2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar daha önce doğurmuş olanlar bize doğum sancısını bi anlatabilirler mi? Her ağrımda sızımda acaba doğuruyor muyum diyorum :KK43:
Bugün sabahtan beri yaptığım iş sadece iki tuvaletimi banyomu temizledim sonra duş aldım uzanıyorum belime bir kramp giriyor nefes alıp veremiyorum resmen nefes verirken batıyo. Beş dakika aralıksız oldu çok korktum.

Hiç anlamıyorum ben nst yi...dalgalanmalar sanci oluyor sanirim
Kızlar daha önce doğurmuş olanlar bize doğum sancısını bi anlatabilirler mi? Her ağrımda sızımda acaba doğuruyor muyum diyorum :KK43:
Bugün sabahtan beri yaptığım iş sadece iki tuvaletimi banyomu temizledim sonra duş aldım uzanıyorum belime bir kramp giriyor nefes alıp veremiyorum resmen nefes verirken batıyo. Beş dakika aralıksız oldu çok korktum.
Bir bilgim yok cnm sezeryan olduğum için...doktoruna sorman gerekir bunları ki hazırlıklı ol artık diye

Günaydın arkadaşlar ben 36+3 deyim bugün kontrolde bebeğimin boynunda 1tam 1de yarım kordon dolanmış görüldü. Böyle olup sonradan düzelen var mı? Normal düşünüyorum ama şuan korkuyorum çocuğuma bir şey olur mu diye
İlk oğlumda kordon iki kez boynuna dolanmıştı. Doğumu öyle yaptım hiçbir sorun olmadı. Zaten kordon öyle bir yapıda ki düğüm bile olsa bebek beslenebiliyor.

Elhamdülillah biz iyiyiz spinal anestezi oldu. 3kg tam küveze gerek kalmadı 🥰 benim için dua eden herkese çok teşekkür ederim 🥰
Hayırlı olsun.sağlıklı mutlu bi ömrü olsun inşallah.bişey sormak istiyorum son kontrolde kaç kilo çıkmıştı bebek.acaba gerçeğe yakınmı merak ettim

X