Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

Banu bora

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
519
739
Şüpheli olaydan 23 gün sonra yapılan testin hamilelik olduğu durumda çift çizgi cikmasi gerekir değil mi. Ben test yaptım tek çizgiydi ertesin gün baktım ikinci çılgınca ama çizgi grimsi. 23 gün sonra hemen çıkması gerekir değil mi
Evet cıft cızgı baktığın anda cıkması lazım ertesı gün plmaz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 44 gün geçti.

Banu bora

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
519
739
Benimde öncedı düzenliydi doğumdan sonra 3 ayda oldu sona olmadı tekrar 1 ayı gecti

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 44 gün geçti.

Bakikalanhosseda

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
109
140
Hanımlar merhaba, pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz? Mustela kullanıyorum ama yeni beze geçişte hafif de olsa pişik oldu maalesef. Var mı daha etkili bir şey? Bu arada ebebeğin markası babyme bez bizimkinde bu etkiye sebep oldu maalesef, aklınızda bulunsun sizinde. Sünnet oldupunda iki hafta kadar A101 in markasını kullanmıştık, o bile buna sebep olmadı :/ kremli olmasının etkisi olabilir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 457 gün geçti.

1903_BJK

ipek
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
173
77
Hanımlar merhaba, pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz? Mustela kullanıyorum ama yeni beze geçişte hafif de olsa pişik oldu maalesef. Var mı daha etkili bir şey? Bu arada ebebeğin markası babyme bez bizimkinde bu etkiye sebep oldu maalesef, aklınızda bulunsun sizinde. Sünnet oldupunda iki hafta kadar A101 in markasını kullanmıştık, o bile buna sebep olmadı :/ kremli olmasının etkisi olabilir
Sudocrem'i her alt değiştirmede tabaka gibi sürün, kısa sürede geçirecektir.

elmacikkemikleri

ne dem bâki, ne gam bâki...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
643
508
27
bepanthol hemen geciriyor. oneririm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 452 gün geçti.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
bebeğinizle uyuma ve beslenme dışında nasıl vakit geçiriyorsunuz ? farklı yaptığınız etkinlik var mi ?
biz yeni oyun halısı aldık. çoğunlukla kucakta gezmek istiyor.el kol bacan hareketleri yapıyoruz. konuşuyoruz bol bol 😂 yoksa durmuyor..
Aynı şeyler . Bi de bol bol konuşuyoruz. Artık bizimki oturabildiği için oturtup resimli kitaplara baktırıyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 473 gün geçti.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Hametan mavi. Hemen geçiyor.

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Kızlar bizim sıpanın diş sancıları başladı. Düşman başına. Sabaha kadar işkence yapıyormuşuz gibi ciyak ciyak. Diş kaşıyıcı, diş jeli, gezdirme, oturtma oynatma.. her şeyi yapıyoruz. Saatlerce ağlıyor.

Seda987

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
345
687
34
Selam kızlar benim yavru kuşumda 4 ay 11 günlük oldu 4.ay aşısını dün oldu huzursuzluk ve huysuzluk olmadı diğer günlerden farkı yoktu 4 ay aşısı yaptırıcak anaların bilgisine 🙂
1 ay erken doğduğu için tosbik buldu hemşiremiz minik serçemi 😃
Onun dışında hepsi aynı demek ki salyalar akıyo,eller sürekli ağzında..oyun halısında(pek uzun kalmıyo),kucakta gezinerek geçiyo günlerimiz.abisine bayılıyo gördüğü anda sevinçten çığlık atıp bi şeyler anlatıyo 😍 bende abisini karşısına oturtturup ikisini izliyorum 😌
En sevdiği şey ıslak mendil paketi ve hışırtılı ambalajlar çıkardığı sesi çok seviyo 😃 hışırtılı kitap aldım ama cips ve bisküvi paketinin yerini tutmadı 😅

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 463 gün geçti.

Zeynosannesi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2020
55
130
27
Kızlar bizim sıpanın diş sancıları başladı. Düşman başına. Sabaha kadar işkence yapıyormuşuz gibi ciyak ciyak. Diş kaşıyıcı, diş jeli, gezdirme, oturtma oynatma.. her şeyi yapıyoruz. Saatlerce ağlıyor.
Dis zor oluyor inşallah en kolay şekilde atlatirsiniz☺ biz 2 hafta önce ikinci dişimizi de çıkardık. Şu an 3bucuk ayligiz😊 küçükolduğu için huysuzlugu olmadi. Ne oldugunu anlamadan 2 dis sahibi oldu😂