2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kızlar Merhaba, Doktorum cinsiyet konusunda kararsız kaldı bi çıkıntı var ama sonra bi tuşa bastı kırmızı oldu kordonmuş dedi 2 hafta sonra gel dedi bende meraklanıp devlette bi doktora gittim o da kordon bacak arasına girmiş ama ben erkeğe benzettim çıkıntı var ama kesin demiyelim dedi tecrübelerinize göre sizce bu çıkıntı kordon olabilir mi tahminlerinizi alabilir miyim 16+2 yiz 2 fotoğraf yüklüyorum 🙈💖
E34AB4E6-311B-4863-B2AD-3D0261756CF9.jpeg
E34AB4E6-311B-4863-B2AD-3D0261756CF9.jpeg
FA8F4D1D-9DC0-4BD7-B26B-DEA3F8DC7B13.jpeg

mrb kızlar oğlum 8 ay 4 günlük emekliyor bı yerlere tutunup kalkıyor ama uzun süre desteksiz oturamıyor niye acaba sizde bu sorunu yaşıyormusunuz

mrb kızlar oğlum 8 ay 4 günlük emekliyor bı yerlere tutunup kalkıyor ama uzun süre desteksiz oturamıyor niye acaba sizde bu sorunu yaşıyormusunuz
Benimki daha emekleriyle tutunup kalkmıyor ayni zamanda desteksiz oturmuyo canim az daha buyusunler bakalım her bebegin gelişimi aynı değil ilk oğlum 18 aylıkken yurudu mesela

Merhaba kızlar
Benim bebe hala yenidoğan gibi gece iki üç saatte bi kalkıp beslenmek istiyor
Bebeği gece kesintisiz uyuyanlar bunu nasıl yaptınız ya da kendiliğinden mi böyle oldu bizde mi sorun var☹️

Merhaba kızlar
Benim bebe hala yenidoğan gibi gece iki üç saatte bi kalkıp beslenmek istiyor
Bebeği gece kesintisiz uyuyanlar bunu nasıl yaptınız ya da kendiliğinden mi böyle oldu bizde mi sorun var☹️
Canm bende ayni senin gibiyim valla eskiden bu kadar uyanmazdi ya gece kafasini koyardi 1 en fazla 2 defa uyanirdi uyanmazdı simdi canımı cikariyo artk bazen saat başı bile uyandığı oluyo surekli meme agzinda istiyo

Kızlar nasılsınız bu gurubu gördükce anılarım canlanıyor cok duygusallaşıyorum , burda birlikte bekledik doğum yapacağımız günü ne güzel günlerdi 🥲 oğlum şimdi 8 ay 10 günlük 🥰 maşallah o kadar hareketli ve yaramaz bi cocuk ki ne gece uyuyor ne gündüz. Gece sabaha kadar emiyor yanımda yatıyor gündüz en fazla 2 kere 1 saat uyuyor sonra hep uyanık ve koltuklara tutunup yürüyor tv ünitesinin üstüne cıkmay calısıyor hep bişey yapma uğraşında bende peşinde koşmaktan mahvoluyorum sizde durumlar nedir 🥰

Canm bende ayni senin gibiyim valla eskiden bu kadar uyanmazdi ya gece kafasini koyardi 1 en fazla 2 defa uyanirdi uyanmazdı simdi canımı cikariyo artk bazen saat başı bile uyandığı oluyo surekli meme agzinda istiyo
Reflüsü olmuş canım bizim bebenin
Son zamanlarda az az ama sık sık emziriyodum ondan olmuş o yüzden uyanıyomuş
Sizin de mutlaka bi sebebi vardır
Diş olabilir atak dönemi alerji reflü valla her şey olabilir 🤔

Benimki daha emekleriyle tutunup kalkmıyor ayni zamanda desteksiz oturmuyo canim az daha buyusunler bakalım her bebegin gelişimi aynı değil ilk oğlum 18 aylıkken yurudu mesela
Benim kızım 17 aylık oldu.hiç emeklemedi.yuvarlanarak uzanıyor istediği şeylere.elimden tutununca kalkıyor ama koltuk falan bir yerden tutunup kalkmıyor hiç ve hala yürüyemiyor.18 aylıkken gelin dedi doktor.sizin oğlunuz 18ken yürümüş çok şükür.peki bu tutunup kalkmaları nasıldı?

Benim kızım 17 aylık oldu.hiç emeklemedi.yuvarlanarak uzanıyor istediği şeylere.elimden tutununca kalkıyor ama koltuk falan bir yerden tutunup kalkmıyor hiç ve hala yürüyemiyor.18 aylıkken gelin dedi doktor.sizin oğlunuz 18ken yürümüş çok şükür.peki bu tutunup kalkmaları nasıldı?
Tutunup kalkmıyordu cnm.hareketsiz bi bebekdi.hep yurutecdeydi 18 19 ay sinir diye biliyorum tam 18 ci ayda ilk adımı atmisdi bizde korkuyoduk

aynen öyle de işte ister istemez insan takıyor kafasına aslında çok ta zayıf ondanda tam uzun süre oturamıyor

bizde öyleyiz maalesef ya bu aralarda köpek dişini çıkartacak diye birşey yemiyor sadece emiyor

Merhaba arkadaşlar, 1 aylık bebeğim baştan beri anne sütü ve mama kullanıyor, son 3_4 gündür , mamayı içerken ağlıyor, zorla veriyoruz, ama normalde aynı markayı hemen içerdi, sonradan böyle olması garip diil mi? Aslinda aç, parmaklarını emiyor, ağlıyor ama mamaya neden böyle yapıyor, sütümü de şapur şupur içtiği yok ki zaten 30 CC çıkıyor, gazdan mi mamadan mi ama memeyi istediği için olamaz sanırım

Ek gıda konusunda neler yaşıyorsunuz bayanlar ,yemek yiyor mu bebekleriniz ,benimki süte memeye daha düşkün . Beş altı kaşık sevdiği şeylerden yiyor daha da ağzına sürmüyor

Selam kızlar bebişim 9 aylık olacak artık az kaldı ama ben bu 8 aydan çok yoruldum ben bebeğime uyku eğitimi verdim kendi kendine uydururdu ama bu ay süreli kalkmak oturmak istiyor yatağında hep ayakta uyumuyor hacı yatmaz gibi sizde öyle misiniz ?
Henüz adet de olmadım

Hanimlar mrb bebisleriniz kac oldu kac kilo olması gerekiyo kuzumun 8 ayını doldurdu
Valla ortalama sekiz kilo olması gerekiyor alt sınır 6 civarlarımış ama benimki yedi kilo şuan ek gıda veriyor musunuz ben de sağlık ocağına gidip danışıcam olmadı mamaya başlarım çünkü incecik vücudu sütün içindekiler yetmiyor anlaşılan

Selam kızlar bebişim 9 aylık olacak artık az kaldı ama ben bu 8 aydan çok yoruldum ben bebeğime uyku eğitimi verdim kendi kendine uydururdu ama bu ay süreli kalkmak oturmak istiyor yatağında hep ayakta uyumuyor hacı yatmaz gibi sizde öyle misiniz ?
Henüz adet de olmadım
Ben uyku eğitimi vermedim memede uyuyor kendi kendine uyanınca sen çıkartıyor yanıma gel diye tekrar uyutuyorum ,gitmekte geç kalırsam oturup ağlıyor .beşiğini reddetti yer yatağı yaptık 😌
ben arada gecikmeli de olsa adet oluyorum geçen ay 36. gün adet oldum hamileyim diye düşündüm bi an.ama testte çıkmadı değilmişim.

X