2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Teşekkürler kızlar daha iyi geldi içince şimdide tuzlu su çekim genizime tekrarlarım bir kaç gün böyle inş geçer 🙏🙏🙏

Benim doktorum çok destekliyor , yaptırıyorda ama nasipse benim doğumumun olacağı tarihte diğer sezeryanımın üstünden 14 ay geçmiş olacak ..Kısa bi süre diye yapılmaz büyük ihtimal hiç konuşmadık,bende normal doğuramam zaten😑
14 ay mı canım benim de 19 ay olacak 2.cisi doğduğunda korkuyorum bu sefer doğumdan sende korkuyor musun benim gibi

Benim doktorum çok destekliyor , yaptırıyorda ama nasipse benim doğumumun olacağı tarihte diğer sezeryanımın üstünden 14 ay geçmiş olacak ..Kısa bi süre diye yapılmaz büyük ihtimal hiç konuşmadık,bende normal doğuramam zaten😑
Hem niy normal doğumdan korkuyorsun ki

Ne güzel maşallah diyelim de nazar değmesin 🧿 Hamilelik sana yaramış demek ki insalalh böyle devam eder 😘😘

Benim pek agirmaz genelde iki gün gecmeyince tedirgin oldum. Geçmiş olsun sinüzit de çok zor eşimde var ordan biliyorum

Teşekür ederim canım ❤️ haftamız ilerledi artık 12+3 te gidecem olmaz herhalde
Insallah ya, alerjik astimim var, ilacsiz duramam normalde, suan ilac da kullanmyorm ve maasallahim var diyeym, anneye iyi geldi kuzucuk 🤭❤️

normaldede mıde sorunu olan bırıyım ama suan ne yapsam gecmıo bebege bısey olmamıstır umuraım
yediklerinize dikkat edin bi süre acı baharatlar yağlı kızartılmış ürünler salçalar turşular kahve çay çikolata domates turunçgil 21 gün tamamını çıkarın yaranın ya da floranın iyileşmesi lazım rennie kullanılabiliyor sadece

14 ay mı canım benim de 19 ay olacak 2.cisi doğduğunda korkuyorum bu sefer doğumdan sende korkuyor musun benim gibi
Benim ilk sezeryanım çok şükür çok sıkıntısızdı,anestezi doktorum ameliyat ekibi filan
çok iyilerdi..O yüzden mi bilmem ama korkmuyorum ikinci sezeryandan yeterki o günlere sağlıkla huzurla gelelim koşa koşa giderim bebeğime kavuşmaya inşallah 🙏🏻
Normal doğumdan da kendimi bildim bileli korkarım fazla narin biriyim belki yapamayacağımı düşünmem ondandır

Benim ilk sezeryanım çok şükür çok sıkıntısızdı,anestezi doktorum ameliyat ekibi filan
çok iyilerdi..O yüzden mi bilmem ama korkmuyorum ikinci sezeryandan yeterki o günlere sağlıkla huzurla gelelim koşa koşa giderim bebeğime kavuşmaya inşallah 🙏🏻
Normal doğumdan da kendimi bildim bileli korkarım fazla narin biriyim belki yapamayacağımı düşünmem ondandır
Anladım canım benim de ilk doğumum öyle geçti çok şükür bende korkuyorum normal doğumdan arası az mı 19 ay olacak 2.cisi doğduğunda bilemedim

Hani sezeryan sonucta ameliyat riskli o korkutuyor beni

Sevgili anneleerrr,

Hayırlı Cumalarr, Rabbim gönlümüzü ferahlatıp güzel şeyler yaşatsın bize inşallah.

Bi şey sorucam karnımıza dokununca bebeğimiz bizi ne hisseder mi, hangi haftadan sonra hisseder yani ?

Hani sezeryan sonucta ameliyat riskli o kotkuyırır
Doktorum korkma dedi gene de kot

Korkuyorum

normaldede mıde sorunu olan bırıyım ama suan ne yapsam gecmıo bebege bısey olmamıstır umuraım
Benim de mide sorunum var ama hamileyken ekstra etkileniyor ne yazık ki. Stresten de mide ağrısı yaşıyor olabilirsin. Doktoruna bi danış istersen belki önerebileceği bişey vardır

ARKADASLAAAAR, kordon kani saklama hakkında ne dusunuyorsunuz?
Ben araştırmıştım hatta fiyat da almıştım yıllık bilmem kaç euroydu ama doğru koşullarda saklanıp saklanmadığından nasıl emin olacaksın dedi kardeşim o da doktor o yüzden vazgeçtim. Piyasada da bu şekilde dolandırılan insanlar olmuş. İsviçrede ücretsiz devlet saklıyormuş doğan her bebeğin kordonunu 🙁

X