2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Bende aynı durumdayım zaman asla geçmiyor dakika sayıyorum resmen aynı zamanda da korkuyorum 😔 kötü şeyler düşünmemek lazım çok sağlıklı olacak insallah bebeklerimiz sağsağlim de alacağız kucağımıza
Aynen kötü seyler geliyor aklima birde bikez daha cok umut etmistim kan da cikmamisti simdi kanda cikti ama adetim cuma gunu esime söyledim inanamadi gecenki gibi üzülmek istemiyor😔

Merhaba canım hayırlı olsun maşallah ♥️😍 ne zamanlar kan vereceksin? ♥️
Merhabalar teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Dun kan verdim bata 3 kala 56 cikti eşim hala inanamadi adetim cuma ama ben yarin bi kan verip bi artış görmek istiyorum insallah vardir simdi wc de leke gordum cok korktum insallah beta artıyordur 🤲😔

Hanımlar, yoklama alıyorum. :duduk::nazar::kahve:

Topiğimizin ilk sayfasını düzenledim. Müsait bir zamanda sayfaları tek tek okuyup gebelerimizi listeye ekleyeceğim ancak gözden kaçırma ihtimaline karşı beni etiketleyerek bu soruları cevaplar mısınız? Durumlarımızı takip etmek için listeye adımızı yazdıralım ki birbirimizden haber almak daha kolay olsun. :KK52:

Yaşınız,
SAT(son adet tarihiniz),
Kaçıncı Çocuk,
Cinsiyet(Yeni annelerimiz öğrendikten sonra bildirebilir),

Tahmini Doğum Tarihi( Konunun en altındaki hesaplama aracı ile hesaplayabilirsiniz)
28 yaş
02.01.2021
Nasipse ilk😍
9 ekim 2021
🙈🤗😇🌺🤲🤲

Arkadaşlar, herkese hayırlı olsun.
Benim bat 28 Ocak. 3 gündür test yapıyorum ve hayalet çizgi bugün daha da koyulasmış. Kan testine gitmek için aclee etmeye gerek var mı bilemedim.

Topiğimizin ilk sayfasını düzenledim. Müsait bir zamanda sayfaları tek tek okuyup gebelerimizi listeye ekleyeceğim ancak gözden kaçırma ihtimaline karşı beni etiketleyerek bu soruları cevaplar mısınız? Durumlarımızı takip etmek için listeye adımızı yazdıralım ki birbirimizden haber almak daha kolay olsun. :KK52:

Yaşınız,
SAT(son adet tarihiniz),
Kaçıncı Çocuk,

Tahmini Doğum Tarihi( Konunun en altındaki hesaplama aracı ile hesaplayabilirsiniz)
Merhabalar yaş 28 🥰
Sat: 31.12.2020
2. Çocuk
7 Ekim 2021

Yaşınız,
SAT(son adet tarihiniz),
Kaçıncı Çocuk,

Sat 26 aralık
İlk cocuk
02,10.2021 :))

Yaşınız,
SAT(son adet tarihiniz),
Kaçıncı Çocuk,

Sat 25 Aralık
İlk olacak nasipse
27 yaşındayım
1 Ekim görünüyor tahmini doğum tarihi 😊

Yaşınız,
SAT(son adet tarihiniz),
Kaçıncı Çocuk,

Merhabalar 😊
yaş 28 sat
Sat 27aralık
İlk çocuk inş🤲🏻
3.10.2021 tahmini

Kahverengi leke gelmeye başladı inşallah kötü birşey olmuyordur cok korkuyorum ilk gebelik doktora da haftaya giderim diye düşünüyordum ama ne yapmalıyım sizce 😔

Kimyasal olabilir mi acaba canım :KK43:

Sonucun çıktı mı canım?

Merhaba canım hoşgeldin ♥️ bazen erken gebelik testinde bile gebelik olsa da çıkmayabilyor canım. Ben bir iki gün daha beklemen öneririm. Hem henüz çizgi çıkmazsa üzülmemi olursun.
evet bende bekliyorum şuan en azından adetim geçsin belkide olurum o da belli değil ya teşekkür ederim :KK200:

Canım sen hiç hissetmiyorum gebeliği yazmışsın bende de hiç hissiyat yok bata 1 hafta kaldı🙈
Ben üç gün kala test yapmıştım dayanamayıp çok erken öğrendim de ondan hissedememişim. Birde insan kendini dinleyince hep Birşeyler hisseder hamile olmasa bile bence. O yüzden dinlemedim ama şuan dinlemesem de hissediyorum 😅 bayağı hareketimi kısıtlıyor bel ağrısı gece uykularım yalan oldu yani Ağrıdan

Ben üç gün kala test yapmıştım dayanamayıp çok erken öğrendim de ondan hissedememişim. Birde insan kendini dinleyince hep Birşeyler hisseder hamile olmasa bile bence. O yüzden dinlemedim ama şuan dinlemesem de hissediyorum 😅 bayağı hareketimi kısıtlıyor bel ağrısı gece uykularım yalan oldu yani Ağrıdan
Ya herkes yazıyor ya hissetmiştim hamile olduğumu falan diye bende o his yok onu demek istedim :KK14: Bennde arada sırada ağrı oluyor göğüsler çok hassas vs

Ya herkes yazıyor ya hissetmiştim hamile olduğumu falan diye bende o his yok onu demek istedim :KK14: Bennde arada sırada ağrı oluyor göğüsler çok hassas vs
Bilmiyorum ki ben çok düz insanım galiba hiç bişi hissetmedim 😅 sırf meraktan yaptım testi de hatta beklemiyordum da bu ay çok zamansız yaşamıştık ilişkilerimizi. Kısmetmiş diyorum

Kızlar merhaba. Dün sizinle konuşunca cuma günü testi tekrarlamaya karar vermiştim, ama bazı durumlar oldu, mecbur bugün kan verdim tekrar.
Şimdi durum şu; 2 gün önce 373 çıkmıştı, bugün 737 çıktı. Burası küçük bir ilçe o yüzden ne kadar kaliteli ekipman kullanıyorlar bilmiyorum. Normalde iki katı artsa sonucun 746 çıkması gerekiyordu. Sizce aradaki 9 birim fark cihazın hassasiyetinin az olmasından mı kaynaklanıyordur?

X