Aşılama 2021 Eylül ilk aşılama lütfen yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhabalar bende bugün yani aşılamanın 10 günü kan testi yaptım ve 1.61 çıkmış acaba sonra danln yükselir mi yoksa negatif mi
İki gün arayla yine yaptırın artması gerekir gebelik varsa. Benim 24 ile başlamıştı 10. Gün değerim ama belli olmuyor bazen daha düşükten başlayıp yukselebiliyor. İnşallah hamilesindir canım

İnşallah canım ya pazartesi tekrar yapicam burda bir arkadasl kesin negatif umutlanma dedi

İnşallah canım ya pazartesi tekrar yapicam burda bir arkadasl kesin negatif umutlanma dedi
Kesin pozitifmiş gibi düşünme ama umutsuzda olma. İnsan umut etmeden nasıl yaşar ki. Hem Allah ol derse olur. Allah'a güven içini ferah tut. Sonuçta bizim için en hayırlı zamanı o biliyor. Sen bol bol dua et. Sadece kendin için değil önce herkes için et, sonra kendin için et. Rabbim elbet verecektir gönlündekini

İnşallah evet tabiki bol bol dua ediyorum Rabbime benim gibi bebek arzusu çok yaşayanlar hiç tatmayanlara versin sonra da bana da versin inşallah rabbi hebli minessalihin inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin

Evet arkadaşlar cuma yapmıştım test sonucum 1.61 di bugün yani pazartesi test yaptım 40 sizce olmuş mu hamilemiyim

cuma test yapıştım 1.61 pazartesi yani bugün yaptım 41.22 evet pozitif ama doktorum neden Çarşamba bir daha test yap dedi

cuma test yapıştım 1.61 pazartesi yani bugün yaptım 41.22 evet pozitif ama doktorum neden Çarşamba bir daha test yap dedi
Bende yapmıştım canım 4 defa falan. Sağlıklı bir gebelik mi diye ve değer 500 altındayken keseyi göremedikleri için istiyorlar

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ama doktorum Çarşamba bir daha test yap dedi

Kizlar yardiimm...
Daha önce yazmıştım hatirlarsaniz 10. Ve 11. Günlerde testte çizgiyi görmüştüm fakat 12. Gunde negatife dönüşmüştü. Önceki mesajlarda gorsellerini atmistim.
Bugun 17. Gunu yine test yaptım kaşık ağrılarından dolayı ve sonuç bu.
Yorum yapar mısınız.

Canım öncekiler iğne etkisiymiş demekki. Geç döllenme olmuş olabilir hemen bugün kan testi yaptır hamile gibisin. Ay hadi inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…