2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Merhaba kızlar yazmayalım uzun zaman oldu benim kızım son 3 aydır çok hasta oldu abisi 1.sinifa gidiyor ister istemez abisi virüsleri getiriyor en son 20 gün önce ateslnedi dr a götürdüm kulağı biraz kizarik dedi antibiyotik kullandim antibiyotik bitti 5 gün sonra tekrar ateslendi ama hafif Bi ates bende geçmesini bekledim 1 hafta hafif ateşi sürdü sonra grip oldu sürekli burnunu temizledim.serum fizyolojik i şırınga ile basınç yaptim dün bakyim kulağında akinti var hemen acile götürdüm dr akinti kulak zarını kapatmış dedi ve sadece antibiyotik verdi bugün içim rahat etmedi devlet hastanesi kbb götürdüm iki kulağını da temizledi ve kulak zari delinmis dedi antibiyotikli damla verdi çok korktum hiç başıma böyle Bi şey gelmemişti hiç kulağını tadı düzenli uyudu hiç beklemedim daha sonra özele de götürdüm o da küçük Bi delik var dedi 10 gün sonra kontrole cagirdi çok korkuyorum sabahtan beri ağlıyorum bu delik kapanir mi sürekli akinti oluyor o kadar yıprandıki ilaçları almak istemiyor Bi de benim kızım 17 haziran doğumlu şuan 11 400 kilosu sizce zayif mi şimdiden teşekkür ederim size yazmak bile beni rahatlattı iyki varsiniz
Çok geçmiş olsun kulak zarı ile alakalı hiç bilgim yok benim oğlum 09/06/21 doğumlu 10 kilo herşey yer benim maalesef bence kızınız hiç zayıf değil burun bende serum ile temizliyordum ama bazı Dr bunun çok tehlikeli ve zarar verebileceğini söylüyor oğlumun burnunu temizlerken aşırı derecede kanamışdı ve çok korktum ve bende artık Tem izlemiyorum mart ayında yaptım en son birdaha yapmam onun etkisi olabilirmi acaba basınç ile cahilce olabilir belki ama ne bileyim kulak burun boğaz düşüncesi ile aklıma geldi

Ay evet 😩 canım yeni ögrendim
Selam kızlar

Hayırlsıı olsun saglıkla kucağına al inş:) benim 2. Bebiş 2.5 aylık oldu . Günlerimiz aşırı yoğun geçiyor tam diğerinin düzeni oturuyor derken siş baştan olduk ama cok tatlı:) uykusuzluk ve yorgunluga destek atacak birisi olmaması beni cok yoruyor yoksa gÜzel şeyler🥰

Selam kızlar

Hayırlsıı olsun saglıkla kucağına al inş:) benim 2. Bebiş 2.5 aylık oldu . Günlerimiz aşırı yoğun geçiyor tam diğerinin düzeni oturuyor derken siş baştan olduk ama cok tatlı:) uykusuzluk ve yorgunluga destek atacak birisi olmaması beni cok yoruyor yoksa gÜzel şeyler🥰
Amin Allah saglıkla büyütmeyi nasip etsin evlatlarımızı maşallah sen doyurmuş 2 buçuk aylık yapmışsın bile 😍

Benimde kasığımda çok kasılma ve kramplar oluyodu. Doktoruma söyledim o da magnezyum yazmıştı. İlk hamileliğimde de bacaklarıma çok kramp girerdi. Magnezyum alınca bişey kalmıyo. Seninki de geçmiş zaten, herhangi risk olmaz ilerde. Magnezyuma devam dediyse doktorun bırakma sadece
Merhaba bende bugun 6+4 üm dün gece rahim kasılması yaşadım 🙄 ne olduğunu bilemiyorum tüp bebek tedavisi idi benim ki bu kasılma sonucu bebek düşmez dimi

Selam kızlar

Maşallah sağlıkla büyüsün

Selam kızlar

Maşallah sağlıkla büyüsğn
Merhaba bende bugun 6+4 üm dün gece rahim kasılması yaşadım 🙄 ne olduğunu bilemiyorum tüp bebek tedavisi idi benim ki bu kasılma sonucu bebek düşmez dimi
Bebek yerleşme aşamasında iken kasık ağrıları bıçak gibi batmalar olur. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Regli agrısı anı bıcak gibi keskin kısa agrılar karında kasılma normal kanama ve geçmeyen şiddetli agrı olmadıgı sürece endişe etmeyin

Merhaba kızlar nasılsınız umarım bebislerde sizlerde iyisinizdir, çok özledim topiğimizin canlı olduğu zamanları 😇
Tuvalet eğitimi veren var mı arkadaşlar dün niyet ettim başladım gündüz berbattı gece güzeldı bakalım kaç gune çıkacağım içinden 🙃

Merhaba kızlar nasılsınız umarım bebislerde sizlerde iyisinizdir, çok özledim topiğimizin canlı olduğu zamanları 😇
Tuvalet eğitimi veren var mı arkadaşlar dün niyet ettim başladım gündüz berbattı gece güzeldı bakalım kaç gune çıkacağım içinden 🙃
Merhaba henüz başlamadım biraz endişeliyim oglum çok hareketli ve yaramaz deniyorum arada ama gözüme bakarak eşorfmanına salıyor 🤭🤭

Kızlar selam bayadır girmedim her sorun olduğunda ilk girdiğim yer burası, sanki sadece buradakiler beni anlıyor mus gibi hissediyorum. Oğlum neredeyse iki aydır kulak iltihabî çekiyor. Sürekli bir hafta on gün antibiyotik başlıyoruz üçbeş gün duruyor tekrar başlıyoruz üçbeş gün duruyor tekrar başlıyoruz. Artık ne yapacağımızı şaşırdık iki aydır resmen çocuk sürekli antibiyotik kullanıyor. Daha önce kulak iltihabî yaşayan oldu mu? Nasıl geçiyor?? Lütfen yardımcı olun

Kızlar selam bayadır girmedim her sorun olduğunda ilk girdiğim yer burası, sanki sadece buradakiler beni anlıyor mus gibi hissediyorum. Oğlum neredeyse iki aydır kulak iltihabî çekiyor. Sürekli bir hafta on gün antibiyotik başlıyoruz üçbeş gün duruyor tekrar başlıyoruz üçbeş gün duruyor tekrar başlıyoruz. Artık ne yapacağımızı şaşırdık iki aydır resmen çocuk sürekli antibiyotik kullanıyor. Daha önce kulak iltihabî yaşayan oldu mu? Nasıl geçiyor?? Lütfen yardımcı olun
Geçmiş olsun canım selim de çok kulak iltihabı oldu ama sizinki kadar sık tekrarlamamıştı

Çok geçmiş olsun. Kreşe ne zamandır gidiyor? Alışabildi mi? Bende yazdırdım 1.5 ay oldu gerçekten hastalıktan gözü açılmıyor. 2 gün iyiyse 3. gün ateş🤦‍♀️
Bizde aynı bir hafta iyi bir hafta kötü berbat birşey . Sürekli burnu tıkalı geniz eti de var ameliyat olacak . Bu kulakta geçse rahatlicam. Hamileyken ayrı stres doğumda ayrı doğduktan sonra başka bir stres bıktım cidden

Çok geçmiş olsun. Kreşe ne zamandır gidiyor? Alışabildi mi? Bende yazdırdım 1.5 ay oldu gerçekten hastalıktan gözü açılmıyor. 2 gün iyiyse 3. gün ateş🤦‍♀️

Antibiyotikle geçiyordu
Kızlar haber vermek için yazıyorum. Bizdeki kulak iltihabı değilmiş otit serözmüş yani kulak zarının arkasında su birikintisi varmış . Geniz eti çok büyük olduğu için kulağa vuruyor. Geniz eti ameliyatı olacak.

Kızlar haber vermek için yazıyorum. Bizdeki kulak iltihabı değilmiş otit serözmüş yani kulak zarının arkasında su birikintisi varmış . Geniz eti çok büyük olduğu için kulağa vuruyor. Geniz eti ameliyatı olacak.
çok geçmiş olsun şifa bulsun kuzucuk inşallah

Yaa cok gecmıs olsun cnm

Ay ben de çok özledim ya şifremi unutmuştum o yüzden uzun zamandır giremiyordum
Ben de başladım ve soluğu burda aldım, biraz deneyelim dedik ama otururken yapamıyor Defne ayağa kalkınca yapıyor ne yapacağımı bilmiyorum ne kadar uzun süre otursa da olmuyor yani lazımlığa yapamıyor

Yaa çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin

X