2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ah kuzum benim inşallah sen de bebişin de sağlıcakla kavusursunuz birbirinize salavat çek bool bool karnina dokunarak bizlerin de dualari sizinle emin olabilirsin

Çok çok geçmiş olsun
Allah bebeğini de seni de korusun inşallah dualarımız seninle

İnşallah kızın seninle kalacak canım dualarımız seninle sen güçlü ol ki bebeğin de olsun

Canım çok çok geçmiş olsun.insallah bebeğin seninle kalır bu gece senin ve bebeğin için dua edeceğim.rabbim ol derse bütün imkansızlıklar yok olur ben buna inanırım hep.bebegine odaklan üzülme.

Merhaba Arkadaşlar.
şimdiden karnını 9 aylık gibi hissedip ne sağ sol sırt üstü yatamayıp uyuyamayan var mı ?
birde karın kaşıntısı yaşayan var mı ?
yanliz degilsin Ben 20 haftaligim tam ve karnim gervekten 8/9 aylik gibi gorunuyo ikizlere hamileyim . 10 kilo aldim . uyurken bende cok zorlaniyorum donemiyorum bile .

yanliz degilsin Ben 20 haftaligim tam ve karnim gervekten 8/9 aylik gibi gorunuyo ikizlere hamileyim . 10 kilo aldim . uyurken bende cok zorlaniyorum donemiyorum bile .
Ama sende 2 tane var normal sanırım bende tek ama zorlanıyorum yatarken..
Allah kucağına almayı nasip etsin.

Oğluma doğum yaptığımda bir çöpü bile yoktu inanın. Sağolsun kız kardeşim gecelik takımlarımı falan netten göndermişti. Zaten hastanede yatıyordum sabah sezaryene alınacağım belli olunca akşamdan kayınvalidem bi tane takım almış. Bebek doğunca ilk onu giydirmişler. Ben ayılana kadar da (biraz geç ayılmıştım) eşim gidip 2-3 takım hastane çıkışı falan almış. Hastaneden çıkacağımız gün erkek kardeşim ile eşim gidip park yatak, puset, emzirme yastığı falan aldı.arkadaşlarımız ellerinde bebek bezi bebek yağı ile gelmişlerdi bi arkadaşımızda bebek çikolatasını yaptırmıştı. Yani hepsi bi şekilde yoluna giriyor. Yeter ki canları sağolsun. Sonra netten bütün eksiklerini tamamlamıştım. Tabi hepsini önceden ayarlamak o telaşı yaşamak çok güzel olur.

Canım guzel Allah ım bebeğini sana bağışlası canım. Allah tan umut kesilmez bol bol dua et.inşallah bebeğinle çıkacaksın hastaneden. Bende dua edicem bol bol

illa ki canım bütün bebekler nasipleriyle geliyorlar
hiç şüphem yok

ama benim canım biraz tez duramıyorum

çok şükür bunlar tatlı güzel telaşlar

Merhaba Arkadaşlar.
şimdiden karnını 9 aylık gibi hissedip ne sağ sol sırt üstü yatamayıp uyuyamayan var mı ?
birde karın kaşıntısı yaşayan var mı ?
Ben geceleri uykular yok asla karnım baya çıktı 6 aylık 7 aylık gibi şiştim ilk gebelikte bi de karın kasıntısı oluyor bio oil kullanıyorum nivea vücut nemlendirici kullanıyorum özellikle banyo suyla yıkanınca karında kasıntı daha çok oluyor cilt kuruyor çok sıcak ta yapmamak gerek çatlamamak için çok sıcak su önerilmiyor dikkat! Hafif hafif göğüslerim de ve bel kısmına doğru kırmızlıklar var bol bol yağlanıyorum kantaron yağı kullanıcam bir de tavsiye dir kızlar vazelin bebe yağı bio oil liearac alacaktım öyle de çatlıyorsun böyle de sağlıkla kucağımıza alalım da varsın çatlasın hayırlı kandiller

Allah alla bende internette papatya çayı içilebilir diye okumuştum o yuzden abertmadan ondan içiyordum sadece ama doktoruma soracağim böyle benimde kafam karıştı

K knownassun

Benim 15 yaşindan beri regli düzensizligim var ve düzenleyici olarak doktorum papatya çayı tavsiye etti. Yıllardır yazın taze taze kurutur tüketirim. Tabi isteyen istediğini içebilir ben sadece uyarmak istedim.

Hayırlı kandiller herkese
Ben devlet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum ama endişelerim var. Özelde birkaç doktora gittim ama memnun kalmadım. Devletteki doktorumdan çok memnunum. Doğuma da o girsin istiyorum. Kızımın doğumu devlette oldu ama karambole geldi. Çok zorlandım doğuma girerken ve sonrasında.
şimdi aradan 12 yıl geçti. Koşullar değişti mi bilmiyorum. Malum bir de pandemi var. Ekstra dikkat etmek lazım. Yakın zamanda devlette sezeryan doğum yapan tanıdıklarınız var mı ?

Simdi gördüm Çok geçmiş olsun bu gece çok dua edeceğim size şu an durum ne? Belki dikiş falan atarlar serklaj dedikleri sey pek bilmiyorum ama Allah bebegini sana bagislasin

Slm kızlar berat kandiliniz mubarek olsun
Kaç gündür merak ettiğim birşey var bebek tuzlamak konusunda ne düşünüyorsunuz ?
Aslında ben oğlumda çok istemiştim ama annem yapmadı. Bana da izin vermedi. Bizim burada tuz ve Gül suyu ile yıkanıyor bebekler doğunca. Annem Banyo suyuna tuz katmıştı biraz, o yeterli dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…