2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim kusmalarım öyle arttı ki yarın doktora gideceğim sabrediyorum🙁 her şeyden kusuyorum .. sıvı el sabunu insanın midesini bulandırır mı ya ondan bile 😢 evden çıkıp geri eve girdiğimde evden bile tiksiniyorum havalandırdığım halde 🙁 çok halsiz kaldım.. en fazla ne kadar sürüyor mide bulantıları 😢😢😢 bebişte aç kalır diye korkuyorum
12 haftada bitiyor genelde. İlk 3 ay annenin beslenmesinden çok etkilenmiyor bebeğin gelişimi merak etme

Teşekkür ederim, normal bence. Ben de yarın gideceğim bana da dua edin lütfen, sizin duanız kabul olur 🙏🏻
İnşallah sizde görür duyarsiniz, Allah'in izniyle...
Kızlar benim kusmalarım öyle arttı ki yarın doktora gideceğim sabrediyorum🙁 her şeyden kusuyorum .. sıvı el sabunu insanın midesini bulandırır mı ya ondan bile 😢 evden çıkıp geri eve girdiğimde evden bile tiksiniyorum havalandırdığım halde 🙁 çok halsiz kaldım.. en fazla ne kadar sürüyor mide bulantıları 😢😢😢 bebişte aç kalır diye korkuyorum
3.aydan sonra biter insallah, üzülme bebis senden besleniyor suan

Kızlar doktordan çıktım kalp atısını duyduk cok sukur 1.3 cm dedi doktor 7+1 mis normal mi sizce büyüklüğü fotoda koyasım var cinsiyeti tahmını yapan arkadas bi bakarsa 😬
Gözün aydın saglikla kucaginida alirsin insallah, bende koydum foto bir kisi yazmis tahmin, ilgilenler yardimci olur 😀

Hanımlar bugün oksaparı ilk defa vurdum,karnımdan.Ovalamadım ama yine de morarmış.Kullananlar nasıl yapıyorsunuz?
Gobekteki yağlı bölgeyi sıkıp iğneyi bağırıyorum ve çok yavaş enjekte ediyorum. 10 a kadar sayıp iğneyi öyle çıkartıyorum ve kolonyalı pamukla 2-3 dakika bastiriyorum.

Herkese merhaba. Sizlerinde göğüslerinde aşırı hassasiyet var mı. Ben kesinlikle dokunamiyorum. İç çamaşırı bile giyemiyorum. Ama sarkmasindan da endişe ediyorum. Sizler bunun için ne yapıyorsunuz acaba
Offf hemde nasıl var benimde. Pentiden pamuklu yarım sporcu sütyeni gibi olan iç çamaşırlarından aldım onları giyiyorum diğerleri acıtıyor. Bir de böyle inanılmaz sızlıyor sürekli batıyor . Sanırım süt bezleri geliştiği için.Sarkma konusunu artık takmıyorum kızım da 1.5 yıl emdiği için zaten deforme olmuştu, şimdi bu miniğimide emziriyim ondan sonra estetik 😂😂

Valla gebelik şüphesi olanlara bile yapmıyorlar normal de. Ama ev tipi makineler de de aynı mı bilmiyorum
beren26 beren26 bence kesinlikle kullanmayın bu dönemde bu tarz şeylerden kimyasallardan uzak durmamız gerekiyor. Lazer bana tehlikeli gibi geldi. Bu seferde böyle gidin doktora ne olacak. Her an temiz olamıyoruz ki 🤗 ben de ağda yaptırıyorum ama covidden dolayı kuaföre gitmek istemiyorum.

Kızlar cinsiyet tahmıninden anlayan arkadaşım bi bakabilirmi :)

Eklentiler

• 4ED58556-666D-4DC9-B23A-2BDB493FA44A.jpeg
    4ED58556-666D-4DC9-B23A-2BDB493FA44A.jpeg
    93,6 KB · Görüntüleme: 69
beren26 beren26 bence kesinlikle kullanmayın bu dönemde bu tarz şeylerden kimyasallardan uzak durmamız gerekiyor. Lazer bana tehlikeli gibi geldi. Bu seferde böyle gidin doktora ne olacak. Her an temiz olamıyoruz ki 🤗 ben de ağda yaptırıyorum ama covidden dolayı kuaföre gitmek istemiyorum.
5 bıçaklı tıraş bıçağı aldım ben dünya varmış. Hem erken çıkarmıyor hem pürüzsüz yapıyor. İlk gebeliğimde bi tavsiye ile başladım bırakamıyorum artma da yapmadı lazeri bıraktığım zaman ki gibi

5 bıçaklı tıraş bıçağı aldım ben dünya varmış. Hem erken çıkarmıyor hem pürüzsüz yapıyor. İlk gebeliğimde bi tavsiye ile başladım bırakamıyorum artma da yapma da lazeri bıraktığım zaman ki gibi
Hangisi o marka soyler misin

Pazartesi ilk randevum var kizlar.5+5 olmus olacagim nasipse. Dun son kez kan verdim 21 inde 70 di 6 gun sonra yabi 27 sinde 1433 cikti. Pazartsi bu gidisle 6 bini gecmis olmasi lazim. Acaba kalp atisi alabilirmiyiz :)

Pazartesi ilk randevum var kizlar.5+5 olmus olacagim nasipse. Dun son kez kan verdim 21 inde 70 di 6 gun sonra yabi 27 sinde 1433 cikti. Pazartsi bu gidisle 6 bini gecmis olmasi lazim. Acaba kalp atisi alabilirmiyiz :)
Kalp atışı bhcg ile değil kesenin boyutuyla alakalı. 15mm yi geçmişse duyulur ama genel olarak 5+5 kalp atışı için erken. Ben 7+2de duydum

Henüz cok küçük kalp atimi duyamayabilirsin, bende bugun 5+2 olarak gittim belli belirsiz kalp atimi var dedi, haftaya daha net duyulur dedi beta degerimde 2 gün once 12 569 idi

X