2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kaldı 41 günüm ama bana hâlâ zaman geçmiyor :KK70:

Ameliyat dediğin sezeryan mı? 🙄
Ayrıca hamilelik takvimin 37.hafta diyor, Allah bilir tabi ama korkacak bişey yok bence ☺️
Ben de oyle hissediyorum, zaman bir turlu gecmiyor gibi geliyor 😂 surekli gun gun saymaya basladim risk de olunca 1 gun 1gundur kafasıyla 🤭

Yatarken kalkarken bir yere uzanırken oluyor benimde
Yuvarlak bağ ağrısı diye geçiyor o ağrılar canım yatarken kalkarken oluyorsa. Mümkün olduğunca bacaklarını çok ayırmadan yan tarafından yatmaya ve kalkmaya çalış. Kalkarken mutlaka ellerinden destek al karnın fazla verilmesin o zaman ağrı çok yaşamazsın 🌺
Ben de oyle hissediyorum, zaman bir turlu gecmiyor gibi geliyor 😂 surekli gun gun saymaya basladim risk de olunca 1 gun 1gundur kafasıyla 🤭
Zaman bana da geçmiyor ya. Aslında bu zamana kadar geçti diyorum bı bakmışsın bebişin kucağında diyorum kendi kendime ama bazen de sabırsızlanıyor insan. 🤭

Yuvarlak bağ ağrısı diye geçiyor o ağrılar canım yatarken kalkarken oluyorsa. Mümkün olduğunca bacaklarını çok ayırmadan yan tarafından yatmaya ve kalkmaya çalış. Kalkarken mutlaka ellerinden destek al karnın fazla verilmesin o zaman ağrı çok yaşamazsın 🌺

Zaman bana da geçmiyor ya. Aslında bu zamana kadar geçti diyorum bı bakmışsın bebişin kucağında diyorum kendi kendime ama bazen de sabırsızlanıyor insan. 🤭
Cok kisa sure sonra sirasiyle ben dogurdumlara baslayacagiz, 1. Doğumumuz oldu bile, bakalim 2 kim, her doguran sira yazsin 🤭

Evet canim benim de kasik kalça bacak ağrıları cok şiddetli hatta korktum bugün cantamiz hazir değildi yeni aldigim hastane çıkışlarını yıkadım hemen ağrılar artar falan diye tedirgin oldum daha cok erken insAllah günlerini beklerler. Evet dışarı çıkmak bana da iyi geliyor aslinda ilk zamanlar bende kanguru ile gider gelirim artik sağlıkla doğsunlar da insAllah🤲
Amin sağlıkla gelsinler de gerisi bir şekilde hallolur İnşaAllah 😊

İyi akşamlar kızlar 3 4 gündür takip ettiğim Bi sıkıntım var damadığım sürekli kuru ve susamış hissi iç yanması tarif edemediğim şeyler yaşıyorum şekerini ölçtüm 133 çıktı çok mu yüksek ondan kaynaklı olabilir mi yada doktora gitmemi gerektirecek Bi durum mu acaba sebebini ben bulamadım 🤷🏻‍♀️

Tamam canım teşekkür ederim

İyi akşamlar kızlar 3 4 gündür takip ettiğim Bi sıkıntım var damadığım sürekli kuru ve susamış hissi iç yanması tarif edemediğim şeyler yaşıyorum şekerini ölçtüm 133 çıktı çok mu yüksek ondan kaynaklı olabilir mi yada doktora gitmemi gerektirecek Bi durum mu acaba sebebini ben bulamadım 🤷🏻‍♀️
Hiç bilmiyorum ama şeker olabilir neden doktorunuza bir sorun bence

Hiç bilmiyorum ama şeker olabilir neden doktorunuza bir sorun bence
Şöyle ki devlete sıra bulamıyorum yaşadığım yer biraz küçük en erken ayın 18.de bir hafta var özelde ki doktorum muayenehanede bakıyo herhangi ölçüm yapmıyo sadece ultrason da kontrol gibi şeyler acaba acile mi gitsem

Şöyle ki devlete sıra bulamıyorum yaşadığım yer biraz küçük en erken ayın 18.de bir hafta var özelde ki doktorum muayenehanede bakıyo herhangi ölçüm yapmıyo sadece ultrason da kontrol gibi şeyler acaba acile mi gitsem
Bence hem 18i için sıra alın yarında sağlık ocağındaki hekiminize gözükürsünüz eğer bişey görürse belirtir zaten size.

Bence hem 18i için sıra alın yarında sağlık ocağındaki hekiminize gözükürsünüz eğer bişey görürse belirtir zaten size.
Evet sağlık ocağıda Bi seçenek inşallah ilgilenir sabah gidiyim normal Bi durum değil anlaşılan sizlerde yok

Ben 6ay kesintisiz kustum şimdi gene var ama ayda 2 3 çıkıyo çok zordu baştan beri ruh gibi dolanıyorum şimdide ağırlaştık zombi gibiyim hiç hal derman yok 😑 sürekli karnım hareketli ondanda bulandırıyo bide hamileliği kıskanan görümce elti muhabbetleride oluyomuş hemen hamile kalma çabasında nesini kıskanıyon gari 🤣

Arkadaşlar merhaba aranızda hamilelikte ayak altı kaşıntısı yaşayan var mı? Ellerimde egzama vardı zaten kaşıntı yoktu ama şimdi parmaklarım biraz kaşınıyor ama 3 4 gündür ayaklarımın altı inanılmaz şekilde kaşınıyor

X