğimi yağlı güreşçi olarak tamamlamayı düşünüyorum:KK70:

X