2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Hakkinizi helal edin kizlar oyle zor bi geceydi ki yazamadim.hic. dogumhaneyen telefon almiyolar ebelerin davranislari cok kaba. Surekli nstye bagliydim inanilmaz agridi belim sirtim yanlarim. 30 saat uykusuz 16 saat ac inanilmaz zorlandim yeni kendime geldim. Nst de suan sanci cikmadi. Acilma oldugu icin cikarmicak hastaneden heran bekliyoruz insallah sabrederler biraz daha ama ben cok yiprandim dunden beri.
Donanımlı özel hastane yok muydu kuzum bulunduğun yerde senin sanırım özelde de doktorun vardı keşke oraya gitseydin özel olmayınca insan gibi davranmıyorlar

Evet yarın 😊çok karmaşık duygular içindeyim amin cnm inşallah 😊

Benimde bazen az hareket eder bazen çok evham yaptıgım zaman eşime kalbini dinle diyorum ozmn rahatlıyorum 😊

Tabi cnm insan hiç birşey yapmasa bile hastanede olmak çok yoruyor kaç cm olmuş açılma kendini kasma moralini bozma bebisler sttesten çok etkileniyor

Bilmiyom artık nasıl sabah edicem zaten karnım aşırı çatladı oyuzden çok kaşınıyor o beni artık deli ediyor 😔😔😔herkese dua edicem bakalım doğum sırasında dualar kabul olurmuş aklımdasınız 😊
Nasıl kalbini dinliyorsunuz kız

Kızlar ağız içinde yara çıktı. Bir kaç gündür tuzlu su ile gargara yapıyorum ama geçmedi daha da arttı. Var mı yaşayan gargara kullanabiliyor muyuz?

Kızlar ağız içinde yara çıktı. Bir kaç gündür tuzlu su ile gargara yapıyorum ama geçmedi daha da arttı. Var mı yaşayan gargara kullanabiliyor muyuz?
Canım benim de dis etim şişmiş kanıyor kaç gündür tuzlu su ya da karbonat gargara yapıyorum hazır gargara kullanmadım doktora sormak lazım

Oksapar kullanan kızlar karından mi vurdunuz hep?Doktorum doğuma kadar vurabilirsin dedi ama 🙄 artık başka yerden mi vursam bilemedim.

X