2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Merhabalar herkesin tedavisi hayırlı olsun rabbim tez zamanda bebek hasretimizin bitmesini bizlere nasip eder inşallah . Bende 30 yaşındayım 14 Haziran da dondurulmuş 3.gün embriyosu 2 adet transfer edildi.Şu ana kadar hiç bir belirtim yok hafif adet ağrısı sadece sizlerde durumlar nasıl 26 Haziran da beta hcg tahlili vericem sanırsam önceden vermek çok iyi bir fikir değil 3. Gün embriyosu olunca daha fazla sabretmek gerekiyor galiba
Evet hemşire bana en erken 11. Gün dedi tabi erken çıkanlar da yok değil. Kendi adıma konuşursam benim zaten ilk gebeliğimde de hcg düşük olduğundan çıkmaz biliyorum. O yüzden beklemeye devam🤫

Eklentiler

• 0EFF7536-2636-42B6-B3AC-6E74E21975D7.jpeg
    0EFF7536-2636-42B6-B3AC-6E74E21975D7.jpeg
    142,5 KB · Görüntüleme: 41
5. Gün dondurulmuş olduğu için daha net bir çizgi olabilirdi. Bı de ikinci yaptığınızda iyice kaybolmuş. Net bir şey söylemek mümkün değil,yarın kan testi verin. Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Heveslendim sonradan çok üzüldüm. Siz bu testleri unutun ve kan testi verin. İnşallah tutmuştur

5. Gün dondurulmuş olduğu için daha net bir çizgi olabilirdi. Bı de ikinci yaptığınızda iyice kaybolmuş. Net bir şey söylemek mümkün değil,yarın kan testi verin. Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Heveslendim sonradan çok üzüldüm. Siz bu testleri unutun ve kan testi verin. İnşallah tutmuştur
Bende sizin gibi düşünüyorum kafam karıştı sizlere sormak istedim yarın ola hayrola.

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben Ekim ayinda transfer olup pozitifi gorenlerdenim. Allahin izniyle artik dogumu bekliyoruz her an bebisim gelebilir. Buraya sizlere umut olmak icin yaziyorum. Ben de 2 senenin ardindan hamile kalabildim. Artik umudumun tukendigi hic bir zaman hamile kalamayacagim dedigim bir donemde hamile kaldim. Rabbim sizlere de bu duyguyu nasip etsin. Evet cok zor, yasamayan hic kimse anlayamaz. Ama geciyor unutuluyor. Insallah saglikla bebegime kavustugumda tamamen unutacagim o igneleri, agrilari, acilari, aglama krizlerimi...
Doguma girerken sizler icin de dua edecegim.
Allahim sizlere ve isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin🙏
Rabbim sağlıkla kucağına alıp büyütmek nasip etsin🥰🧿maşallah

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben Ekim ayinda transfer olup pozitifi gorenlerdenim. Allahin izniyle artik dogumu bekliyoruz her an bebisim gelebilir. Buraya sizlere umut olmak icin yaziyorum. Ben de 2 senenin ardindan hamile kalabildim. Artik umudumun tukendigi hic bir zaman hamile kalamayacagim dedigim bir donemde hamile kaldim. Rabbim sizlere de bu duyguyu nasip etsin. Evet cok zor, yasamayan hic kimse anlayamaz. Ama geciyor unutuluyor. Insallah saglikla bebegime kavustugumda tamamen unutacagim o igneleri, agrilari, acilari, aglama krizlerimi...
Doguma girerken sizler icin de dua edecegim.
Allahim sizlere ve isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin🙏
Sağlıkla kucağına al inşallah cnm..bende bıktım artık iğne ilaçlardan..Rabbim hayırlısını nasip etsin Cümlemize...

X