2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Kızlar oglusum olacakmış 🌺 Detaylidayim şu an. Bebeğim çok tembel 😂 ikinci defa ara verdik gez gel dedi bakalım bir daha girecegim inşallah hareketlenir. Doktor dürtüyor dürtüyor ama en fazla elini kolunu oynatıyor tembel 😂
Benimki de kız. Detaylı da öyle hareketliydi ki doktor zor ölçümleri yaptı. 🤭🤭Doktor üstten bebiş içerden dürtüp durdular. 😆
Kızlar al karnımdan daha çok üst karnım yani mide kısmı daha büyük görünüyor sizde durumlar nasıl
Benim heryeri büyüdü gibi😆 şişkinlik gaz olunca daha büyük canım.

Kızlar birde karnım ayaktayken sert, oturunca yada uzanınca yumuşuyor. Normal mi bu acaba?

Merhaba kızlar 23+4günlük olduk ama dündendr hareketlerini hissedemiyom pek saatlerce uzanıyom ki biraz kıpırtı hissediyom ilk grbeliğim çok endişeleniyorum normal mi bu durum
Canım çok normal benim 24 hafta oldu sabahtan buyana hareket etmedi 2 saattir hareketlenmeye basladi

Bebek hareketlerinin hissedilme yoğunluğunun plesantanin yeriyle alakası varmış. Bazen uzun süre hissedemeyip endişeleniyordum. Doktoruma sorduğumda plesanta ön duvarda olduğu icin hareketleri az hissetmemin normal olduğunu soyledi. Bir de her bebek uyku rutini oluşturuyor. Benimki gündüz çok sakin akşam 7-8 gibi hareketlenmeye başlıyor 😊
Kaç haftalıksınız 🙃

Ewt bnm bü bebeğim de 10haftalıkken karnımda kalbi durmuştu ondan hep içimde bi korku var haber ederim bu arada cnm💝

Oynamaya başladı😂😂stres boşalması oldu herhlde ağlamaya başladım🥰sanki bebeğim bi yere sıkışmış da ordan kurtulmuş gibi belki de pozisyon değişti ondan ama çok rahatladm çok teşekkür ederim bu arada size♥️♥️
Coook sevindim. Evet insan hemen stres yapiyor malesef ki rabbim sag saglim.kucagimiza almayi nasip etsin insallah. Bende daha once 14 haftalik gebelik kaybim ve 8 hafta hic kalp atisi gormedigim bebegim ve birde kimyasal gebeligim var. Endiseleri cok iyi biliyorum

• Beğen
Reactions: The
Selam kızlar İstanbul için önerebileceğiniz perinatolog var mı ? Bu hafta gitmem gerekiyor hala çok kararsızım 🤷🏽‍♀️Önerileriniz olursa sevinirim
Ben Erdem Hastanesi- Mahmut Güngör'e gittim bugün canım. Iyi bir doktor tüm sorduklarıma cevap aldım, iki üç kere kontrol etti, detaylıca anlattı. Normalde o hastaneye gitmiyorum, onu da sordu söyledim. Rapor ve cd sini verdi. 500 lira ödedim.
Merhabalar şeker yükleme testini aile sağlığında yaptıran var mı ? Geçen bir arkadaş sanki öyle bişey yazmıştı
Ben kararsız kaldım aile hekimine dedim. Kendi doktorum açlık tokluk bakılsın sonra karar verelim dedi. Evet sağlık ocağında yapılıyor ama sadece tek kan tahliliyle.
Kızlar oglusum olacakmış 🌺 Detaylidayim şu an. Bebeğim çok tembel 😂 ikinci defa ara verdik gez gel dedi bakalım bir daha girecegim inşallah hareketlenir. Doktor dürtüyor dürtüyor ama en fazla elini kolunu oynatıyor tembel 😂
Hayırlı olsun, sağlıcakla doğsun inşallah 💙 bugün ben de detaylıya gittim, benim oğluşumun da eli yüzündeydi, hiç fotojenik değil, yüzünü saklıyor dedi doktor. Zor yakaladı yan profilden 🤣
Kızlar al karnımdan daha çok üst karnım yani mide kısmı daha büyük görünüyor sizde durumlar nasıl
Benim de öyle canım. Bugün detaylıda baş kısmının yukarıda olduğunu doktor söyleyince anladım nedenini 😁

X