2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Merhabalar benim de aynı sol kasık ağrım var inşAllah sağlıklı gebelikler olsun kısmetimizde. Benim 19 ocakta yumurtlamam oldu. Bat 5 şubat. Allahım hepimizin kucağını doldursun

Merhabalar benim de aynı sol kasık ağrım var inşAllah sağlıklı gebelikler olsun kısmetimizde. Benim 19 ocakta yumurtlamam oldu. Bat 5 şubat. Allahım hepimizin kucağını doldursun
Sizin son adet tarihi neydi? Benim son adet tarihi 28 Aralık, bat ise 25 ocak yani bugün. Ama işte ovulasyon testi kullanmadım ama yine de geç birliktelik olunca ümitlerim biraz yavan benim, hamileysem müthiş sevincem orası ayrı tabi

Merhaba kızlar. Ben de aranıza yeni katıldım. Kendimi tanıtayım 4 yıllık evliyim. Sat 29 aralık. Doğum hesaplamasında 5 ekimi görünce bu başlığa geleyim dedim :). Henüz pozitifi görmedim ama adetim geçti ve yerleşme kanaması gibi lekelenmeler gördüm. Ayrıca 2 haftadır şiddetli kasık ağrısı yaşıyorum. Çok olmasa da baş dönmem oldu 2-3 gün. Ve iştahım öyle bir arttı ki Sabahın 6-7sinde 2 porsiyon muhallebi yedim. Normalde tatlı yemem mesela . Yarın doktora gideceğim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu mide kazınmasını durduramıyorum gerçekten, içimde sürekli yiyen bir canavar var sanki. Midemdekileri o çalıyor da ben aç kalıyor gibiyim aşerme için erken mi bilmiyorum ama değişik şeyler canım istiyor. Mesela açım, canım birşey istiyor ama ne istiyor bilmiyorum
Az kaldııı. bat a 7 gün kaldı. Aşırı merak ediyorum. İnşallah sağ salim giricem aranıza bakalım son 7 günüm
Güzel haberlerle gel canım inşallah belirtilerin var mı?
Canım bu forumda geç döllenme ile hamile kalan çok kadın var. İnşallah senin de hakkında hayırlısı olur. Adetten gir gün önce hamile kalan bile okudum ben. Sonuçta spermler rahimde 5güne kadar canlı kalabiliyormuş, uzmanlar öyle diyor.
Senşn bir oğluşun varmış maşallah. Onla da kıyaslayarak anlayabilirsin ama dediğin gibi her hamilelik sonuçta kendine özel. Ama sanırım her kadında olan kasık ağrısı. Benimde ilişkiden birkaç gün sonra başlayan ve hiç geçmeyen kasık ağrılarım vardı mesela. Göğüs hassasiyeti de bata 2-3gün kala başlamıştı.
Selam kızlar ben de geldim sanırım Ekim annesi olma adayıyım Allah hepimizin sağlıkla kavuşmayı nasip etsin
Merhaba canım, hoş geldin inşallah sende aramıza katılırsın. Kocaman, kalabalık bir topik oluruz.
Evet canim hayırlısıyla kucağımıza alalım da gerisi boş
Aynen öyle canım benim
Merhaba canım, günaydın mesajını okuyunca maşallah dedim içimden, hayırlı olsun şimdiden test yapıp mı doktora gideceksin yoksa direk kan mı vereceksin? İnşallah bebişin seninledir.
Günaydınlar bu sabah test yaptım çift çizgi gordum şükür. Adet tarihine 5 gün Var daha darısı isteyen herkezin basina
Günaydın canım, merhaba taze Ekim annesi. Hayırlı olsun canım, sağlıkla ilerler inşallah. Bata kadar her gün test yapacak mısın, koyulaşmayı takip etmek için?

Cok tessekur ederim.Hayır çünkü çok net sabaha kadar adet sancisi gibi sanci cektim o yuzden test yaptim bir kaç gün sonra hastaneye gitmeyi dusunuyorum tiroid hastasi oldugum icin ilac artirimi yapiliyor . Bu 2 ci gebeliğim oğlum bugün 2 yaşına girdi. Oğlumda şubat annesiydim 38+4 normal doğumla geldi. Ocak annesi oldum. Bu da öyle olursa eylül sonu olabilir.

Sona adet tarihine göre doğum tarihi hesaplama siteleri var canım oraya baksana, tahmini doğum tarihi söylüyor. Çok heyecanlı maşallah, oğluşun abi olacak

Evet şimdi den anlatmaya başladım ilgisini çekiyor hoşuna gidiyor. Inşallah sağlıkla kucağımiza alalım hepimiz . Açıkçası ben eylül sonu gibi tahmin ediyorum ilki normal olduğu için . Rabbim isteyen bekleyen herkeze sağlıkla nasip etsin özellikle ilk defa anne olucaklar o heycan o bekleyiş baştan sona bambaşka bilirim.

Ben dahil çoğu kişinin ilk gebeliği sanırım topikte. Bizimle artık tecrübelerini paylaşırsın değil mi? Malum yeni hamilelerin soracak çok şeyi oluyor

benimde midem kazınmaya başladı bugün inşallah bende hamileyimdir.başka belirtileriniz var mı acaba

benimde midem kazınmaya başladı bugün inşallah bende hamileyimdir.başka belirtileriniz var mı acaba
Valla kasık ağrısı çok vardı canım. Bata iki üç gün kala göğüslerim çok hassas olmuştu. Uçları da koyulaşmaya başlamıştı. Birde bel ağrısı, aşırı yorgunluk ve uyku halim vardı. Klasik herkesin saydığı belirtiler aslında. Erken gebelik testi yaptım ben. Sen yaptın mı canım?

Geçen ay kimyasal yaşadım o yüzden testte çift çizgi gorsemde pek sevinemicem gibi. Bende kasıkta pıt pıt atmalar var.hic akıntım yok ama hiç. Birde mide kazinmasi bide kasık ağrısı var arada bir ..Test sipariş ettim gelince yapacam bat a 1 hafta varm

Ben böyle sanki yumurtlalıklarımdan aşağı rahmime doğru birşeyler lıkır lıkır akıyor gibi hissetmiştim böyle. Dediğin gibi sanki şah damarım kasıklarımda atıyor gibi pıt pıt seğiriyordu resmen. İnşallah hamilesindir canım. Hakkında hayırlısı olsun.

inşallah bende hamileyimdir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…