2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
maşallah paşaya eminim çok tatlı olmuştur. bizde kestirsek mi biraz daha beklesek mi bilemedik. şuan rahatsız eden bir durumu yok bakalım ne olur.

Sıhatler olsun canım ohh mis:). 8 haftLık oldum ve evet ilk hamilelikle ilgisi yok kendini sakınamıyorsun bazen hamıle oldugumu bile unutuyorum günün cogu ayakta geciyor hareketli dönemler ve zor valla

Kızlar ben kızımın son asisini yaptırırken gidemedim çalıştığım için babası götürdü 1 yas asisi yaklaşık 10 gün olacak kolunda Bi kızarıklık var ben sinek ısırdı sanmıştım onemsemedim ama sanırım asi dan şimdide hafif ateşi var gibi sizde böyle Bi durum oldu mu

Bizde öyle bir durum olmadı cnm çok rahatsız edici bir durumsa doktora sormakta fayda var

Kızlar merhaba. Çılgın bebe yüzünden buralara çok uğrayamadım uzun zamandır. Ara ara açıp okuyorum ama dahil olamadım aranıza. 14 haziranda 1 yaşına girdi bizimki ve ilk dişini mayısta çıkarmıştı. 1 yaşına kadar iştahı çok çok güzeldi herşeyi de yiyordu. Fakat ilk diş çıktıktan sonra o çocuk bambaşka bişeye dönüştü. Yemek yemiyor sürekli huysuz. 6.5 aylıkken emmeyi bıraktık formül mamaya da hala devam ediyorum. Zaten şuan sadece mamayı içiyor o da gündüz mecbur kalmadıkça vermiyorum sadece uyumadan önce ve sabah uyandıgında veriyorum. Sizlerde durum nedir bu iştahsızlık normal mi ben kafayı yemek üzereyim sanırım herşeyi çiğneyip diliyle dışarı atıyor

Aynı durumdayiz doğdu doğalı iştahsız bizim ki

Ya insan ne yapacağını şaşırıyor gerçekten. Neden böyle acaba
Demir eksikliği çıktı bizde kan degerlerini baktırdım bağışıklığı da düşük çıktı dogru düzgün yemediğinden ocean şurup kullanıyoruz günde 3 kere bu aralar bayram telaşı aksattıgım oldu.
İstah açsın diye neler neler aldim çeşit çeşit pekmezler karadur özü hurma ezmesi balık yağı hic biri fayda etmedi

Merhabalar arkadaşlar nasilsiniz
Benim kiz hasta malesef bir aydir gecmeyen griple ugrasiyoruz . kucukten buyuge gecti , tekrar bu sefer buyukten kucuge gecti daha siddetli sekilde . burun akintisi ve oksuruk seklinde .ayni anda distw cikariyo yavrum mahvoldu . yemek yemek istemiyo .uykusuzlukta cabasi

Sanirim ayni sorun bu ara hepmizde var ya Cok gecmis olsun canim bizimde hastaydi tatil e gidemedik bu yuzden ama distenmis onlari patlatinca rahatladi darisi size inşallah cabucak atlatir kuzucuk Bu sene kistan somra cok ciddi hastaliklar atlatmadik şükür

Amin canim sizede gecmis olsun . gitsinde gelmesin insallah

İyiyim canim ben de is ev arasi kosturmaya devam disimiz cikiyor bu ara onun hastalığı oluyor ara ara iyi şükür size bir bakayim dedim senin nasil bebisin
Bende iyiyim bugün oğluşum ilk defa üç adım attı baya geciktik diye canım sıkılıyordu herkes ne zmn yüricek geç kaldı diye diye piskolojim bozuldu ayrıca dün covid olduğumu öğrendim neyse ki bebişede evde hızlı test yaptık negatif ona yaklşmamak öpememek çok zorrrr

Cok geçmiş olsun vitaminlerini al mutlaka bizim ki hala yürümüyor elimi tutarak her yere gidiyoruz ama elimi bıraktığım an çöküyor yere tutunarak evi turluyor iste bakalım ne zaman tek başına yürüyecek

Yaa canim benim covid cok artti ya dikkat edin kendinize. Oyyy bilmem mi insan opmeden koklamadan duramiyor ki ama dayan uc dort gune hafifliyor olmadi maske ile alırsın canim cok gecmis olsun

Aa ne güzel canım yürür yavaş yavaş bence geç değil takma sen öyle diyenleri . Bana da ne kadar geç o kadar iyi diyorlar. Yürümeye başlayınca durmuyorlarmış .:))

16 haftalık hamileyim doktorum bugün bebeğimin beyninde kist olduğunu söyledi. Çoğu zamanla kayboluyormuş ama yine de çok strese girdim. Başına böyle bişey gelen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…