2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende çok stresliyim 7 Mayıs benim randevum sende nasıl hissiyat göğüs bulantı bebiş
Bulantı azaldı ama devam ediyor, böyle durup dururken tiksinme öğürme geliyor :KK43: göğüslerim inanılmaz şişti ve hassaslaştı dokunamıyorum resmen. Ama doktorum son bir iki hafta hepsi geçecek dedi 🤲🏻 10 mayısta tekrar gideceğim inşallah

Hatirekerleri hissediyor musun normal de merak ettim yada o an hissettim mi aynı anda
yok hatta o ayağıyla ittirdiğinde doktora hissetmiyorum dedim normal çok erken dedi. yattığımda karnım dümdüz oluyor aslında kilodan değil galiba hissetmek için çok küçük. normalde de hissetmiyorum
Garanti olsun, yemek yer su icer cikolata yer girerim ahahahah🤣🤣🤣 peki cinsiyet tahmini yapmadi mi 🥰
👍🏻😘 yok yapmadı yine sordum erken dedi. oysaki pozisyon baya oldu tahmin yürütebilirdi yürütmedi. öyle sempatik biri değil doktorum. ne doktorlar var bize denk gelmez :p

Bulantı azaldı ama devam ediyor, böyle durup dururken tiksinme öğürme geliyor :KK43: göğüslerim inanılmaz şişti ve hassaslaştı dokunamıyorum resmen. Ama doktorum son bir iki hafta hepsi geçecek dedi 🤲🏻 10 mayısta tekrar gideceğim inşallah
Bende de öğürme kusma yok ama kahvaltı sonrası başlayan bulantı devam ediyor bazen uyuyunca gün içinde geçmiş oluyor sonra gene başlayabiliyor bazen başlamıyor şekil devam ediyorum göğüslerimi elleyince acıyor gece uykudan kalkınca WC ye adım atınca acıdığını farkediyorum sadece WC ye sık çıkma var bende birde gece be gündüz hayırlısı olsun insanın kayıpları olunca önce den böyle korkuları oluyor 😔 teşekkur ederim cevabın için elim hep karnımda oynarmı acaba duyarmıyım die bekloyorum biliyorum mümkün değil aslında ama elimde değil😇😔🙏

Eklentiler

• 20210426_101400.jpg
    20210426_101400.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 34
Vajinal bakınca “gördüm sanki” dediği ne? Kesenin düzgün oluşu mu bebek mi?
Geç döllenme olayı da olduğu için herkeste farklı olabilir canım. Doktorun sanki pek detaylı bilgi vermemiş 🤷‍♀️
benim kese vajinal 4+5 iken, kalp atışı da karından 6 haftalıkken göründü.
Yani defalarca sordum dedigi kalptisi ve embiriyoyi sanki gordum dedi oda tam emin degildi haftaya gel dedi. Belirsizlik cok kötü

Bende de öğürme kusma yok ama kahvaltı sonrası başlayan bulantı devam ediyor bazen uyuyunca gün içinde geçmiş oluyor sonra gene başlayabiliyor bazen başlamıyor şekil devam ediyorum göğüslerimi elleyince acıyor gece uykudan kalkınca WC ye adım atınca acıdığını farkediyorum sadece WC ye sık çıkma var bende birde gece be gündüz hayırlısı olsun insanın kayıpları olunca önce den böyle korkuları oluyor 😔 teşekkur ederim cevabın için elim hep karnımda oynarmı acaba duyarmıyım die bekloyorum biliyorum mümkün değil aslında ama elimde değil😇😔🙏
Hiç korkma allahım izniyle sağ sağlim kucağımıza alırız inşallah 🙏🏻 Aynı hafta içindeyiz aslında doktor dedi ki bugün artık tekmeliyor bile biz şok tabi 🙈 bundan sonra daha dikkatli dinleriz artık. Doktoruna söyle sana da mide koruyucu şurup yazsın bu sabah yazar yazmaz aldım içtim ve farkettirdi benim bulantımı falan mide asidiyle alakalı olabilirmiş çünkü 🙈

Hiç korkma allahım izniyle sağ sağlim kucağımıza alırız inşallah 🙏🏻 Aynı hafta içindeyiz aslında doktor dedi ki bugün artık tekmeliyor bile biz şok tabi 🙈 bundan sonra daha dikkatli dinleriz artık. Doktoruna söyle sana da mide koruyucu şurup yazsın bu sabah yazar yazmaz aldım içtim ve farkettirdi benim bulantımı falan mide asidiyle alakalı olabilirmiş çünkü 🙈
Tamam canım Dr a söylerim benim otobüs tutmuş gibi his ve kokular beni zorluyor inş amin canım 🙏♥️Evet ondan sana danışmak istedim aramızda 3 gün var yok peki senin bebiş öndeki benim ki 5-6 gün öndeydi

Tamam canım Dr a söylerim benim otobüs tutmuş gibi his ve kokular beni zorluyor inş amin canım 🙏♥️Evet ondan sana danışmak istedim aramızda 3 gün var yok peki senin bebiş öndeki benim ki 5-6 gün öndeydi
Önde benimki de 4 gün kadar öndeymiş öyle diyor doktor, bu önde olma mevzusunu pek anlamadım ama sorun değilmiş 🙈

Bu hafta dr a gidecek baya anne var galiba bende perşembe gideceğim 11+4 olucam ama benim bebelerin gelişimi genelde hep 7-10 gün ilerde gidiyor buda öyle olursa baya büyümüş görürüm diyorum belki cinsiyet bile söyler 🙈 neyseki 3 çocukla vakit çabuk geçiyor bu gün de geçti şurda perşembeye ne kaldı dimi 🥰 en son kalp atışında gördüm 6 haftalıktı bir kurt şeklinde büyümüşmüdür acaba ve inşallah hayırlı haberler alırm hamile kalmamın yasak olduğu dönemde kaldım yeni kanser tedavisi görmüştüm 6 ay yasaktı inşallah etkilenmemiştir sağlıklıdır 🥰
Canım çok gecmis olsun 🙏 güzel haberlerle gel inşallah 🤗
Arkadaslar dünden beri perişanım 😭dün sabah öyle şiddetli kustum ki çene kemiğim yerinden cıktı bogulacaktim ağzımdan burnumdan fışkırdı acile gittik doktor şaşırdı nasıl şiddetli bulantı bu dedi orda müdahale ettiler çene kemiğini düzelttiler bandaj taktılar korktum birde kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi ama ben baya yoruldum😔
Canım ya kıyamam neler yaşamışsın 😔 gelmiş gecmis olsun 💟
Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Canım çok gecmiş olsun ,benimde kese etrafında kanama alanım vardi ben iki hafta yattım ,sadece lavabo.Bende progestan fitil kullandım.mümkün olduğunca dinlen.Allah'a emanet olun 🙏
Orasi öyle. Ama fazla arayi açtığımizda da kuşak farki oluyor. Kizim nerdeyse 8 yasinda. Onunla oynayacağı gunlerin hayalini kuruyor halbuki o oyun çağına geldiğinde benimki oyuncakları bırakır artik kısmetse:) şimdiye gelince ben zorlanmam daha çok bana destek olur biliyorum. Ama keske o küçükken cesaret etseymisiz simdi tam rahata erdik derken sil bastan :)
Benim kızda 8 yaşında ,sanırım baya kuşak farkı olucak.Bende pişmanım daha önce düşünmediğime ,ama ancak kısmet oldu.Hayırlısı bu zamanmış diyorum

bu arada ben ikili sonucu çıkıcak zannediyordum öyle hemen çıkan bir şey değilmiş arkadaşlar. 3 hafta sonra çıkar dedi doktorum. devlet olduğundandır belki de bilmiyorum. söylese gitmezdim normal hormon kan sayımı falan filan çıkmış. 3 4 hafta beklicem sanırım. bugün yemek yiyip gittiğim de kıpır kıpırdı ultrasona gidicek olanlar yemek yiyip su içip gidin. yine de cinsiyet tahmini yapmadı uyuz doktor. normal sempatik güleç doktor bulmak samanda iğne aramak gibi bir şey
Bana da bir hafta-10 gün sonra çıkar demişlerdi bugün sonuçlara baktım çıkmış . Bu cuma vermiştim kan. 4 günde çıkmış.siz de takip edin isterseniz.daha erken çıkabilir

İyi akşamlar güzel anne adayları :).. 23 nisanda 2li test için gitmiştim (12+1) ultrason güzel çıktı, 😊.. ense 1.1 ve kan vermiştim.bugün kan sonucum çıkmış , daha doktora gitmedim ama sonuçlarım yaş riskime rağmen (35) düşük risk gözüküyor .. içim rahatladı resmen ..sonuç bekleyen ya da test yaptıracak olan herkes umarım güzel sonuçlar alır benim gibi 🙏

Tuvaletten zaten çıkamıyorduk sen şimdi hiç çıkamıyorsundur 😄
Hemde hiç:) neyse ki evdeyim idari izindeyim
Maşallah bende öyleyim hatta ikinci hamileliğimde baya problem oldu doktor kızdı, aynı senin gibi geceden sürahiye su koyuyordum sabaha kadar iç babam iç 😂😂😂 normalde çok severim zaten sabah kahvaltıya kadar en az 5-6 bardak ☺️
Doktor niye kızdı
Duyduğumdan beri ağlıyorum , gebelik zehirlenmesi, gelişim geriliği, yüksek tansiyon o kadar çok şey yazıyor ki 😔
Neden en kötüsünü düşünüyorsun arkadaşım. İnternete bakarsak yandık felaket tellallığı resmen
Garanti olsun, yemek yer su icer cikolata yer girerim ahahahah🤣🤣🤣 peki cinsiyet tahmini yapmadi mi 🥰
Bende perşembe günü kahvaltı edip üstüne çikolata yiyip gitcem :)
Canım çok gecmis olsun 🙏 güzel haberlerle gel inşallah 🤗

Canım ya kıyamam neler yaşamışsın 😔 gelmiş gecmis olsun 💟

Canım çok gecmiş olsun ,benimde kese etrafında kanama alanım vardi ben iki hafta yattım ,sadece lavabo.Bende progestan fitil kullandım.mümkün olduğunca dinlen.Allah'a emanet olun 🙏

Benim kızda 8 yaşında ,sanırım baya kuşak farkı olucak.Bende pişmanım daha önce düşünmediğime ,ama ancak kısmet oldu.Hayırlısı bu zamanmış diyorum
Benim iki sene önce bir dusugum oldu gerçi supriz gebelikti. Sonra korunduk. Bir sene daha araba borcumuz oldugu için istemedik. Sonra da 1 sene olmadı. En son doktora gittim çatlama iğnesini sukur ilk ay tuttu. Nasip böyleymiş. Artik iyi ablalık yaparlar kısmet olursa

X