2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cinsiyeti öğrenen kızlarr eşinizle beraber mi öğrendiniz? Yoksa eşinize sürpriz mi yaptınız nasıl sürprizler yaptınız ? Fikir alabilir miyimmm ben daha öğrenmedim ama fikir olsun işte
Biz cinsiyeti soylediginde birlikteydik ama gebeligimi emzik hediye ederek mujdelemistim. Eve girerken cinsiyet rengine uyun bir emzigi agzina koyabilisiniz
Ya da sizin icin aklima sey geldi ultrason goruntusune kizsa basina pembe fiyonk erkekse boynuna mavi fiyonk yapistirip vermeniz

Hamilelik sürpriz için hep hayal kurdum ama öğrenince dayanamadım söyledim bu bari sürpriz olsun istiyorum iş yerine mi gitsem acaba napsam

Kizlar benim 5 gundur boynumun sol tarafi sol gozum ve sadece basimin sol tarafi agriyor bu nasil gecer nescafe normalde bendeki agrilari gecirir suan 3 u bi arada var zararli olur diye icmiyorum
Nescafe kesinlikle önerimiyorlar.bide onun içinde süt tozu varki tamamen yapay ve bence kesinlikle içmeyin.baş ağrısına parol veya minoset (Plas olmayanlarindan) tavsiye ediyorlar etkisini artırmak için türk kahvesiyle birlikte içebilirsiniz.gözün başının ağrısında olabilir ki bence tutulmuş olabilirsin.biraz eşine masaj yaptırıp sıcak uygula

Turk kahvesine cok az kattim malesef bidaha kullanmam ama basimin agrisi boynum ve gozume vuruyor

Ben amerikaya gen testi için kan göndermiştim, sonuclar temiz geldi, ordan cinsiyette belli oldu erkek miş bir kızım vardı hayırlısı sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun
Test sonucunun temiz çıkmasına sevindim canim, için rahat etmıştır❣ iki duyguyuda tatmış olacaksin insallah cok guzel canim maşallah❣

Maşallah bu yıl erkek bebiş yılı sanki

Ah bende hep cinsiyet partilerini filan.beğeniyorum ama o kadar merakliyim ki doktora direkt söyleyin hocam diye ısrar ettim
Ya bn gitmeden önce eşime dedm ki doktora söylicem kağıda yazsın 11+4 tü gittiğimde söyleyebilceğini hiç düşünmedm. Doktor bi anda erkek diyelim dedi ben şok

Ahahah valla seninki çok erken oldu yavrum, erkek bebiş olunca hoca direkt görmüş
İnşallah doğrudur ya o kadar heveslendirdi hep sağlıklı olsun ne olursa kız erkek farketmez dedik ama erkek bi yanımız daha ağır basıyor nedendr bilmem sağlkla alalım inşallah kucağımzaa. Yarn bidaha gidicem bakalm göstercek mii

A aryemus17 0 06mucize Mavi kurdeleli B Busra173290 S Sevsendesevmesende M melmus19 A Alisa35 berlin8982 Y yellowaseline S sed106 @Lavinya3458 T Tugceee_ M mrvdrars L Lalaland066 Beyazl madamma L LadyVet Simurgh83 C cileksuyu7890 smma E eDLaM demede @nazelinnn oglak85 egeincisi28 M Mucitpanda Titi18 Golldd demet_84 S Sevme26 G gnsss A ankakus B BusraFati canlar siz bebişlerin cinsiyetini öğrendiniz mi

Tabi insan hemen alışıyor kuzum cinsiyete. Şimdiden bende kıza alıştım, değişirse üzülürüm yani ahahah gösterir kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…