2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yarın kendi doktoruma gideceğim. Asprin başlatayım dedi. Olmadı kabul ederse gidip sorarım perinatologa da tekrar ama zaten zor randevu bulabilmiştim. Şimdi tekrar ayarlarlar mı bilmiyorum
bende en basından berı aspırın ve ıgne luyorum muz ye bol bol bebısı cok beslıo

Amin inşallah ben de sorun yaşamadan atlatırım. Ben sanırım doktor açıklamayınca direk nette gördüklerime odaklandım ve kötü oldum. Bu açıklama yapmayan doktorlara gıcık oluyorum . Üstelik ayrıntılı ultrason diye gitmişken bu şekilde olmamalıydı .2 buçuk litreye yakın su içiyordum zaten arttırırım. Tuzu da azaltırım inş bebişle sorun yaşamadan geçiririz.
Olur olur merak etme hamileliğin tadını çıkar 🥰 benim gibi de abartma 6 senedir evliyiz 4. Hamilelik ne sevmişim arkadaş 😂😂😂

.
Yok yav bilmemkac gun yemesen o depolarından yiyip kendini koruyor, sen kendi basinin çaresine bak, bebusler biliyor isini🤭
Bende de gobek var kuzum ya hatta çok çıktı niyeyse🥴🥴
yok öyle deme şimdi doktordan geldim yemek yiyip su içip gittim kıpır kıpırdı ayaklarıyla ittiriyor dönmeye çalışıyor falan kafası dün diğer taraftaydı zaten 😄 12.hafta olduk artık depo değil de bence direk yediğimizden etkileniyor bence hatta doktorum yemek yiyip geldin dimi dedi

.

yok öyle deme şimdi doktordan geldim yemek yiyip su içip gittim kıpır kıpırdı ayaklarıyla ittiriyor dönmeye çalışıyor falan kafası dün diğer taraftaydı zaten 😄 12.hafta olduk artık depo değil de bence direk yediğimizden etkileniyor bence hatta doktorum yemek yiyip geldin dimi dedi
Uyuyor da olablr o sirada, bana da bol su icin gel demişti doktor, ama ultrasonda daha net gorunsun diyeydi sanirim, neyse madem ben de direkt yiyip gideym🤭🤭

bu arada ben ikili sonucu çıkıcak zannediyordum öyle hemen çıkan bir şey değilmiş arkadaşlar. 3 hafta sonra çıkar dedi doktorum. devlet olduğundandır belki de bilmiyorum. söylese gitmezdim normal hormon kan sayımı falan filan çıkmış. 3 4 hafta beklicem sanırım. bugün yemek yiyip gittiğim de kıpır kıpırdı ultrasona gidicek olanlar yemek yiyip su içip gidin. yine de cinsiyet tahmini yapmadı uyuz doktor. normal sempatik güleç doktor bulmak samanda iğne aramak gibi bir şey

Uyuyor da olablr o sirada, bana da bol su icin gel demişti doktor, ama ultrasonda daha net gorunsun diyeydi sanirim, neyse madem ben de direkt yiyip gideym🤭🤭
bencede suyu genelde net görünsün diye için diyorlar. hep uyuyorlar ki zaten 😂 yemek yiyince canlanıp uyanıyorlar belliki bilemedim 😂 ye sen yine de 😘

Cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mııı? Birisi vardı kesin biliyor falan diyordu birileri. Bana kız gibi geldi ama doktor henüz bi şey demediii sizce???

Eklentiler

• D32E3B62-ACAA-4882-9DD1-2701FA0C9343.jpeg
    D32E3B62-ACAA-4882-9DD1-2701FA0C9343.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 76
Arkadaslar dünden beri perişanım 😭dün sabah öyle şiddetli kustum ki çene kemiğim yerinden cıktı bogulacaktim ağzımdan burnumdan fışkırdı acile gittik doktor şaşırdı nasıl şiddetli bulantı bu dedi orda müdahale ettiler çene kemiğini düzelttiler bandaj taktılar korktum birde kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi ama ben baya yoruldum😔
Ya kiyamam, cok gecmis olsun.
Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Iyi misin simdi? Umarim hersey yolundadir

Delirmelik 20 günlük kapanma geliyor çok bunaldık hadi biz neysede kızım artık katlanamıyor. Karantina bittiğinde 16+5 oluyorum 18. Haftaya girerken bitecek belli ki
Aynen benim yavrum da daraldi. 2,5 yillik omrunun 1 yildan fazlasi evde gecti zaten. Cok uzukuyorum cocuklara

.

Hatirekerleri hissediyor musun normal de merak ettim yada o an hissettim mi aynı anda

X