Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Kızlar doktor kontrolünden çıktım. Çok şükür 9+1 olmuşuz ve kalp atışı güm güm devam ediyor. Her gidişimde büyük bir oh çekiyorum. İlk defa bir gebeliğim bu kadar ilerledi iki kayıp sonrası. Bir hafta sonra yani 10+1 de panorama nipt testini yaptıracağım. Ama öncesinde yine kontrol olacak. 11 de ense kalınlığı vs görünmeye başlarmış.
9. Hafta olduğunda kol çıkıntıları bacakları vs görünüyor 🥺 Bu nasıl bir mucize… hareket etmeye başlıyorlarmış ama biz hissetmiyormuşuz. Suan boyu 22.72mm..
Şu 3 haftayı da atlatırsam inşallah 🙏🏻 hepimizin sağlıklı olsun bebişleri inşallah güzel haberler alalım hep…

ben 10+2 yim şuan. birde şöyle bir şey dediler 10.haftada başlıyor anne ve bebeğin kan buluşması sonrada artarak devam ediyor. 12.haftada verince tabi ki 10.haftada vermekten daha iyi olur gibi . bende tam 11. haftama girince vermiş olucam.
ben bu persembe kan vericem panaroma testi icin 10. haftamin icindeyim. Ilk hamileligimde de 10. haftanin basinda vermistim. Benim de yine hafif bulantim basladi ne guzel bir kac gun rahattim

Maalesef 😢😢 bugün doktora gittim gelişimi durmuş alttan muayene etti kalbi atmıyordu normalde 7+6 olması gerekirken 5+6 ölçtü cihaz duphasonu içme kanama başlar iki güne dedi şuan kanama alanı yoktu ama kaybettim 😢😢😢
Çok üzgünüm :KK43: İnşallah kolay atlatırsın bu süreci ve en kısa zamanda, yeniden, sağlıkla ilerleyecek bir gebelik nasip olur canım. Rabbim sabrını artırsın ❤️

Kızlar ya 2024 Mayıs anneleri grubuna baktım az önce. Yarısı Nisanda doğurmuş :KK70: Mayısta daha doğuran olmamış falan. Ortalama doğum zamanı 37. - 38. haftalar olmuş. 39 bile yok neredeyse ister kız bebek olsun ister erkek bebek. Bu uygulamalar bize hep kırk haftaya göre hesap yaptırıyor ama 40 haftayı gören de pek yok gördüğüm kadarıyla. Mesela ben tam 7 ay kaldı doğuma diyorum ama aslında 6,5 ay mı sdnhsjdhks

Kızlar ya 2024 Mayıs anneleri grubuna baktım az önce. Yarısı Nisanda doğurmuş :KK70: Mayısta daha doğuran olmamış falan. Ortalama doğum zamanı 37. - 38. haftalar olmuş. 39 bile yok neredeyse ister kız bebek olsun ister erkek bebek. Bu uygulamalar bize hep kırk haftaya göre hesap yaptırıyor ama 40 haftayı gören de pek yok gördüğüm kadarıyla. Mesela ben tam 7 ay kaldı doğuma diyorum ama aslında 6,5 ay mı sdnhsjdhks
Evet canım 100de 90 kişi 40 haftayı görmüyor😂

Kızlae merhaba ben bu gün gittim doktora (6+5) haftalık 😊 çok şükür bebeğimin kalp atışını duydum 🥺😍🤲🏻🤲🏻 kötü şey yok şükür yolunda ama tonusun var dedi bir az o da sıkıntı değil kendini koru dedi. Azerbaycanda öyle diyoruz sizde ona ne diyorlar bilmiyorum belki sizde de tonus diyorlar aranızda olan var mı , sıkıntılı bir şey değil dedi genelde hamilelerin 60% oluyor

bende ilk bebeğimi 36+5 de doğurdum. ama bu sefer 36-37 haftalar kasıma akrep burcuna denk gelıyor. o yuzden benım gıbı yay olsun dıyerek totem yaptım yoksa kasım grubuna katılmayı dusunmedım değil :KK70:

Bunu duydukça daha çok heyecanlanıyorum yay burcu olma ihtimali yükseliyor 🤣 20 aralık doğum bende çok sınırdaydı 🤣🤣

canım ben bu hafta yaptırıcam. 10-15 bin arası değişiyor. benim doktorumun önerdiği firma ile anlaştım normalde 475 dolar mış ama indirim yaptı 365 dolar dedi. oda 11.750 ye takabül ediyor. bayağa kampsamlı bır test. ve cinsiyet bilgiside veriyor
Canım hangi firma özelden yazabilir misin bende araştırma içindeyim de

Bende oğlumu 36. Hafta içinde doğurmuştum yay olmaması için yine erken doğmasını istiyorum😂 çevremdeki herkes yay

eğer benim 2 hafta erken doğarsa bu hesaba göre doğumgünümde doğururum inşallah :)

Hepimizin gönlüne göre olsun 😊 sağlıklı mutlu aklı başında çocuklarımız olsun inşallah 😊ben zaten rahim kısalığından erken doğurucağımı düşünüyorum ilk çocuğumda vardı bunda da olur diye düşünüyorum

Ya eşim yay, eşimin nefret ettiğim bi arkadaşı var o da aynı gün doğmuş başka bi yay. Sevmiyorum yayları, çocuk düşünürken yay olacağına içimde tutarım daha iyi falan demiştim aylardır olmayan şey tam yay zamanına denk gelecek şekilde oldu evrenin al sana büyük konuşmanın sonucu demesi herhalde 😅

Kızlar doktor kontrolünden çıktım. Çok şükür 9+1 olmuşuz ve kalp atışı güm güm devam ediyor. Her gidişimde büyük bir oh çekiyorum. İlk defa bir gebeliğim bu kadar ilerledi iki kayıp sonrası. Bir hafta sonra yani 10+1 de panorama nipt testini yaptıracağım. Ama öncesinde yine kontrol olacak. 11 de ense kalınlığı vs görünmeye başlarmış.
9. Hafta olduğunda kol çıkıntıları bacakları vs görünüyor 🥺 Bu nasıl bir mucize… hareket etmeye başlıyorlarmış ama biz hissetmiyormuşuz. Suan boyu 22.72mm..
Şu 3 haftayı da atlatırsam inşallah 🙏🏻 hepimizin sağlıklı olsun bebişleri inşallah güzel haberler alalım hep…
Bizde tam 9+1iz inşallah sağlıkla ilerlesin hepimizin güzel düşünelim Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsn

Ya eşim yay, eşimin nefret ettiğim bi arkadaşı var o da aynı gün doğmuş başka bi yay. Sevmiyorum yayları, çocuk düşünürken yay olacağına içimde tutarım daha iyi falan demiştim aylardır olmayan şey tam yay zamanına denk gelecek şekilde oldu evrenin al sana büyük konuşmanın sonucu demesi herhalde 😅
şimdi baktım senin 30 aralık tahmını doğum dıyor ama artık %90 erken doğum oluyor. hoşgeldin yay bebeği :KK70:

X