Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    48
Canım bu ilk gebelikse harika bir an olmalı değil mi 🥹 ilk heyecan o an hiç unutulmuyor 😢 Bu arada 2.gebelikte erken hisssediliyormuş her an tetikteyim ben de ama daha 12+1 iz 😂💙💙
Akşama kadar aralıklı ağladım mutluluktan birde daha önce kayıplarım vardı bende üst seviye bir duygusallık var Allahım hepimizi şükürlerle mutluluklardan ağlatsın😍🥹en son eşim beni de ağlatacaksın hadi dışarı çıkalım yürüyüşe dedi de durdum 😂Anneler gününün ilk defa benim içinde çok anlamlı olması da eklenince tabi dozu arttı 😂

Selam güzel anneler🥰 anneler günümüz mutlu kutlu olsun
Bir şokta benden gelsinnnnn
Kızım oluyor 🌸🌺🌸🌸
🥳🥳🥳🥳🥳
Hadi gözün aydın canım benimm valla aklımada geldi sen erkek diyordun kız gelir dedim kendi kendime hayırlısı olsun bebeğim sağlıkla gelsin

Yaa cok sevindim ayni zamanda çok şaşirdim😀 hayırlı olsun canım. ben erkek hissettiğin için bende kapilmiştim o hisse 😍

Çok sevindim 🩷Rabbim sağlıcakla kavuştursun prensesi

Hayırlı olsun canımmm kesinlikle artık hiç bir teoriye inanmıyorum bu saatten sonra 🤣🤣💕💕 güzelliğiyle prensesliğiyle gelsin miniğin 💕

Al işte bir gol daha 🥰🥰. Bizim bebekler çok şakacı gerçekten 😍😍

Hahahah sağlıkla gelsin prenses 💞 valla şaşırttı biziiiii😍

Yaaaaaa yerim o minik prensesiiiiiiii hayırlı olsun kuşuuuum 🥹🥹🥹🥹🧸🍭🍼

Hadi gözün aydın canım benimm valla aklımada geldi sen erkek diyordun kız gelir dedim kendi kendime hayırlısı olsun bebeğim sağlıkla gelsin
Günaydin herkese
Aminnn canm kızlar Allah razı olsun güzel dilekleriniz için
Vlla şaşırttı bizi de gerçekten , hala şoktaym inanamıyorum:))
Doktor yüzde 95 dedi o yüzde 5 lik oran acaba mı dedirtiyor 😄

Kızlar günaydın şimdi doktorum aradı 2li tarama kan sonucum riskli gelmiş. Hiç beklemiyordum şoktayım 😔
Üzme kendini nipty yaparsın ben kızımda 5 sene önce 1:54 çok yüksek risk çıkmıştı nipty temiz çıkmıştı zaten ikiliyi birçok doktor önermiyor doğruluk oranı %60 ayrıca yüksek risk de çıkması da hasta olacak demek değil o yüzden nioty yap için rahat etsin

rrisk neyde varmiş onu açiklamadilar mi hemen üzme kendini
Ya bir takım oranlar rakamlar saydı etti ama o anın heyecanıyla ben de tam anlamadım. Kanı 2 kere çalıştık emin olmak için dedi. 1000 üzeri olmasını bekliyorum sende 689 gelmiş dedi. Korkma sınırda riskli dedi ama kan vermeye çağırdı fetal DNA için. Şaşkınım çünkü yaşım 29 ve ultrasonda her şey çok normaldi beklemiyordum açıkçası. Telefonu gülerek açtım Doktor'un aradığını görünce ama tokat yemiş gibi oldum.

Kızlar günaydın şimdi doktorum aradı 2li tarama kan sonucum riskli gelmiş. Hiç beklemiyordum şoktayım 😔
Canım üzülme risk neyde dedi doktor
Ölcümlerini falan yaptıysa da korkma
Yaşın kaç bilmiyorum ama genelde yaştan riskli deniyor bak bende yaş 39
Ölçümler iyi ikili de risk yazıyor doktor ölçümleriniyi korkma yaştan riskli gelir dedi
Lütfen endişe etme Allahın izniyle bişey yoktur

Üzme kendini nipty yaparsın ben kızımda 5 sene önce 1:54 çok yüksek risk çıkmıştı nipty temiz çıkmıştı zaten ikiliyi birçok doktor önermiyor doğruluk oranı %60 ayrıca yüksek risk de çıkması da hasta olacak demek değil o yüzden nioty yap için rahat etsin
Doktorum hemen çağırdı zaten gel kan ver bugün hemen yollayalım aklımızda bir şey kalmasın dedi.

Canım üzülme risk neyde dedi doktor
Ölcümlerini falan yaptıysa da korkma
Yaşın kaç bilmiyorum ama genelde yaştan riskli deniyor bak bende yaş 39
Ölçümler iyi ikili de risk yazıyor doktor ölçümleriniyi korkma yaştan riskli gelir dedi
Lütfen endişe etme Allahın izniyle bişey yoktur
Yanliş anlamadıysam down sendromu için dedi. Yaşım 29 ve ultrasonda burun kemiği ense kalınlığı için olumlu konuşmuştu doktor o yüzden çok şaşırdım böyle bir sonuç gelmesine. İnşallah her şey yolundadır

Yüzde kaç riskli canım böyle kafaya takılacak risk mi yoksa olasılık mı birde yaş 35 üzeri mi?
ya canım bir şeyler söyledi ama valla anladım desem yalan olur. Sadece 1000 üzeri bekliyorum ama sende 689 gelmiş dedi. Ve bir de sanırım beta hCG de istediği gibi gelmemiş çünkü bu bazen plasenta büyük olduğu için de olur ama riske atmayalım bugün hemen gel fetal DNA için yollayalım drdi. Yaşım 29

Risk paranın 1:689 çıkmış zaten çok riskli bir grup da değilmiş zaten kanda çıkabiliyor bazen onlarda sebebini bilmiyorlar aynen yaptır nipty en temizi kafan rahat eder
Çok riskli değilse neden böyle yana yakıla hemen gel diye çağırıyorlar insanı bin tane tribe sokuyorlar anlamıyorum. Acaba ticari kaygıyla mı böyle yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.12 bin TL sadece nakit olacak şekilde fiyat verdi

Çok riskli değilse neden böyle yana yakıla hemen gel diye çağırıyorlar insanı bin tane tribe sokuyorlar anlamıyorum. Acaba ticari kaygıyla mı böyle yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.12 bin TL sadece nakit olacak şekilde fiyat verdi
yani bazı doktorlar gerçekten tepkileriyle bazen can sıkıcı olabiliyor ticari kaygı da olabilir her ne kadar yakıştıramazsa da bunu yapıyorlar yaptır zaten ama için rahat olsun hem cinsiyetin netleşir Takma yani bu durumu kafana 😉 ben çok daha kötüsünü yaşayan biri olarak söylüyorum sana o yüzden

X