2020 Şubat Anneleri

Anasinin isi ne temizledi mecbur 🙁
Bir de hosuna gidiyo ki anlatamam sonrasini gorseydiniz ciglik atardiniz ayaklarini ellerini bulastirdi oyun oynadi bir de onlarla 😖
Ayy bide üstüne çocuğu yıkamak çıktı desene😭😭😭 valla bu çocuklar yürüyünce napcaz biz çok merak ediyorum

Ayy bide üstüne çocuğu yıkamak çıktı desene😭😭😭 valla bu çocuklar yürüyünce napcaz biz çok merak ediyorum
Yandik valla kaan dunden beri tv sehpasini merdiven olarak kullaniyo resmen odadan cikarip atasim var valla iyice delirdim tv yi dusurcek ustune bir sey degil Allah korusun nerede tehlikeli is var kaan orda bulasik makinasinin kapagini yari acik gormesin aninda indirip bicak falan almaya calisiyo icinden 🤦‍♀️🤦‍♀️

Kızlar benim minnoş hece kurmuyor hala çok endişeleniyorum acaba endişelenmek için erken mi? Dr a gitsek mi?

Yandik valla kaan dunden beri tv sehpasini merdiven olarak kullaniyo resmen odadan cikarip atasim var valla iyice delirdim tv yi dusurcek ustune bir sey degil Allah korusun nerede tehlikeli is var kaan orda bulasik makinasinin kapagini yari acik gormesin aninda indirip bicak falan almaya calisiyo icinden 🤦‍♀️🤦‍♀️
Çok çok dikkat etmek lazım eltimin oğlu geçenlerde şurup şişesi bulup içmiş 1 gece hastanede kalmışlar Allahtan bişey olmamış ama olabilirdi de o yüzden 1 dakika bile yanlız bırakmak tehlikeli vallahi bunu da duyunca iyice paranoyak oldum sürekli müdahale ediyorum çocuğa bu da iyi değil ama insan korkuyor işte
Kızlar benim minnoş hece kurmuyor hala çok endişeleniyorum acaba endişelenmek için erken mi? Dr a gitsek mi?
Hece kurmuyor derken ma ma ba ba gibi mi ? Hiç mi bişey söylemiyor? Hiç bildiğim bişey değil ama yinde de bi sormakta fayda var bence

Çok çok dikkat etmek lazım eltimin oğlu geçenlerde şurup şişesi bulup içmiş 1 gece hastanede kalmışlar Allahtan bişey olmamış ama olabilirdi de o yüzden 1 dakika bile yanlız bırakmak tehlikeli vallahi bunu da duyunca iyice paranoyak oldum sürekli müdahale ediyorum çocuğa bu da iyi değil ama insan korkuyor işte

Hece kurmuyor derken ma ma ba ba gibi mi ? Hiç mi bişey söylemiyor? Hiç bildiğim bişey değil ama yinde de bi sormakta fayda var bence
Evet 4 aylıkken kuruyordu mama emme fln gibi sesler vardı artık yok

Çocuklar her türlü boşluğu değerlendiriyor. Yalnız şurup şişesine nasıl ulaşıyor çocuklar hep en üst raflara koymak lazım. Ocak’ta çok tehlikeli. Hep önünde oynamak istiyorlar.

Ben sidefer verirken devitinide içine damlatıp aynı anda veriyorum. Benim gibi yapan varmı Bi sorun olmuyordur heralde etkisinde

Evet 4 aylıkken kuruyordu mama emme fln gibi sesler vardı artık yok
Önceden söyleyip şimdi söylememesi de garip olmuş gerçekten doktoruna sormakta fayda var bence canım
Çocuklar her türlü boşluğu değerlendiriyor. Yalnız şurup şişesine nasıl ulaşıyor çocuklar hep en üst raflara koymak lazım. Ocak’ta çok tehlikeli. Hep önünde oynamak istiyorlar.
valla bi anlık dalgınlıkla kaldırmayı unutmuş sonra da çocuk bulup içmiş neyseki bişey olmamış. Benim kuzenimin kızı da misafirlikte ev sahibinin hapı düşmüş koltuğun altına onu bulup içmiş ne var elinde ne aldın diyene kadar atmış ağzına bazen nekadar dikkt etsende olmayacak yerlerden buluyorlar valla çok çok tetikte olmak lazım

Ben sidefer verirken devitinide içine damlatıp aynı anda veriyorum. Benim gibi yapan varmı Bi sorun olmuyordur heralde etkisinde
Ben hiç öyle vermedim ama d vitaminin emilmesi için yağlı bişeyle verilmesi gerekiyor demirin de süt ve süt ürünü yedikten 1 saat sonra fln verilmesi gerekiyor ben ona dikkat etmeye çalışıyorum sadece

Ya maşallahh diyeyim çok iştahlı yemek görünce bir seviniyor anlatamam şuruya video eklense de eklesem 😂😂 inşallahhh hep böyle devam eder
Buda kahvaltısı hepsini yiyor bilmiyorum çokmu ama yiyince veriyorum napayım😂
Meyveli pankek yapıyorum sabahları genelde lokma lokma önüne koyuyorum kendi yiyor loru da kaşıkla ben veriyorum🙈
Kaç aylık sizinki ben daha pütürlüdeyim 🤣🤣

Kızlar Aryanın alt 1 dişi çıktı üst taraf 3 aydan beri git gide şişti dün ucu böyle koyu renkti bugünde hafif kanadığını gördüm neden olabilir diş ucu yok damak kanaması galiba iltihap falan mıdır

Kızlar Erzurum’dan o kadar bıktım ki. Annemlerin yanına taşınmayı düşünmeye başladım. Eşim olmayınca kala kalıyorum çocuklarla. Kimse çalmıyor kapımızı. Çocukları çıkartamıyorsun bir yere. kimseye bırakamıyorsun. Eşimde ayrılmayı düşünmeye başladı. Annem gelince bu fikrimiz kuvvetlendi. Bir yıl sonra işe başlıcam eşim ikimizde çalışmayalım bir yıl virüs ortamında kafa dinleyelim diyor. Bakalım ne yapacağız.🤷‍♀️

Sulu değilde tanesini önüne koydum baya severek tek tek alıp yedi. salçalı suları pek sevmiyor yoğurtlu olanları seviyor.
Benimki yemedi 🙈 tek tek boğazına kaçar diye korkarım biraz daha büyüsün öyle denerim 😊
Ben daha hiç vermedim 😂 ama mercimek nohut verdim soğanı suda haşladım közlenmiş kırmızı biberi rondodan geçirdim içine koydum(salçalar tuzlu olduğu için böyle bir çözüm bulduk) ilk haşlama suyunu döktüğüm nohutu da içine attım fokur fokur kaynattım çokta lezzetli oldu😂 sonradan zeytin yağı ekledim çatalla hafif ezdirip kaşıkla yedirdim ben🙈 yanına da makarna yoğurt yada erişte yapıp veriyorum canım bayılarak yiyor😂
Mercimek bende veriyorum çorba şeklinde yapıp fasulyeyi öyle yapmak istemedim çatalla ezdim yemedi kabuklarımı rahatsız etti acaba diye süzgeçten geçirdim yine yemedi 😁 tadı da çok güzeldi halbuki. Bende salça yerine yazdan yaptığımız domateslerden kullanıyorum 😊
Bende içine damlatmasamda önce birini sonra birini veriyorum 😊

Kızlar Aryanın alt 1 dişi çıktı üst taraf 3 aydan beri git gide şişti dün ucu böyle koyu renkti bugünde hafif kanadığını gördüm neden olabilir diş ucu yok damak kanaması galiba iltihap falan mıdır
Dis cikarma doneminde olabiliyormus diye okumustum

mermermermer mermermermer yaa mesajın altındaki gebelik takibini görünce nasıl heyecanla okuyodum hamileliğim aklıma geldi 🙈
Nasıl geçiyoo tecrübelerin faydası oluyo mu cinsiyeti belli mii 😍 sağlıkla al kucağına inşallahh

Geçen sene bu zamanlar heyecanla nasıl doğuracağız kime benzeyecek oda süslemesi olacak mı vs diye konuşuyorduk 🙂
Ne kadar hızlı geçiyor zaman

Bizimde ilk dişimiz çıktı şükür 😍 hemen ısırmaya başladı hayır yapma canım açıyor dedim birde yüzümü tırmaladı 😂 gülüyor ben kzınca bende başlıyorum gülmeye😁

sesler çıkarıyor sürekli işaret parmağıyla göstermesini öğrendi bugün 😁 çok hızlı büyümüyolar mı yaaaaaaa

bebeklik hallerini özleyen var mı benim gibi 😞😘

Geçen sene bu zamanlar heyecanla nasıl doğuracağız kime benzeyecek oda süslemesi olacak mı vs diye konuşuyorduk 🙂

Bizimde ilk dişimiz çıktı şükür 😍 hemen ısırmaya başladı hayır yapma canım açıyor dedim birde yüzümü tırmaladı 😂 gülüyor ben kzınca bende başlıyorum gülmeye😁

sesler çıkarıyor sürekli işaret parmağıyla göstermesini öğrendi bugün 😁 çok hızlı büyümüyolar mı yaaaaaaa

Evet gerçekten hiçbirşey anlamadım ben ne ara doğum yaptım ne ara büyüdü bu benim kızım mı bile diyorum 🤣
Ben çok özlüyorum hatta bir yenidoğan gördüm geçenlerde acaba bitane daha mı yapsam diyorum 🤣🤣🤣

Kaç aylık sizinki ben daha pütürlüdeyim 🤣🤣
19 şubat doğumlu canım işte 10 aylık olmak üzere☺️☺️ Ben hiç pütürlü vermedim yani başlar başlamaz çatalla ezip verdim yavaş yavaş ezmemeye başladım ama nohuttur patatestir fln hala hafif ezdiriyorum bi şeftaliyi boğazına kaçırma stresi yaşadık o yüzden korkuyorum biraz
Kızlar Erzurum’dan o kadar bıktım ki. Annemlerin yanına taşınmayı düşünmeye başladım. Eşim olmayınca kala kalıyorum çocuklarla. Kimse çalmıyor kapımızı. Çocukları çıkartamıyorsun bir yere. kimseye bırakamıyorsun. Eşimde ayrılmayı düşünmeye başladı. Annem gelince bu fikrimiz kuvvetlendi. Bir yıl sonra işe başlıcam eşim ikimizde çalışmayalım bir yıl virüs ortamında kafa dinleyelim diyor. Bakalım ne yapacağız.🤷‍♀️
Hakkınızda hayırlısı olsun canım. Eşin işi mi bırakmayı düşünüyor? Valla yanında akraba olmadımı zor gerçekten ben annemler olmasa napardım hiç bilmiyorum
Bende salça yerine yazdan yaptığımız domateslerden kullanıyorum 😊
Ben daha hiç domates vermedim canım biraz asit oranı yüksekmiş pişik fln yapabiliyormuş korktum kefir verip popişi çok pişik olmuştu o zamandan beri çok dikkat ediyorum verdiklerime
mermermermer mermermermer yaa mesajın altındaki gebelik takibini görünce nasıl heyecanla okuyodum hamileliğim aklıma geldi 🙈
Nasıl geçiyoo tecrübelerin faydası oluyo mu cinsiyeti belli mii 😍 sağlıkla al kucağına inşallahh
Belli canım kızımız olacak inşallah☺️☺️ Olmazmı çok faydası oluyor bide daha hamilelikle ilgili bir çok şeyi yeni yaşadığım için unutmamışım hiç bişeyi😂😂 valla Yaman dan pek hamile olduğumu anlayamıyorum sanırım 20 den sonra daha fazla anlarım hareketleri fln daha çok şiddetli değil bakalım nasıl olcak bundan sonrası

Yaa bana sanki büyük halleri daha tatlı geliyor herşeyi daha çok anlıyor derdini az da olsa anlatıyor ne bileyim🙈🙈 hee bebekken çok daha kolaydı sanki herşey ama gün geçtikçe daha da zorlaşıyor

X