2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Yiyebildiğiniz ve midenizde duran her lokma İçin mutlu olun bence. 9.haftadan beri içtiğim suyu bile çıkarıyorum , ilaçlar hiç kar etmedi bende. Oysaki baklavalar börekler yiyecektim 😔 hepsi hayal oldu. Tek avunduğum konu bebeklerin kilo alıyor oluşu
Ayy kiz icime dokundu inan ki minikler iyi olsun da insallah biz anneler herseye katlaniyoruz onlar icin. Kilolari nasil canim

Ayy kiz icime dokundu inan ki minikler iyi olsun da insallah biz anneler herseye katlaniyoruz onlar icin. Kilolari nasil canim
Pazartesi ölçüldü erkek 1900 kız 1880. Şimdiye kadar haftalarıyla uyumlulardı umarım bundan sonrada böyle devam eder. Tüp benek olduğundan sanırım herşeye razıyım yeterki haftalarında sağlıklı doğsunlar diyorum ama doğumdan sonra baya bi göçücem sanırım

Pazartesi ölçüldü erkek 1900 kız 1880. Şimdiye kadar haftalarıyla uyumlulardı umarım bundan sonrada böyle devam eder. Tüp benek olduğundan sanırım herşeye razıyım yeterki haftalarında sağlıklı doğsunlar diyorum ama doğumdan sonra baya bi göçücem sanırım
Çok iyi canım gelişimleri maşallah

Masallah bebisler iyi ya suan oncelikle onlar sen biraz zorlaniyosun ama Allah kolaylik versin canim

Genel sorayım kaç kilo aldınız kızlar 😁😁
14 kilo aldım görenler hiç kilo almamissin diyo karnım baya var bı de kalçalarım büyüdü o kdr 🙈 normalde ben kilo alınca yanaklarım tombiklesir hiç fark olmadı bu kiloya göre.
Hiç kafama takmıyorum kiloyu kızlarım iyi olsun yeter 🍀

Kızlar merhaba nasılsınız bayadır giremiyorum ellerim cok uyusuk telefon tutamıyorum. Pazartesi yi okuyabildim en son N Neyane çok üzgünüm canım Allah sabır versin diger bebegin iyidir umarım. M minikzelal canım sende dogum yapmıssın sanırım senin bebişler nasıl suan hersey yolundadır umarım🙏 İki gündür kasıkta ve belde sancım vardı doktor cagırdı bugün gittim rahim agzında cok degıl ama kısalma var biraz dedi progestanı 26da bırakmıstık yine baslattı. Nst ye girdim birde bugün. Çok şükür orda sancı cıkmadı. Ama doktor tuvalet dısında kalkmıcaksın dedi bu üç hafta özellikle cok önemli kesinlikle kalkmak yok dedi. Asagıya çok baskım var ve kalkınca sancım artıyor. Biraz tedirginim bebeklerimin biri 1062 biri 1125 gram daha cok küçükler dogru düzgünde bir hazırlıgım yok. Herseyi netten halledicem artık bian önce. Etrafımda kimse beni anlamadı annem en basta daha erken daha erken hic bişey yaptırmadı doğsada küvözden hemen cıkcakmı sanki falan dedi çok üzüldüm birsürü kötü senaryo yazdırdı bana daha bir dolap bile alamadım kızlarıma artık aldıklarımı komsum yardım edicek yıkıcaz kucuk hurclara koyucam cantamı hazırlıcam iyi olunca dolap oda birşeyler alıcaz artık sizde durumlar nasıl hazırmı herseyiniz

Kızlar merhaba nasılsınız bayadır giremiyorum ellerim cok uyusuk telefon tutamıyorum. Pazartesi yi okuyabildim en son N Neyane çok üzgünüm canım Allah sabır versin diger bebegin iyidir umarım. M minikzelal canım sende dogum yapmıssın sanırım senin bebişler nasıl suan hersey yolundadır umarım🙏 İki gündür kasıkta ve belde sancım vardı doktor cagırdı bugün gittim rahim agzında cok degıl ama kısalma var biraz dedi progestanı 26da bırakmıstık yine baslattı. Nst ye girdim birde bugün. Çok şükür orda sancı cıkmadı. Ama doktor tuvalet dısında kalkmıcaksın dedi bu üç hafta özellikle cok önemli kesinlikle kalkmak yok dedi. Asagıya çok baskım var ve kalkınca sancım artıyor. Biraz tedirginim bebeklerimin biri 1062 biri 1125 gram daha cok küçükler dogru düzgünde bir hazırlıgım yok. Herseyi netten halledicem artık bian önce. Etrafımda kimse beni anlamadı annem en basta daha erken daha erken hic bişey yaptırmadı doğsada küvözden hemen cıkcakmı sanki falan dedi çok üzüldüm birsürü kötü senaryo yazdırdı bana daha bir dolap bile alamadım kızlarıma artık aldıklarımı komsum yardım edicek yıkıcaz kucuk hurclara koyucam cantamı hazırlıcam iyi olunca dolap oda birşeyler alıcaz artık sizde durumlar nasıl hazırmı herseyiniz
Kotuyu hic aklina getirme canim kac mm rahim agzin ? Dayanir minikler senden de guclu erken dogumu dusunme insallah hersey yolunda gider en.az 34 u gorursun bence stres yapma kiyafet dolap hepsi olur 😘

14 kilo aldım görenler hiç kilo almamissin diyo karnım baya var bı de kalçalarım büyüdü o kdr 🙈 normalde ben kilo alınca yanaklarım tombiklesir hiç fark olmadı bu kiloya göre.
Hiç kafama takmıyorum kiloyu kızlarım iyi olsun yeter 🍀
Aynen canım ben de 12 kilo aldım ama hiç belli olmuyor dediğin gibi normalde yüzüm şişer benim şimdi incecik. Kızlar iyi olsun da diyorum 😍 bir de benim hiç bulantim istahsizligim olmadı habere yedim 🙈

sagol canim, iyiyiz biz, bugun bebeklerin tomografisi cekilmis, sukur temiz cikmis. sarilik baslamis ikisinde de, ışık tedavisine baslamislar.doktor hersey yolunda sabir diyor, bekliyoruz canim biz de napalim.
sen de uzulme, zorlama da kendini, kisalma zaten belli sınırlarda normal, haftan ilerliyor cunku. bebislerin kilolari icin de korkma, esas bundan sonra almaya baslayacaklar, sen kendine dikkat et, hic zorlama kendini,kotu senaryolar dusunmeden once şu 2-3 haftayi atlat. ilk kendi cantani hazirligini tamamla canim, son dakikaya kalmasin, elin ayagin dolasir yoksa benim gibi birbirine. haftan biraz daha rahatladiktan sonra bebekler icin ne gerekiyorsa yaparsin acele etme. moralini de bozma canim, bak ne guzel hersey de yolundaymis, boşa sıkma canini.

Aynen canım ben de 12 kilo aldım ama hiç belli olmuyor dediğin gibi normalde yüzüm şişer benim şimdi incecik. Kızlar iyi olsun da diyorum 😍 bir de benim hiç bulantim istahsizligim olmadı habere yedim 🙈
Benim bulantım olmadı ama iştahsızlık yaşadım.Gebelik öncesi iştahı fazla olup sürekli yürüyüş yapan biriydim hergun 2 saat yürüyüş yapardım.Sadece hareketsizlikten kilo aldım sanırım ☺️Abartılı yemem iştah açıklığım hiç olmadı kendime şaşırıyorum 😂
Kızlarımız iyi olsun da gerisi teferruat canım.🍀

Canım geçmiş olsun ne kadar kısalma olmuş biliyomusun?Anneler veya etraftakiler malesef böyle olabiliyor kızlar biliyor önce yazmıştım benimde kaynana aynı kafada idi 🤦🏼‍♀️ Olacak olduktan snra haftasında doğup doğum anında da olur Allah korusun.Hep kalbimi ferah tuttum endişelerim illaki vardı ama sende içini ferah tut lütfen.Herhangi bı önlem alındı mı iğne vs yapıldı mı?Benimde henüz çantam vs hazır değil dolabimis haftaya gelecek 0-3 ay kıyafetlerini yıkadım utuledim küçük hurclara hazırladım.Allah korusun gece gündüz acil bişey olsa eşimin eli ayağı birbirine dolanır ailelerden de uzaktayiz gelip onlar ayarlasin.
Allah'ım hepimize vaktinde sağlıkla kavusacagimiz doğum nasip etsin yolun sonuna yaklaştık sayılır Allah'ın izniyle.
Senin bebeklerin cinsiyeti ne?Kilo ölçümleri yeni mi yapıldı?

X