2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar merhaba, bizde birtanesinin cinsiyetini ogrendik biri kesin kiz dgieri gostermedi ama oda kiz gibi dedi iki haftaya detayli ultrasonda belli olucak . bu arada mememin ici agriyor gibi oluyo sizin basiniza geliyormu

Hayirlisi olsun canim . Prenses geliyor masallah. Benimde bu aralarda meme ucum cok aciyor. Ara ara keskin bir sancı giriyor

Tansiyon şeker aletim var normal çikiyor. Ben gün asırı bakiyorum ikisinede. Bilemedimki belkide aşeriyorumdur suya. Ilık icemiyorum illaki soģuk olucak.
İyi o zaman sadece yanmışsındır. Zaten detaylı ultrasonda görünür herşey sizin az da kalmış. Ben çok korktuğum için bu su içme tansiyon olayından, siz öyle yazınca tedirgin oldum

Kızlar benımde detaylı randevum 21+3 haftalıkken... extra bıraz gec aldımkı dahada belırlı olsun hersey tam kontrol edılebılsın,, inşallah saglıklı haberlerını alırız hepımızde benım için en heyecanlı ultrasyon

Kizlar merhaba, bizde birtanesinin cinsiyetini ogrendik biri kesin kiz dgieri gostermedi ama oda kiz gibi dedi iki haftaya detayli ultrasonda belli olucak . bu arada mememin ici agriyor gibi oluyo sizin basiniza geliyormu
Benim de son 4-5 gündür göğüslerim baya sızlıyor ..bi de kızlar benim yanaklarımda kızarıklar oldu var mı yüzünde böyle kızarıklık olan ?

İyi o zaman sadece yanmışsındır. Zaten detaylı ultrasonda görünür herşey sizin az da kalmış. Ben çok korktuğum için bu su içme tansiyon olayından, siz öyle yazınca tedirgin oldum

İyi yaptin canim birbirimizi uyarıcaz tabi. Benimde öğrendigim iyi oldu takip ederim en azindan

Yemeklere kimyon döküp yiyorum tavsiye üzerine, fayda gördüm.

Ayakta kalınca ağrılar oluyor hala bende hem sağ hem solda. Rahim büyüdü tabi idrar torbasına cok baskı yapıyor sanırım, sanki cisimi uzun sure tutmusum da kasığıma sancı girmis gibiyim surekli wc deyim gece uykum bölünüyor hep.

Bir de bugun karnımın resmen dalgalandigina sahit oldum soldan sağa dogru, bebeğim yer degistirdi galiba cunku su an tekmelerini her zamanki yerde degil farkli yerde hissediyorum. Nerede duruyorsa o taraf daha şişkin duruyor şimdiden yamulduk

en korktugum sey benımkıde bu yuzden 21. Haftada ögrenicem ben ,,, malesef cok degısmeler oluyor,, ama 18. Haftada baya ilerı hafta ozamanda pipi göruyorum demısmıydı doktorun

Ayyy korktuğum tablo bana 2 doktor kız dedi diye alışverişe başladım erkek gelirse çok büyük çok olurum

Erkekten kıza dönmesi çok ilginç hani tam tersi olur da kısmet saglikli olsunlar insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…