2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Yatışım yapıldı 10.30 da giricem inşallah kendimi toparlayıp musait oldugum vakit yazıcam olup biteni inşallah dua edin bana
Canım dualarım seninleydi müsait olunca yaz bize
Canım bi an önce kuzularına kavuşman dileğimle

Sağlıcakla evlatlarına kavuşman dileğimle canım. Doğum hikayeni mart anneleri grubundan da okudum. Aynı duyguları yaşayan anneler olarak heyecanla haberlerini bekledim. Neyse ki sağlıkla doğdu kızçelerin..Güzel haberlerinizi en kısa zamanda alıcaz inşallah

Evet canım ben o bildirimleri görmedim hıc en başından beri orda aktif olup burayı çok sonradan öğrendiğim için siklikla giremedim ama muallimezzz ve masalımdan sürekli haberleri aldıukça gelip okudum çok teşekkür ederim orda da dediğim gibi hepinizin dualarınzi içimde çok hissettim aynı temenniler diualarim da sizlere bundan sonra hepimiz mis kokularını içimize en tez hayırlı vakitte çekip, kucağımıza alalım

Gözünüz aydın sağlıkla büyütün evlatlarinizi.
Buarada buarada ultrason dan az mı fazla mi cikti bebislerin kiloları.

Senin doğum yarın mıydı canım

Serum çok şişiriyor. Benim de elim.kolum ayaklarım bacakalrim her yerim şişmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…