2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar aranızda ikinci yada üçüncüye hamile olanlar vardır dün den beri bacak aralarim.agriyor adım atarken bişey varda aşağı düşürecek misim gibi bir his geliyor arada yatınca adet sancısı gibi sancı var ve yayılıyor belime doğru erken doğum riskim var başka da belirti yok bunlarda düzenli değil doktora haber versem mi

Kızlar aranızda ikinci yada üçüncüye hamile olanlar vardır dün den beri bacak aralarim.agriyor adım atarken bişey varda aşağı düşürecek misim gibi bir his geliyor arada yatınca adet sancısı gibi sancı var ve yayılıyor belime doğru erken doğum riskim var başka da belirti yok bunlarda düzenli değil doktora haber versem mi
Canim ne olur ne olmaz bir ara belki cagirir

Arkadaslar bebek sampuani ne aldınız? Incia tercih eden var mi aranizda , bize hastaneden numune hediyelikler verdiler de sampuan incia koymuslar içeriği de güzel gibi devami içinde bundan mi alsam acaba
Ben bubchen aldim simdilik sampuani. Pisik kremi, yagi, benim rollonum, catlak kremim, gunes kremim, yer temizleyicim vs bircok seyim incia ve simdiye kadar her urununden memnun kaldim epey. İcerik olarak cok guzel gerçekten.
Süt her gece yatmadan 500ml ballı 34+5 te 3kg doğurdum. Amma velakin önemli olan ciğer gelişimi doğumdan hemen sonra olmasada 1 saat sonra falan küveze alındı. 😢 Elhamdülillah Ilk sarılmamızı yaptk emzirdim şimdilik bununla avunuyorum ben eve geldim o hastanede 😢
İnsallah saglikla kavuşacaksiniz, her sey yolunda olacak 🙏💕

Sancının başlaması içinmiş canım çay hurmada yicem 3 tane olarak başlarım haftaya. Meryem ana otunu da alicam inşallah onu da doğum başladığında anneme dicem suya koyacak inşallah

Ben de kontrolden geliyorum nstde sıkıntı çıkmadı ama kilosu biraz az dedi 😢 çok takıyprım kafama geçen hafta 2250 dedi bi doktor bugün başka doktor 2170 diyor nasıl oluyor anlamadım

Sibelim84 Sibelim84 benim saati belli değil Ama ben başka bi yerle daha görüşeceğim emin olduğum yerde olacam hakkımızda hayırlısı
Hayirlisi cnm
Süt her gece yatmadan 500ml ballı 34+5 te 3kg doğurdum. Amma velakin önemli olan ciğer gelişimi doğumdan hemen sonra olmasada 1 saat sonra falan küveze alındı. 😢 Elhamdülillah Ilk sarılmamızı yaptk emzirdim şimdilik bununla avunuyorum ben eve geldim o hastanede 😢
Olsun sonuçta gelecek inşallah annesi iyice toparlasin gelsin kuzu
Şeker sınırda çıkmıştı. Muz süt her gün tüketiyorum. Avakado duydum ama yemem mümkün değil 😓 nimettir ama o nasıl bir şeydir alladim pulladim balladim yok yani
Avakadoya yesil sabun gbi diye bir yorum duymuştum aynen öyle bencede😀

Onu hastanede bırakıp eve gelmek çok zor ama geçecek ve hep yanında olacak İnşaAllah. Benimde oğlum 38+2de doğmuştu ama solunum sıkıntısı nedeniyle 5 gün küvezde kalmıştı.
Bence ara doktorunu ne olur ne olmaz

Şeker sınırda çıkmıştı. Muz süt her gün tüketiyorum. Avakado duydum ama yemem mümkün değil 😓 nimettir ama o nasıl bir şeydir alladim pulladim balladim yok yani
Çatalla ezip üzerine limon ve tuz döküp beyaz peynirle dene canım bide.Bende ilk yediğimde senin gibi düşünüyordum şimdi avakadosuz duramıyorum resmen 😆

Onu hastanede bırakıp eve gelmek çok zor ama geçecek ve hep yanında olacak İnşaAllah. Benimde oğlum 38+2de doğmuştu ama solunum sıkıntısı nedeniyle 5 gün küvezde kalmıştı.

Bence ara doktorunu ne olur ne olmaz
Bu solunum sıkıntısı neden oluyor canım var mı bi sebebi ,ya inşallah hepimiz hastaneden bebeklerimizle sağ salim çıkarız , Smyy21 Smyy21 canım sende kavuşacaksın Allah’ın izniyle yavruna inşallah..Çok şükür sağ salim hayatta bu günlerde geçecek 🙏🏻

Ben bubchen aldim simdilik sampuani. Pisik kremi, yagi, benim rollonum, catlak kremim, gunes kremim, yer temizleyicim vs bircok seyim incia ve simdiye kadar her urununden memnun kaldim epey. İcerik olarak cok guzel gerçekten.

İnsallah saglikla kavuşacaksiniz, her sey yolunda olacak 🙏💕
Tamam canim teşekkürler

Aynen öyle yeterki sağlıklı olsunlar 🙄 doktor biraz erken gelse senin için daha iyi olur dedi o yüzden bu ara biraz heyecan yaptım nasıl getircem gelecek olan gelir herhalde 😂
Ahududu yapragi cayi hurma yürüyüş merdiven perine masaji bildigim bunlar canim açılma hizlandirma icin

Sen mi doğurdum canım konuları sık takip edemiyorum gözün Aydın olsun rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah bir an önce kavuşursun 🤲

X