Popüler Konu 2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
Teşekkürler 🤩 doktorum benim beta hcg baktırmamı söyledi bu değere göre de muayene için randevu verdi 1 Şubatta kese görünür dedi bakalım inşallah görünür birbirimize haber verelim
Teşekkürler 🤩 doktorum benim beta hcg baktırmamı söyledi bu değere göre de muayene için randevu verdi 1 Şubatta kese görünür dedi bakalım inşallah görünür birbirimize haber verelim 🙏🏻😊
Evet İnşaAllah birbirimizi haberdar edelim, inşaAllah görünür kesesi ☺🤲☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
İnşallah canım senin belirtilerin nelerdi
Benim bir haftadır sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu, birde yemek yerken yemek borum yanıyordu tuzlu birşey yemişim gibi, senin belirtilerin nelerdi canım

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
Bende 30 ocağa randevu aldım dün beta hcg 142 çıktı Umarım keseyi görürüz hepimiz sağlıklı sağlıklı bebelerimiz olur 😍
Amin İnşaAllah canım görürsün bebişinin kesesini hayırlı haberlerini bekliyorum 🤲☺️

nillsn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
91
131
26
Ben beş gündür bel ağrısından uyuyamıyorum gece 4 5 saat uyuyabiliyorum 6-7 kere de uyanıyorum belimin ağrısına sizlerde de var mı bu durum ağlaya ağlaya mutfak topladım geçen üç beş bulaşıktı yani topladığımda

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

eymentaa

Eymen'im <3
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
3.481
5.571
Benim bir haftadır sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu, birde yemek yerken yemek borum yanıyordu tuzlu birşey yemişim gibi, senin belirtilerin nelerdi canım
Canım daha benim bata10 gün var ama kasıklarımda igne batması kelebek uçması oluyor. Birde vajinada batma belirti mi bilmiyorum :KK14:

Duygutemizalp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
20
11
24
Teşekkürler 🤩 doktorum benim beta hcg baktırmamı söyledi bu değere göre de muayene için randevu verdi 1 Şubatta kese görünür dedi bakalım inşallah görünür birbirimize haber verelim 🙏🏻😊
Benimde son adet tarihim 25 aralikti acaba benim kesem de 1 Şubat'ta görünür mü ? Aile hekimi bana 7 haftalık olmadan gitme dedi 🙄

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36

cananiye

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
66
51
36
Canım daha benim bata10 gün var ama kasıklarımda igne batması kelebek uçması oluyor. Birde vajinada batma belirti mi bilmiyorum :KK14:
Herkeste belirtiler farklı oluyor canım bilmiyorumki, ama İnşaAllah bebek vardır 🤲🤲🤲

nillsn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
91
131
26
Benimde son adet tarihim 25 aralikti acaba benim kesem de 1 Şubat'ta görünür mü ? Aile hekimi bana 7 haftalık olmadan gitme dedi 🙄
Boş kese görünür bende 30 Ocak’ta gidicem benimde 25 aralıktı en azından dış gebelik olup olmadığı falan anlaşılır yani bence git ben gidicem zaten gittiğin hastanedeki ultrason Makinesi güzelse 6-6,5 haftada kalp atışı da duyuyorsun 7 yi beklemene gerek kalmıyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2021

Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

ymncls1

Elbet bir gün..
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
31
30
Gecen ay kimyasal gebelik yasadım bu ay da olmasından korkuyorum. Battan sonra 1 hafta beklemek istiyorum:KK42:
çok geçmiş olsun bende kimyasal yaşadım bebek çalışması yaparken bile kan sulandırıcılar kullandım hemen doktora gidin inşallah sağ salim kucağına alırsn

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2021

Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Kedilervekitaplar

Uçmanın da çoğu çırpınmak... 🕊️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
1.220
2.523
Merhabalar güzel anneler. Ben de Ekim annesi olacağım Allahın izniyle. Kan testinde pozitif olduğumu öğreneli 3 gün oldu, bu günde adet günüm. Benim perşembe günü yani adetten 3 gün önce 33tü beta hcg değerim. Sizlerin nasıl? :KK200:

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻😊 Benimde doğum tarihi 3 ekim görünüyor son adet tarihiniz ne zamandı ve beta hcg kaç çıkmıştı? Benm sat 27 Aralık ve dün beta hcg 70 çıktı
Merhaba, sizinde hayırlı olsun İnşaAllah, Amin güzel dualarınız içim, benim sat 27 aralıktı sizinle aynı, doktora gitmedim daha bugün test yaptım evde öyle öğrendim, doğum tarihimde 3 ekime rast geliyor şimdiki hesaplarıma göre doktor ne der şimdilik bilmiyorum ☺️
Merhaba kızlar, bebekleriniz hayırlı olsun ♥️benim de 2 Ekim, burda inşallah bebeklerimizin doğum haberlerini paylaşırız. ♥️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-10-2021

Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.