2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
ya sorma benimde çevremde biri var 4 kilo almış toplamda onu söyleyip duruyor tamam he en ideal hamile sensin ödülünü getirin şu arkadaşın artık sussun. Ben 14 kiloyla yoluma devam ediyorum 🤣

kilo yarışı bir, çatlak yarışı iki. Allah aşkına bebişler sağlıklı olsun, biz sağlıklı olalım, sorunsuz bir şekilde doğumu atlatalım bundan ötesi boş muhabbet geliyo bana ya yok kilo yok çatlak bilmem ne. İçimizden yeni bi insan çıkıyor o kadar da olsun yani dimi 🤣

Ya kimse bebeğin sağlığını sormuyor. Benim halimi hatrımı sormuyor. Çatlak daha önemli 😀

Kızlar günaydın nasılsınız epeydir giremedim günler meme ac kapa sağ kapa gaz cıkar yatır yine kaldır emzir sütü sağ kapa alt değiştir bu şekilde geçiyor 🥰 çok şükür bu günlere sizlerde varmı değişiklik doğum yapan var mı
Günaydın artık senin yaptıklarına terfi etmek istiyoruz🙈

Kızlar günaydın nasılsınız epeydir giremedim günler meme ac kapa sağ kapa gaz cıkar yatır yine kaldır emzir sütü sağ kapa alt değiştir bu şekilde geçiyor 🥰 çok şükür bu günlere sizlerde varmı değişiklik doğum yapan var mı
Bize de sıra gelsin diye bekliyoruz hala napalım 🥰 bizim yerimizede kokla öp bebişini😘 yeni doğım yapan yok şimdilik ağrılar atıyor anca. Ben haftaya salı gidiyorum kontrole anca yer buldum 37de karar veririz rahime bakıp normal mi sezaryen mi demişti netleşir inş diye bekliyorum 🤔

Günaydın kızlar o kadar güzel bir rüya gördümki
Dogum yapmışım uyumuşum.
Uyandığımda hiçbir ağrım yoktu kuş gibiydim kalktım piknik alanı gibi bir yerde geziyorum ellerimdeki uyuşukluk gitmiş karnım dümdüz olmuş.
Ruya gibi rüyaydı ya insallah öyle olurum 😁😁
Yalnız doğum yapıyon bebişi görmüyo gözün kendi rahatlığını düşünöüşsün hemen🤣anca rüyamızda görürüz tabi sende haklısın😍

Canım kaşıntı bende de var avuç içinde parmaklarımın ekleminde akciğer enzimleri için kadın dogumcu mu baktirdi nasl anlaşılıyor kan mi veriliyor ?
Kadın doğuma söyledim tahlil istedi idrar ve kan o hafta endokrolojiye gittim devlete ondan rica ettim tahlillerimi o yaptı kadın doğum yazdı bir kağıda özelde çok pahalıydı kandan anlaşılıyor canım

Dr demedi canım inş olmaz erken sağlıkla zamanında gelir ama karaciğer enzimleri yüzünden Dr 2500 olsun yeter dedi bende 36 yı doldurunca doğumu başlatır diye düşündüm hayırlısı artık
İnşallah olmaz canım. Karaciğer enzimlerin hamilelikten böyleyse umarım doğum yapınca düzelir. Aynen hayırlısı olsun. Beslenmene dikkat et bari, kontrol altında tut

Yalnız doğum yapıyon bebişi görmüyo gözün kendi rahatlığını düşünöüşsün hemen🤣anca rüyamızda görürüz tabi sende haklısın😍
Ben ilk doğumumda tamda öyleydim ama. ben buraya nasıl düştüm, nasıl bu hallere geldim diye bi sorgulamaya başlıyosun hayatı doğumdan sonra bi müddet 😂 kimseyi gözüm görmemişti 🙈

Ben ilk doğumumda tamda öyleydim ama. ben buraya nasıl düştüm, nasıl bu hallere geldim diye bi sorgulamaya başlıyosun hayatı doğumdan sonra bi müddet 😂
Ben narkozdan uyanana kadar benim bebiş emeklemeye başlayâcaktı nerdeyse🤣 pek bi zamanım olmadı kendime gelmeye hemen açtılar memeyi sende dene daha ememedi diye. Sanki uzman doktorum ben ilk bebişim daha 😍

Kızlar ben şimdi geldim hastaneye bakalım ne dicek doktor çok merak ediyorum. Tğm gece kasıldım sabah olunca bebek resmen mum gibi oluyor . Anlamadım gitti ☺🥲 resmen beni yalancı çıkarcak
Benmde geçen öyle çok kasilmam oldu. Hastaneye gittim çatalı gördüm herşey geçti. Haliyle nst de sancılar çok yüksek çıkmadı. Hani ağrım var sancm var diyorum şikayet olarak ama yok yani hastaneye gittimi onlarda gidiyor. 😂 Bı arkadaşım da 3 defa dogumhaneden dönmüştü. Açılma sancı vardı . Dogumhaneye girdimi gidiyordu sancılar 😬😬

Bu arada güzel haberler alırsın inşallah 🤗

Bize de sıra gelsin diye bekliyoruz hala napalım 🥰 bizim yerimizede kokla öp bebişini😘 yeni doğım yapan yok şimdilik ağrılar atıyor anca. Ben haftaya salı gidiyorum kontrole anca yer buldum 37de karar veririz rahime bakıp normal mi sezaryen mi demişti netleşir inş diye bekliyorum 🤔
Hayırlısıyla gelecek canım şu günlerin tadını cıkar hamileliği özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Anne ne kadar iyi ve mutluysa bebek te öyle oluyor. Sarılık gitmesi için mama vermeye başladım. Yeterki onlar iyi olsun

Benmde geçen öyle çok kasilmam oldu. Hastaneye gittim çatalı gördüm herşey geçti. Haliyle nst de sancılar çok yüksek çıkmadı. Hani ağrım var sancm var diyorum şikayet olarak ama yok yani hastaneye gittimi onlarda gidiyor. 😂 Bı arkadaşım da 3 defa dogumhaneden dönmüştü. Açılma sancı vardı . Dogumhaneye girdimi gidiyordu sancılar 😬😬

Bu arada güzel haberler alırsın inşallah 🤗
Resmen bizi yalancı çıkarcaklar yaa hala nst bekliyorum şuan

X