2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Ben de bugün kan testi sonuçlarımı aldım, sat 26 Aralık Hcg 2440 ❤️
Canım hayırlı olsun maşallah, sonucun çok güzel. Bat tarihin neydi acaba? Birde sorularımızı cevaplar mısın listeye ekleyeyim seni de.

Yaşın, Sat, kaçıncı çocuğun, tahmini doğum tarihi.

Bende bu gün kan verdim, beta 549 çıktı kızlar. 6 gün önce bata 2 gün kala 33 çıkmıştı. Bu gün Adeti 4 gün geçti, 549 çıktı. Artış nasıl sizce normal mi?

Sat ve tahmini gunlerimiz aynı yeni mi öğrendin canim benim bugün kahve leke geldi biraz anlatirmisin belirtilerini
Ben bugün sabah normal kaset testle öğrendim. Çool silik varla yok arası bi çizgi vardı. Temmuzda kalbi durdu bebeğimin belirtileri bildiğim için hamile olduğumu hissediyordum günlerdir zaten.
Yumurtlama günü döllenen yumurtayı hissettim çom feci bi sancı geldi bir saat kdar sürdü.
Şuanda hafif bel ağrım, yorgunluğum, uyku hissim ve çok az sancım var. 3 gün önce akşamda hüngür hüngür ağlatan regl sancısı gibi karın ağrısı çektim.
Önceki gebeliğimde çok sancım vardı belim ağrıyordu. 8. Haftada bile sancım vardı klbi durdu zaten, sağlıksız olduğu için dedi doktorum.
Bunda az sancı olması biraz daha gönlümü ferahlatıyor ama korkum hat safada.
Bende hiç yerleşme kanaması olmuyor. Umarım bebeğin sımsıkı tutunur sana 💓

Beta artışını nasıl hesaplıyoruz kızlar? Mesela ben adetten iki gün önce kanda baktırdım, 33 çıktı. Artışını hesaplarken 33 ve katlarını mı hesaplamam lazım? 33, 66,99... gibi mi?

Beta artışını nasıl hesaplıyoruz kızlar? Mesela ben adetten iki gün önce kanda baktırdım, 33 çıktı. Artışını hesaplarken 33 ve katlarını mı hesaplamam lazım? 33, 66,99... gibi mi?
Sanki iki günde iki katına çıkması gerekiyor gibi hatırlıyorum.
33
66
132
264 şeklinde.
Eğer doğru hatırlıyorsam senin sonucun benim hesabıma göre çok daha fazla çıkmış oluyor. Bu da çoğul gebelik demek sanki.

Sanki iki günde iki katına çıkması gerekiyor gibi hatırlıyorum.
33
66
132
264 şeklinde.
Eğer doğru hatırlıyorsam senin sonucun benim hesabıma göre çok daha fazla çıkmış oluyor. Bu da çoğul gebelik demek sanki.
Ayy hayırlı olsun sağlıklı olsunda çoğul tekil hiç farketmez canım 🙈valla içimi rahatlattın çok teşekkür ederim kuzum ♥️

Ben bugün sabah normal kaset testle öğrendim. Çool silik varla yok arası bi çizgi vardı. Temmuzda kalbi durdu bebeğimin belirtileri bildiğim için hamile olduğumu hissediyordum günlerdir zaten.
Yumurtlama günü döllenen yumurtayı hissettim çom feci bi sancı geldi bir saat kdar sürdü.
Şuanda hafif bel ağrım, yorgunluğum, uyku hissim ve çok az sancım var. 3 gün önce akşamda hüngür hüngür ağlatan regl sancısı gibi karın ağrısı çektim.
Önceki gebeliğimde çok sancım vardı belim ağrıyordu. 8. Haftada bile sancım vardı klbi durdu zaten, sağlıksız olduğu için dedi doktorum.
Bunda az sancı olması biraz daha gönlümü ferahlatıyor ama korkum hat safada.
Bende hiç yerleşme kanaması olmuyor. Umarım bebeğin sımsıkı tutunur sana 💓
Aynen Bel agrisi var kasik batmalari hep ayni noktada ve uykum hep var ama o leke neden geldi bilmiyorum sürekli degil suanda yok mesela ama cok korkuttu beni insallah canim saglikla kucaklarimiza alalım bebeklerimizi😍🌺

Aynen Bel agrisi var kasik batmalari hep ayni noktada ve uykum hep var ama o leke neden geldi bilmiyorum sürekli degil suanda yok mesela ama cok korkuttu beni insallah canim saglikla kucaklarimiza alalım bebeklerimizi😍🌺
O şekenin yerleşme kanaması olduğunu, ilk başta çok normal olduğunu söylüyorlar. Sen kendini yorma gene dikkat et.
Yanlış hatırlamıyorsam 3 gün az az sürenler vardı. Rengine kontrol et sen gene. Açık pembe renk de normaldi sanki.

Nilay satlarımız aynı görünüyor. Umarım beraber doğururuz💓😊

O şekenin yerleşme kanaması olduğunu, ilk başta çok normal olduğunu söylüyorlar. Sen kendini yorma gene dikkat et.
Yanlış hatırlamıyorsam 3 gün az az sürenler vardı. Rengine kontrol et sen gene. Açık pembe renk de normaldi sanki.
Kahve rengi akinti gibi 2 kez geldi bidaha cok şükür gelmedi umarim gelmezde 😔🤲 surekli bakıyorum wcye gidip gidip

2 gunde 2 kati olarak bakarsak maaşallah canim ikiz olabilir gercektenn🤗🤗😍
Ay hayırlısı olsun ya heyecanlandım valla kızlar 🙈🙈
Kahve rengi akinti gibi 2 kez geldi bidaha cok şükür gelmedi umarim gelmezde 😔🤲 surekli bakıyorum wcye gidip gidip
Canım üşütünce de akıntı oluyormuş hamilelerde. Ben ilk kan verdiğim gün eve gelene kadar çok üşümüştüm, böyle açık pembemsi lekeler olmuştu. Bol bol dinlen. Avakado, nar rahme iyi geliyormuş tüketebilirsin♥️

X