Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

xemax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
1.169
1.543
Arkadaslar bu ayın sonuna eşimin doğumgünü var . Baba olarak ilk doğumgünü. Ne yapabilirim acaba fikri olan var mi
Bizimkinin doğum günü oldu ama dışarıya çıkıp bir şey alamadım çocuğun en huzursuz olduğu günlerdi.Doğum günü geldi çattı pasta yapayım dedim malzemeler hep eksikti komşudan aldım eksiklikleri ve çocuk durmadan ağladı çok zor şartlar altında pasta yaptım.Eşim unuttuğumu düşünmüş 🤣 Eşime dedim bugüne kadar aldığım tüm hediyeleri tüm süprizleri unut en kıymetlisi bu çok zor şartlar altında yaptım dedim 😁😁 o zaman anca o kadar yaptım daha 40ımız çıkmamıştı.

Dbg

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
295
324
28
Bugun hiç durmayan bir sıpayla basbasayız.. ne istediğini bilmiyorum bence o da bilmiyor aglamama o kadar az kaldı ki yorgunluktan aglamıyorum sadece. szler yüzüstü yatırıyomusunuz öyle cok rahat ediyo gündüzleri gözüm üstündeyken yatırıyorum yenidoğandaki hemşireler gözetim altında yatırın demisti ama.. su an gözlemliyorum kendi gömüyor ama kurtarıyo kendisini. Bi sıkıntı olmaz heralde ama aklım kalıyo öyle yatırınca.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 467 gün geçti.

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.702
2.426
Bugun hiç durmayan bir sıpayla basbasayız.. ne istediğini bilmiyorum bence o da bilmiyor aglamama o kadar az kaldı ki yorgunluktan aglamıyorum sadece. szler yüzüstü yatırıyomusunuz öyle cok rahat ediyo gündüzleri gözüm üstündeyken yatırıyorum yenidoğandaki hemşireler gözetim altında yatırın demisti ama.. su an gözlemliyorum kendi gömüyor ama kurtarıyo kendisini. Bi sıkıntı olmaz heralde ama aklım kalıyo öyle yatırınca.
ben yatırıyorum ama yanından ayrılmıyorm kısa süreli odadan odaya geçiyorm ama 3 5 dk durmuyorm bir kere sabah uyandım emzirdim cocuk kıvranıyor rahat eder dıye yuzustu yatırdım rahatladı gözlerini kapattı onu beklerken bende uyumuşum uyandm cocugu nasıl düz cevireceğimi şaşırdm Allah tan koyduğum gibi duruyordu hoş o zaman kafasını pek oynatamıyordu sanrm ama cok korkmuştm uyanınca

Zeynosannesi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2020
55
130
27
Arkadaslar bu ayın sonuna eşimin doğumgünü var . Baba olarak ilk doğumgünü. Ne yapabilirim acaba fikri olan var mi
gelecek fikirler için bende bir köşede bekleyim😊

Karınüstü egzersizleri öneriyorlar. Boyun omuz kol ve karın kaslarinin gelisiminde etkiliymis. Yaninda biri varken yaptirilacak. Bebek yalniz birkmayacak. 2 aylık bir bebegin yüzüstündeyken kisa sürelide olsa basini kaldirmasi gerekirmis. Ben farkli zamanlarda 1-2 dakika yaptiriyorum. Ilk baslarda cok zorlandi hic hoslanmadi sonradan alisti😊 simdi basini kaldiriyor saga sola ceviriyor😊 o öyle yatarken bende sirtina arka bacaklarina hafif masajlar yapiyorum sakinlesiyor

Dbg

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
295
324
28
Bizimki cok seviyodu simdi kıpırdancam diye gömüyo kafayı hemen müdehale etmeyeyim diyorum başarıyo düzeltmeyi kendisini..debelenirken gazını cıkarıyo bazen iyi oluyo. Ama bakmak lazım gerçekten sürekli.

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
430
624
31
Ben doğum gunu icin birseyler düşündüm 😊 kemal tancadan bir ayakkabı beğendim onu alacağım eminim çok hoşuna gider . Siyah ayakkabısı da yoktu zaten . Bir de bebege notlu zıbın yaptıracam. O gün bebeğin kıyafetlerini babasının değiştirmesini isteyecem. Bebeğin Tulumunu açınca yazıyı görecek 😊 bir de pasta alıp bebeği de alıp okuluna gidip sürpriz yapmak istiyorum ama bebeği kalabalık ortamlara girdirmek istemiyorum . Evde kutlarız artık . O gün de bebisin 2. Ay aşıları var nasıl geçecek bakalım huysuz bebisin. Yaptıracgim zıbıni da paylasayim.

Eklentiler

• Screenshot_2020-03-04-23-00-27.png
    Screenshot_2020-03-04-23-00-27.png
    600,9 KB · Görüntüleme: 29

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 448 gün geçti.

Dge

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
135
255
27
Ben doğum gunu icin birseyler düşündüm 😊 kemal tancadan bir ayakkabı beğendim onu alacağım eminim çok hoşuna gider . Siyah ayakkabısı da yoktu zaten . Bir de bebege notlu zıbın yaptıracam. O gün bebeğin kıyafetlerini babasının değiştirmesini isteyecem. Bebeğin Tulumunu açınca yazıyı görecek 😊 bir de pasta alıp bebeği de alıp okuluna gidip sürpriz yapmak istiyorum ama bebeği kalabalık ortamlara girdirmek istemiyorum . Evde kutlarız artık . O gün de bebisin 2. Ay aşıları var nasıl geçecek bakalım huysuz bebisin. Yaptıracgim zıbıni da paylasayim.
Çok güzel düşünmüşsün inşallah bebeğinde huysuzluk yapmaz aşı da güzel geçerdoğum gününüz

Melekbebekannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
430
624
31
Çok güzel düşünmüşsün inşallah bebeğinde huysuzluk yapmaz aşı da güzel geçerdoğum gününüz
İnşallah güzel geçer . Bundan 2 yil önceki doğum gününde hamileydim . Sürprizler hazırlıyorDum eşime . Sabah uyandık bir telefon geldi doktorum aramış . Açtım telefonu bebeğimin ikili test sonuçlarının geldiğini ve hasta olduğunu yaşama ihtimalinin olmadığını söyledi ..Bütün planlarım mahvoldu planingectim biz mahvolduk . Çok kötü geçmişti o doğum günü . Şimdi de çok şükür Allah bir evlat daha nasip etti . Bu sefer mutlu olmasını istiyorum eşimin o yüzden mutlu edecek birseyler düşünmeye çalışıyorum . İçimi dökesim geldi bir an :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 448 gün geçti.

Dge

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
135
255
27
İnşallah güzel geçer . Bundan 2 yil önceki doğum gününde hamileydim . Sürprizler hazırlıyorDum eşime . Sabah uyandık bir telefon geldi doktorum aramış . Açtım telefonu bebeğimin ikili test sonuçlarının geldiğini ve hasta olduğunu yaşama ihtimalinin olmadığını söyledi ..Bütün planlarım mahvoldu planingectim biz mahvolduk . Çok kötü geçmişti o doğum günü . Şimdi de çok şükür Allah bir evlat daha nasip etti . Bu sefer mutlu olmasını istiyorum eşimin o yüzden mutlu edecek birseyler düşünmeye çalışıyorum . İçimi dökesim geldi bir an :KK43:
Aa çok üzüldüm neyse ki Rabbim kucağını doldurmani nasip etmiş bi evlat daha vermiş. bu doğum gününde ne güzel ki bebeğin de var artık aranizda bu bile çok güzel. Tek derdiniz aşısından kaynaklanan huysuzluk olsun. Bebisler hasta olmasın yeter ki.

Seda987

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
345
687
34
Bugün arkadaşıma gittim bi kaç arkadaş toplandık.benim sıpada evde hep huysuz ağladığı için evde bahsetmiştim.hepimiz 1 er saat kucaklasak akşam olur zaten evde ağlamış yada burda ağlamış ne fark eder dediler.giderken yolda uyudu eve girdik uyandı çocukta çıt yok sırıtıyo herkese daha sevmeden konuşmadan kimse.emzirdim uyudu.uyandı yine ağlama yok gülücükler saçıyo..öğlen 1 den akşam 6 ya kadar 1 kere bile ağlamadı.eve geldik kapıdan girdik içindeki canavar çıktı dışarıya 😂 bol bol ev oturmalarına gidelim kızlar 😄

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 463 gün geçti.

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.783
3.410
35
Bende aksam ev oturmasina gittim yarim saat sevdiler sonra dedik bizim uyku saatimiz gittim uyuttum...

Benim e6simin dogum gunu benim safra kesei ameliyatimdan yalan oldu busene

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 468 gün geçti.

xemax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
1.169
1.543
Bizim de 2 yıl önce kötü geçmişti eşimin doğum günü kürtaj olup 2 gün hastanede kaldım eşimin doğum gününde hastaneden çıkıp eve geldim ve tüm gece ağlamıştım.Yaşa ki göresin demişler çok şükür bu sene bebişlerimizle kutlayabiliyoruz.