2021 Aralık Anneleri

Ben de doktorun söylediği topun üstünde kalça açma egzersizlerini yaptıkça çatı ağrım artıyor devam etsen bi türlü etmesen bi türlü
Heralde kanala girmesi mi demek acaba çarşamba benim de kontrolüm bakiciiz

Eh bu kez sancı çıkmazsa gönderirler artık, sen hissediyor musun bişey ?

Heeeer şey unutuluyormuş öyle diyorlar
Brn bi şey hissetmiyorum
Sabahkinde de gazım vardı
Onun sancısı vardı
Eminim çünkü sonra tuvalete gittim

Unutulmazsa ni daha bu yola girer miyim bilmiyorum şu an
Çok soğufum her şeyden

Brn bi şey hissetmiyorum
Sabahkinde de gazım vardı
Onun sancısı vardı
Eminim çünkü sonra tuvalete gittim

Unutulmazsa ni daha bu yola girer miyim bilmiyorum şu an
Çok soğufum her şeyden
Bende bugün tükendiğimi hissettim inşallah bir an önce sağ salim kavuşuruz yavrularımıza. Ne zorluklar yaşadık gerçekten, ikinci çocuk bana çok uzak bir fikir şuan

Canim bebe kanalda baya bence nst cekileblrsn agrin varsa
Ay kanalda demek miymiş bu? Hemen doğurmam dimi randevum cumartesi cumartesiye kadar yatışa devam o zaman
Hoiiiiy korktum şimdi aniden çıkmaz umarım benim randevum ctesi anca o zaman sorabilirim ve kontrol edebilir doktor. Çünkü yatınca geçiyor geçmese giderdim
Bebek baskı yaptığı için oluyormuş o ağrı bi 10 gündür var bende sordum doktoruma her şey yolunda dedi , kavuşmalar yaklaşıyor
Bu bebe aylardır baskı yapıyordur ama benimki bayadır ters, son bikaç gündür böyle bi ağrı çıktı sen 10 gündür doğurmadıysan ben de doğurmam heralde
Acaba gerçekten kanala girdi demek mi bu ağrı yasen çarşamba sor da bizi de aydınlat asabicim

Randevundan once agrin cok olursa nst gir baya varmis randevuya,)

Yani şöyle söyleyeyim ben bu ağrıdan dolayı uzanırken bacağımı hareket ettiremiyorum uzun zamandır. En son vajinal muayenede açıklık yumuşama vs hiçbir şey yoktu. Kanala girmişte demedi. Vücut kendini hazırlıyor dedi sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…