2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Ben cesaret edemiyorum dayanabilirsem cumartesi söylenilen gün kanda baktırcam
Dondurulmuş tedavimde 7.gün silik çizgi görmüştüm belkide çıkmaz bilmiyorum ama 3 gün daha geçsin bakalım
Sen ne zaman transfer oldun canım ? Cumartesi günü mü test tarihin ne güzel gelmiş az kalmış bana 28i dediler daha cok var yani

Dondurulmuş tedavimde 7.gün silik çizgi görmüştüm belkide çıkmaz bilmiyorum ama 3 gün daha geçsin bakalım
Sen ne zaman transfer oldun canım ? Cumartesi günü mü test tarihin ne güzel gelmiş az kalmış bana 28i dediler daha cok var yani
Benim 14 haziranda transferim oldu canım 26 sında test yap dediler 3. Gün embriyosu zaman hepimiz için çok yavaş geçiyor galiba 😊

Arkadaşlar sizden ricam ve tavsiyem,taze transfer olanlar çatlatma iğnesinin etkisini unutmasınlar. Ben ilk tüp bebek denemesinde 3. Gün taze transfer oldum. Çatlatma iğnesinin etkisini bildiğim için temkinli davrandım hemen yapmadım ona ragmen beni yanılttı. 3. Gün embriyosu koydular. Üzerinden 8 gün oldu yani 11. Gündü,çatlatma iğnesinin ise 13. Günüydü,erken gebelik testinde ikinci çizgi silik de olsa çıktı. Normalde çatlatma iğnesinin 10 gün en geç 12. Gün etkisi geçer derler. Benimki 13. Gün olmasına rağmen beni yanılttı. Tuttu sandım ama hala iğnenin etkisiymis meğer.

İnşaallah Amin 🤲💕 tek başıma olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum inşallah Allah yüzümüze güler mutlu haberler veririz 🤲🤲
İnşallah canım Allah büyük eşim test günü belki gelebilirse gelecek ama o gelmeden ben öğrenmiş olurum 🥰 Nasılsa dondurulmuş benim varsa da yoksa da çıkar Rabbim hepimize nasib etsin inşallah güzel haberler

Merhaba ben geldim 15 haziran 5.gün embriyosu olarak transferim yapıldı bu bekleyişte transfer olan tüm arkadaşlara şimdiden güzel haberler diliyorum tecrübeli arkadaşlar sizce idrar testinde kaçıncı gün de sonuç görebiliriz
Merhaba benimde 15haziran 5.güm embriyosu transfer edildi 🤗 5.gün embriyosunda 5.gün pozitif görenler oldu ama henüz cesaret edip yapamadım bugün

Herkese merhaba sali gunu 2. transferim olacak onceki transferim nisan ayinda kimyasal gebelikle sonuclandi bu sefer transfer sonrasi omegaven serum ve kan sulandirici igne kullqnacagim herkes tez zamanda guzel haberlerini alir insallah

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben Ekim ayinda transfer olup pozitifi gorenlerdenim. Allahin izniyle artik dogumu bekliyoruz her an bebisim gelebilir. Buraya sizlere umut olmak icin yaziyorum. Ben de 2 senenin ardindan hamile kalabildim. Artik umudumun tukendigi hic bir zaman hamile kalamayacagim dedigim bir donemde hamile kaldim. Rabbim sizlere de bu duyguyu nasip etsin. Evet cok zor, yasamayan hic kimse anlayamaz. Ama geciyor unutuluyor. Insallah saglikla bebegime kavustugumda tamamen unutacagim o igneleri, agrilari, acilari, aglama krizlerimi...
Doguma girerken sizler icin de dua edecegim.
Allahim sizlere ve isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin🙏

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben Ekim ayinda transfer olup pozitifi gorenlerdenim. Allahin izniyle artik dogumu bekliyoruz her an bebisim gelebilir. Buraya sizlere umut olmak icin yaziyorum. Ben de 2 senenin ardindan hamile kalabildim. Artik umudumun tukendigi hic bir zaman hamile kalamayacagim dedigim bir donemde hamile kaldim. Rabbim sizlere de bu duyguyu nasip etsin. Evet cok zor, yasamayan hic kimse anlayamaz. Ama geciyor unutuluyor. Insallah saglikla bebegime kavustugumda tamamen unutacagim o igneleri, agrilari, acilari, aglama krizlerimi...
Doguma girerken sizler icin de dua edecegim.
Allahim sizlere ve isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin🙏
Sağlıkla kucağına al inşAllah canım 🤲🏻
Evet çok zor süreçler ama evladını kucağına aldığında gerçekten unutuyorsun 🥰
Allahım isteyen her kadının kucağını doldursun evini şenlenirsin inşAllah 🤲🏻🥰
Hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum 🍀

Merhaba arkadaşlar 8 haziranda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün 12. Günüm yarın kan vermeye gidecem inş pozitif olur dua edin. 10. Gün basit bir tersle yaptım silik çıktı bugün sabah tekrar yaptım daha da silik çıktı neden böyle oldu acaba 😒
Hayırlı olsun canım testlerde sorun olabiliyor bazen en güvenilir yöntem kan tahlili ne güzel günün gelmiş benim daha 1 hafta var inşallah güzel haberler veririz birbirimize 🥰🍀

Canımm çoook teşekkür ederim ❤️ Benim ilk 8 haziran da 2 tane 5.gün transfer oldum sonra 5.gün delilik yaptım çift çizgi çıktı, sonra 7.gün tekrar test yaptım daha koyu çıktı 🤲 9.gün kan testi verdim 362 çıktı çok şükür bu salı doktora gitcem bakalım kese görcez mi Allahın izniyle 🥰 darısı başınıza inşallah 🧿🤲
Maşallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🧿🥰

Merhaba arkadaşlar 8 haziranda 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün 12. Günüm yarın kan vermeye gidecem inş pozitif olur dua edin. 10. Gün basit bir tersle yaptım silik çıktı bugün sabah tekrar yaptım daha da silik çıktı neden böyle oldu acaba 😒
Hadi hayırlısıyla yarın da senin pozitif haberini alalım :) o yaptığın testleri unut

X