Popüler Konu 2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
kimyasal düştü yoğun bir kanamam oldu yaklaşık 10 gün sürdü sonraki ay adet oldum bu ay da hamile olduğumu öğrendim inşallah düşmezse değerlerim iyi şimdilik. ama kan sulandırıcı iğne kullanıyorum 2 aydır bırakmadım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
Siz ne kadar sonra hamile kaldınız Acaba
kimyasal düştü yoğun bir kanamam oldu yaklaşık 10 gün sürdü sonraki ay adet oldum bu ay da hamile olduğumu öğrendim inşallah düşmezse değerlerim iyi şimdilik. ama kan sulandırıcı iğne kullanıyorum 2 aydır bırakmadım.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

eymentaa

Eymen'im <3
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
3.481
5.571
İlk bebek mi acaba
Benim 1 tane oğlum var ikinciyi istiyoruz ondayken sadece corasprin kullanmıştım ilk 3 ay

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
benimde 1 oğlum var :) ikinci çocuk olacak inşallah
İlk bebek mi acaba
Benim 1 tane oğlum var ikinciyi istiyoruz ondayken sadece corasprin kullanmıştım ilk 3 ay

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
Allah bağışlasın 😊Onda da kan sulandırıcı kullanıyor muydunuz
Amin cümlemizinkini inşallah :) yok onda kullanmadım 2. denemede hamile kalmıştım bunda böyle birsürü sorun çıktı 1,5 yıldır çocuk istiyorum pcos var adetlerim düzensiz yumurtlama tembelliği var rahim de kalınlaşmıyor. var da var yani. ilkinde hiç böyle şeyler olmamıştı

eymentaa

Eymen'im <3
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
3.481
5.571
Amin cümlemizinkini inşallah :) yok onda kullanmadım 2. denemede hamile kalmıştım bunda böyle birsürü sorun çıktı 1,5 yıldır çocuk istiyorum pcos var adetlerim düzensiz yumurtlama tembelliği var rahim de kalınlaşmıyor. var da var yani. ilkinde hiç böyle şeyler olmamıştı
Valla en korktuğum şeyler ben ilk gebeliğimde 11. Haftada beklerken 8. Haftada kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj oldum. 6 ay korundum kürtajdan enfeksiyon kaptım. Korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım aşırı derecede enfeksiyonlu rahimle. Düşük tehlikem oldu ama geçti oğlum sağlıklı çok şükür. 5 yaşına girdi. Bu ay ikinci denememiz 🙈 insallah bende de sıkıntı yoktur. Folik asit kullanıyorum. Günaşırı ilişki . Bat 1 Şubat bakalim

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
Merhabalar güzel anneler. Ben de Ekim annesi olacağım Allahın izniyle. Kan testinde pozitif olduğumu öğreneli 3 gün oldu, bu günde adet günüm. Benim perşembe günü yani adetten 3 gün önce 33tü beta hcg değerim. Sizlerin nasıl? :KK200:

Merhaba kızlar, bebekleriniz hayırlı olsun ♥️benim de 2 Ekim, burda inşallah bebeklerimizin doğum haberlerini paylaşırız. ♥️
Öncelikle hayırlı olsun canım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin bebişini İnşaAllah, ben doktora gitmedim daha bakalım hemen gitmek istemiyorum nasip, benimde 3 ekim bebeğimin doğacağı tarih nasip olursa, İnşaAllah bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günleride Rabbim göstersin hepimize 🤲🤲🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
Valla en korktuğum şeyler ben ilk gebeliğimde 11. Haftada beklerken 8. Haftada kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj oldum. 6 ay korundum kürtajdan enfeksiyon kaptım. Korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım aşırı derecede enfeksiyonlu rahimle. Düşük tehlikem oldu ama geçti oğlum sağlıklı çok şükür. 5 yaşına girdi. Bu ay ikinci denememiz 🙈 insallah bende de sıkıntı yoktur. Folik asit kullanıyorum. Günaşırı ilişki . Bat 1 Şubat bakalim
Çok geçmiş olsun canım Rabbim birdaha yaşatmasın o kötü günleri :dua: inşallah oğlun gibi bu bebeğini de sağlıkla kucaklarsın.

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30

Kedilervekitaplar

Uçmanın da çoğu çırpınmak... 🕊️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
1.220
2.523
Öncelikle hayırlı olsun canım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin bebişini İnşaAllah, ben doktora gitmedim daha bakalım hemen gitmek istemiyorum nasip, benimde 3 ekim bebeğimin doğacağı tarih nasip olursa, İnşaAllah bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günleride Rabbim göstersin hepimize 🤲🤲🤲
Teşekkür ederim canım benim, Allah razı olsun 😍hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️bende hemen gitmedim canım, çarşamba tekrar kan vereceğim, 100 üstünde çıkması lazım dedi aile hekimi, güzel artmıştır inşallah ♥️ burda birbirimize destek olur, sohbet ederiz 😇

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-10-2021

Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
Teşekkür ederim canım benim, Allah razı olsun 😍hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️bende hemen gitmedim canım, çarşamba tekrar kan vereceğim, 100 üstünde çıkması lazım dedi aile hekimi, güzel artmıştır inşallah ♥️ burda birbirimize destek olur, sohbet ederiz 😇
İnşaAllah artmıştır değerin canım, evet birbirimize destek oluruz İnşaAllah 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Duygutemizalp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
20
11
24
Boş kese görünür bende 30 Ocak’ta gidicem benimde 25 aralıktı en azından dış gebelik olup olmadığı falan anlaşılır yani bence git ben gidicem zaten gittiğin hastanedeki ultrason Makinesi güzelse 6-6,5 haftada kalp atışı da duyuyorsun 7 yi beklemene gerek kalmıyor
O zaman gideyim canım bende için rahatlasin bari