2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

P pelinsamet06 O Otimoti kızlar Allah sizden razı olsun canlarım ciğerlerim bebişlerinize bol bol uyku diliyorum Allah önünüze getirsin söylediğiniz yöntemleri denedim valla üç günlük yaptı çocuğum.Afedersiniz fışkırtarak yaptı ilkini bi korktum 😱beklemiyordum öyle sonra alt açma bezine yayıldık 🙈🙈sabahtan beri uyuduğu yok bayıldı şimdi arada gözleri aralanıyor siyahları tepesine kayıyor öyle garip hareketler yapıyor🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤

Şahanee
Benimki yapmış kadar sevindim valla
NNapsın kuzucuk ya kimbilir ne kadar zorlanıyorlar . Bu dünyaya adaptasyon süreçleri kolay değil gerçekten

Kızlar astrolojiyle ilgilen varsa şuraya bir link koyayım. Bu bizim bebişlerin burcu :KK200: Güneş burçları oğlak, ondan bahsetmiyor. Kuzey ay düğümleri yengeçte, bunu anlatıyor.
YENGEÇ KUZEY AY
7 Kasım 2018 - 4 Mayıs 2020 tarihleri arasında doğan bütün bebeklerin ay burcu yengeç

Ya bizim kiz yay + Yay oldu nasil basa cikicaz bakalim. Dogar dogmaz yukselene baktilar

Kızlar aranızda sigara kullanan var mı birşey soracağım

Kullanmiyorum daha dogrusu sosyal iciciydim ama anne sutune geciyor onu biliyorum. Bide kokusu alerjiye sebep olabiliyor. Esim.ictikten sonra elini yuzunu yikiyo agzini calkaliyo tshirt degistiriyor bebeyi oyle aliyor... hamilelikte biraktiysan hic baslama...

Hamileyken tek tük içiyordum, doğumdan sonra yarım pakete çıktı 😔 bizim çocuğun burnu hep tıkalı. Yanında içmiyorum tabii ama üzerime sinen sigara kokusu yüzünden mi bu kadar tıkanıyor merak ediyorum. Sizin bebekleriniz nasıl

Hamileyken tek tük içiyordum, doğumdan sonra yarım pakete çıktı 😔 bizim çocuğun burnu hep tıkalı. Yanında içmiyorum tabii ama üzerime sinen sigara kokusu yüzünden mi bu kadar tıkanıyor merak ediyorum. Sizin bebekleriniz nasıl
Ben geçen hafta soguk algınlığı geçirdim ondan tıkalı simdi de hafif aspiratörle acıyorum illa ki duman üstümüze siniyor diye balkonda içip üstüme giydiğim tshirt ü değiştirmeye yada sweat i tekrar balkona cıkarken giyiyorum ben 1 pakete yaklastım malesef 😪 hamileyken de 10 tane falan içiyordum İnş zararı olmaz dicem ama illaki vardır azaltıp bırakmak en iyisi de

P pelinsamet06 Muezzaa Muezzaa anne sutuyle geciyor kizlar malesef.. ve bebegin koku hassasiyeti varsa burun tikanikligi yapar. Bende bile yapiyor.

Ben kova burcuyum esim terazi. Zaten boyle bir cift yay cocukla cok iyi anlasirmis denk geldi. Bide gezmeyide seviyoruz ooooohhh...

Varsa boyle bilgiler paylasin ben anlamam ama merakliyim. Mesela ay burcu neyi etkiliyormus

P pelinsamet06 Muezzaa Muezzaa ya ben yeri geliyor bir bardak su içecek vakti bulamıyorum. Siz bir pakete yakın sigara içecek vakti nasıl buluyorsunuz 😅 şaka maka 8 yıl günde bir pakete yakın içtim. Hamile kalmadan 6 ay kadar önce champix’le bıraktım. Bıraktıktan sonra insan ne kadar koktuğunu, hayat kalitesini ne kadar düşürdüğünü anlıyor. Öncesinde alabildiğim nefesle şuanki nefes farklı. Ki el kadar bebe. İçip kucağınıza aldığınızda üstünüze sinen duman onları ciddi etkiler, ki sadece kıyafete de değil, insan kendisi farketmiyor ama tene de siniyor. Öncesinde kullanmama rağmen yeni sigara içmiş birine maruz kalınca ben bile tıkanıyorum.

Muezzaa Muezzaa zeynep turani dinledim simdi ay burcu icinde saat falan onemliymis yasadigin il saat falan oyle hesaplaniyomus.. nelere sardin beni.😂😂🤣. internetteki hesaplamalardan dogru cikmayabilir diyo

Kızlar aranızda bebek için reflü yastığı kullanan var mı? Benimki yatarken suratını ekşitip ağzını şapurtatıyor süt ağzına geliyor sanırım.Reflü yastığı almayı düşünüyorum fikri olan var mı?

Kızlar aranızda bebek için reflü yastığı kullanan var mı? Benimki yatarken suratını ekşitip ağzını şapurtatıyor süt ağzına geliyor sanırım.Reflü yastığı almayı düşünüyorum fikri olan var mı?

Ben reflu yatagi kullaniyirum.. baya dik konumda tutuyorum falan yinede geliyor agzina.. bu hafta doktora gidicem sorucam.

A101 de görüp almıştım minnak kızım kuvözdeyken, çok iyi değil benim kullandığım ama yine kusuyor kusası varsa o yatak sadece başı yukarı olsun istedim ona yaradı

Ben hep onda yatırdım cnm yanları destekli ama şimdi boyu 64 cm yeni uzun varsa bakcam bu kucuk gelmeye başladı

Ben geçen hafta soguk algınlığı geçirdim ondan tıkalı simdi de hafif aspiratörle acıyorum illa ki duman üstümüze siniyor diye balkonda içip üstüme giydiğim tshirt ü değiştirmeye yada sweat i tekrar balkona cıkarken giyiyorum ben 1 pakete yaklastım malesef 😪 hamileyken de 10 tane falan içiyordum İnş zararı olmaz dicem ama illaki vardır azaltıp bırakmak en iyisi de
Üst değiştirme iyi fikir ben de deneyeceğim 👍 bizimkinin de burnu fışır fışır dedeler gibi horluyor çok üzülüyorum 😔 doğru düzgün temizlemeyi beceremiyorum. Sabah doktora gittik sağlıklıymış burnu tıkalıymış sadece. Sigaradan mıdır oda mı sıcak geliyor neden bir türlü anlayanlayamadım

E esradfghjkl bırakmak çok zor ya. Haklisin insan azaltınca bile farkı görüyor, cildin bile hemen güzelleşiyor. İlk üç ay midem bulanırken pek içmiyordum keşke o zaman bıraksaydım. Şu an bırakmaya niyetlendim ama bakalım. Burnunun tıkalı olduğunu görünce çok üzülüyorum

Muezzaa Muezzaa zeynep turani dinledim simdi ay burcu icinde saat falan onemliymis yasadigin il saat falan oyle hesaplaniyomus.. nelere sardin beni.😂😂🤣. internetteki hesaplamalardan dogru cikmayabilir diyo
Aynen üçünüzün de burcu çok uyumlu. Bunu ay burcu diye değil kuzey ay düğümü diye arat. Tarih aralığı çok geniş. Örnek vereyim senin doğum tarihin ne mesela

Üst değiştirme iyi fikir ben de deneyeceğim 👍 bizimkinin de burnu fışır fışır dedeler gibi horluyor çok üzülüyorum 😔 doğru düzgün temizlemeyi beceremiyorum. Sabah doktora gittik sağlıklıymış burnu tıkalıymış sadece. Sigaradan mıdır oda mı sıcak geliyor neden bir türlü anlayanlayamadım
Bebekler De hırıltı oluyomus cnm dokusu kıkırdakmış olgunlaşma süresince oluyomus bzm Bi özele gittiğimiz doktor vardı artık adam beni engelleyecek bebekte normal yazmaktan kustu sıvıydı kustu katıydı kakası bu renk diye 🤣

Bebekler De hırıltı oluyomus cnm dokusu kıkırdakmış olgunlaşma süresince oluyomus bzm Bi özele gittiğimiz doktor vardı artık adam beni engelleyecek bebekte normal yazmaktan kustu sıvıydı kustu katıydı kakası bu renk diye 🤣
😁😁 insan çok panik oluyor ilk olunca. Senin doktorun vicdanlıymış yine, bizimkiler çok fena. Kakası biraz yeşil diyorum hemen test yapalım kan alalım ilaç yazalım 😐

X