2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya oyle cok sukur ilk gunden beri hic aglamadi sadece ne zaman okul bitecek dedi artik hep okul oldugunu ogrendigi bir gece cok agladi 😁 ama ikna ettim bana robot supurge almak istiyor eger okursan butun okullari para kazanirsin robot supurge alabilirsin bana diyince ikna oldu🥰 son yasanan problemler sinif degisimi falan olanlari hissettirmemeye calistik biz cok yiprandik okuldan soguyacak diye korktum 😕
Canım yaa çocuklar ne kadar masum hayatı hep böyle böyle öğrenecekler 😄 aman yeter ki okulu sevsin arkadaşımın çocuğu anaokuluna girmedi ne yaptılarsa olmadı yerlere attı kendini bilerek altına yaptı bağırdı ağladı yaramazlık yaptı ki beni yollamasınlar alsınlar diye seneye de 1 e başlayacak nasıl olacak diye düşünüyorlar allah kolaylık versin çocuk yetiştirmek te zor ben hep diyorum kaç tane olursa yapcam ama böyle olayları görünce de düşünce sarıyo içimi 😏

Benim kız 34 te doğmuştu küveze falan girmemişti neye göre giriyor küveze acaba benimde kasılmalar çoğaldı aslında tedirginim

Benim kız 34 te doğmuştu küveze falan girmemişti neye göre giriyor küveze acaba benimde kasılmalar çoğaldı aslında tedirginim
35 ten sonra genel olarak kasılmalar çoğalıyo heralde bende de öyle oldu çünkü ama küvez konusunu pek bilmiyorum ciğerleri ile ilgilidir belki de bebeklerin gelişmesi için

Ya normal olmasina sevindim biraz 😕 oyle tabi keske su akilli saatlerden fala olsa ortamin sesini dinliyorlarmis ya 😕ama sanirim devlet okulunda problem olur
Yok kullaniliyor ablamin oğlu 4 e gidiyor mesela ona taktilar icine de sadece annee babasinin numarasini kaydettiler ariyorlar ama bizimkiler daha küçük kullanmazlar

Evet gerçekten bazılarının hatta çoğu kişinin sezaryeni çok rahat geçiyor üçüncü gün tamamen ayaklananlar var çevremde. Ben iki sezaryenimde de aşırı zorlandım 15 gün kuş kadar bebeği tek başıma alıp emziremiyordum bile evi süpürmem bir ayı geçince yavaş yavaş anca yapıyordum mecburiyetten. Ama çevremdekiler çabuk ayaklandıkları için bişey demeselerde naz yapıyormuşum canıma çok düşkünmüşüm gibi hissettiriyordu. Biz böyle değiliz en rahatı sezaryen falan diye konuşuyorlardı. İnşallah üçüncüde bari zorlanmam diyorum ama ikisinde böyleysem üçüncüde ne hale gelirim düşünmek bile istemiyorum
Kesinlikle canim ya annem bile işte kuzenin oldu hemen kalkmis teyzen yanında kalmamis demelere basladi ben özellikle yapmıyorum ki demekki vücut yapimizla alakali yara zor iyileşiyor eşim cok destekci sağ olsun ameliyat sonrasi bakimimda

H Hafize2511 allah analı babalı büyütsün hemen kavuşun inşallah evinize dönün
Ben de dün doğum yaptım zaten yatışım yapılmıştı sancılarım geçmeyince beni de aldılar. Hıc alamadım kucağıma yoğun bakımda suan dualarınızı eksik etmeyin.
Gözünüz aydın. Rabbim sağlıklı olarak çıkarsın inşallah yoğun bakımdan en kısa sürede
Günaydın arkadaşlar bende yakında doğum yapacağım 😅 kızımın boynundaki kordonda düzelme olmamış birkaç gece öncesinde de hareket etmemişti acile gitmiştim şimdi gün aldım İnşaAllah çarşamba günü doğum yapacağım 😊🥰
Ay aramızda bir gün var çok heyecanlı sağlıklı olarak doğsun miniş

Hanımlar yenidoğan çekimi yaptıracak mısınız ben bi kaç yerle görüşmeyi düşünüyorum ama ilk size fikir soruyum dedim neye dikkat etmem lazım yada kriterlerim ne olmalı hiçbi bilgim yok benim

H Hafize2511 allah analı babalı büyütsün hemen kavuşun inşallah evinize dönün

Gözünüz aydın. Rabbim sağlıklı olarak çıkarsın inşallah yoğun bakımdan en kısa sürede

Ay aramızda bir gün var çok heyecanlı sağlıklı olarak doğsun miniş
Ayyy teşekkür ederim inşallah sağsalim kucağımıza alırız 🥰🥰

Ya normal olmasina sevindim biraz 😕 oyle tabi keske su akilli saatlerden fala olsa ortamin sesini dinliyorlarmis ya 😕ama sanirim devlet okulunda problem olur
Canım özelde de problem akıllı saatler, izin verilmiyor. Kızımda var biz çok fazla kullanamadık. Zamanla alışacaksın annesi, şimdi çok duygusalız. Benim de sürekli gözlerim doluyor. Geçecek inşallah hepsi🙏🌺😊

38+1 oluyor aslında kordon derdi olmasa beklerdim şükür sancım falan olmamıştı ama kordon olunca beni çok strese girdirdi.
Saglikla hayirli zamanda gelsin canim olsun ne guzel kavusavaksin insallah gunler sonra :)
Canım yaa çocuklar ne kadar masum hayatı hep böyle böyle öğrenecekler 😄 aman yeter ki okulu sevsin arkadaşımın çocuğu anaokuluna girmedi ne yaptılarsa olmadı yerlere attı kendini bilerek altına yaptı bağırdı ağladı yaramazlık yaptı ki beni yollamasınlar alsınlar diye seneye de 1 e başlayacak nasıl olacak diye düşünüyorlar allah kolaylık versin çocuk yetiştirmek te zor ben hep diyorum kaç tane olursa yapcam ama böyle olayları görünce de düşünce sarıyo içimi 😏
Yaa aldilar mi okuldan ? Bizim okulda kusanlar falan vardi simdi hepsi alisti. Bir tanesi iceri girince hala arada kendi kendine agliyorumus sadece. Zor cok zor gercekten 😁
Yok kullaniliyor ablamin oğlu 4 e gidiyor mesela ona taktilar icine de sadece annee babasinin numarasini kaydettiler ariyorlar ama bizimkiler daha küçük kullanmazlar
Ya adalina15 te almiyorlar demis acaba okula yada ogretmene gore degisiyor mu 😕
Canım özelde de problem akıllı saatler, izin verilmiyor. Kızımda var biz çok fazla kullanamadık. Zamanla alışacaksın annesi, şimdi çok duygusalız. Benim de sürekli gözlerim doluyor. Geçecek inşallah hepsi🙏🌺😊
Seninki kacinci sinif oldu 😊 insallah alisirim cocugum okula gidiyor diye sevinenlere sasiriyorum su durumda 😁

X