2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba hanımlar elif ben 34 yaşındayım nasipse ben de Kasım annesi olacağım 2 kızım var biri 9 biri 2 yaşında🤗 şimdi de 10+3 gebeyim benimde eklerseniz sevinirim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum yakacık kadın çocuk Hastanesi'ne ilk kontrolümüz oldu 21 Nisan'da yine gideceğim devlet olunca malum detay öğrenemiyoruz sağlıklı olması yeterli bizim için🥰 Bulantılarım 2 kızımda da oldu ben insanlıktan çıkar vaziyette gebelik geçirdim ama bu gebeliğim de biraz daha iyiyim hamd olsun bulantı ilacı prilam dr kullaniyorum gece yatarken 2 tane gündüz beni ayakta tutuyor. Hepimize saglikli mutlu gebelikler geçirmenizi dilerim fırsat buldukça okuyup yazmak çok isterim. Allah'a emanet olun 🤲🏼
Hayırlı olsun, sağlıkla kavusun :)

ilkinde yaptırmadım ama bunda aklımın bir köşesinde ... Eşim yanaşmaz muhtemelen. Ama covid sonrası endişelerim arttı. Ben covidi zor geçirdim biraz. bu sıra da etrafımda iki kişinin beynine pıhtı attı sorun yaşıyorlar ve muhtemelen covidden diyorlar. Böyle durumlar için kurtarıcı olabilir belki, allah korusun da
o tarz durumları bılmıyorum ama arastırdıgım kadarıyla, kemik kanseri, lösemi gibi durumlarda ıse yarıyormus yaklasık 15 yasına kadar. cok zor durumlar ya...

Kızlar ya bugün folik asit içeren multivitamını içip içmediğimi hatırlamıyorum,
Bir günden bişey olmaz dimi ?

Ikili tarama testi fiyatlarini bilen var mi arkadaşlar. Hastaneye sordum 75 TL dedi ama garibime gitti o kadar az olamaz sanki

Aslında ne kadar onemli ve devletin yapmasi gereken bir sey, en azindan makul ucretler olsa yine tamam ama...😒

Ah evet ya ben de ayni duygulardayim seninle... Burda 1000-1500tl arasi imis yillik. Bilmiyorum cok kafam karisti acikcasi...
Aynen katılıyorum ama kordon kanına gelene kadar zaten yemeler gereken bi fırın ekmek var o yüzden susuyorum😁

Merhaba hanimlar, bugun hcg degerim 2525 cıktı karindan usg ile kese gozukmedi. Sizce gozukmesi gerekmezmiydi?
Not:) vajinal bakilmadi.
Mrb benim 2,256 çıkmıştı bir gün sonra gittiğim de dr. bu degerle karından gözükmez dedi vajinal baktı gözükmüştü. Değerlerin 2 günde 2 katına çıkıyorsa 2-3 gün sonra gözükebilir. Gittiğinde idrarına sıkışık gidersen de gözükebilir

Kızlar merhaba😊 bugun pek bulantim yok ama hergun değişiyor. Zofran aldım eczaneden . Gunde kac kez kullanılıyor acaba . Bide bulantı yokken içmeyim degil mi🤔

X