2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok canim uzak yani soyle uzak tempolu yokuslu merdivenli 15 dk da gidiyoruz 😕 servis bu okulda yok farkli bir okulda vardi daha uzakta olsa rahat ederdim hatta kizimada uzuluyorum oda rahat ederdi ama bu seferde benim icin rahat etmezdi 😕 bir kac sene buyuk olsa verirdim ama simdi guvenemedim. Gerci o okulda da belki sayi dolmayacakti servis olmayacakti o ayri 🤔 sabah gelis gidis bana yarim saat oglen yarim saat. Bugun verdigim molalarla 2 saatim yolda gecti 😁 acaba kanala girmis olabilir mi ya merak ediyorum
Anladım canım anneniz gelecekti sanırım umarım bi an önce sizi rahatlatacak bir çözüm bulabilirsiniz. Bu yürümenin mutlaka katkısı oluyordur size, ben az yürüdüğüm hareketsiz kaldığım zaman pelvik ağrılarım artıyor.

Robot supurgemi alacakmis annesine kiyamam ta

Sagol cnm

Neyle sagiyorsun

Ciğer gelişimi tamamlanmazsa giriyorlar cnm
Yaa evet 🥰 tam alalim diyoruz sonra ortalik toplanmasi asik mesele toplayinca supururum ne olacak diyip vazgeciyorum 😁
Anladım canım anneniz gelecekti sanırım umarım bi an önce sizi rahatlatacak bir çözüm bulabilirsiniz. Bu yürümenin mutlaka katkısı oluyordur size, ben az yürüdüğüm hareketsiz kaldığım zaman pelvik ağrılarım artıyor.
Evet canim bu ayin son gunu yada kasimda gelecek nasipse. Annem lohusa gitmez diyor ama toparlaninca mjnnagin durumuna gore ben gitmek istiyorum cunku annem o merdiveni cikarsa eve gelince yerinden kalkamaz 😁 birde kizim uzulur annem artik benj birakmiyo diye

Bizde kontrolden geldik teyzeler çok şükür iyiyiz 🙏🏻2950 olmuş kilosu 36+3 teyiz..Herşey normal dedi doktorumuz🥰🙏🏻
Eve geldik normalde ben hiç bakmam ultrason kağıdına ama eşim bakmış bpc 35+1 ölçülmüş ama geçen haftakine baktım onda 35+4 ölçülmüş.E nasıl oluyor küçülmüş mü bebişimin kafası o ölçüme göre anlamadım..Eşimede kızdım içime neden kurt düşürüyorsun diye 😑Doktorum iyi dedikten sonra ben hiç bakmıyordum ölçümlere normalde
Harika maasallah kuzuya 🥰 ayni gun icinde ayni doktor olcum yapsin degerler farklı cikar, çünkü durus pozisyonu, o anda makinenin algiladigi vs hep farkli olur. Ya da ayni anda 5 makineye gir yine farkli cikar. O yuzden bu su kadar ileride, şöyle önde muhabbetleri cok onemli degil, ortalama değerler onemli bizim icin 🥰🥰
@Hafize2511 @pitpite hayırlı olsun, bebişlerinize sağlıkla kavuşun 😊

Bugün bizim görüş günüydü 😃 35’te düzenli sancı çıkınca bu hafta kesin artmıştır dedim ama düzenli sancılar kaybolmuş. Çatı muayenesi olacaktı, doğumu tetikleyebilir diye 1 hafta daha bekleyelim, 38’de yapalım çatı muayenesini dedi doktorum. Şimdilik bekliyoruz, her an gelebilir de beyefendi 😊 Umarım 1 hafta daha dayanır da Akrep çocuğu olur 😄
Oyy maasalllah, hepimiz saglikla kavusalimmmm, gunler geçtikçe heyecan doruğa cikiyor yahuuuu😍😍😍😍

Harika maasallah kuzuya 🥰 ayni gun icinde ayni doktor olcum yapsin degerler farklı cikar, çünkü durus pozisyonu, o anda makinenin algiladigi vs hep farkli olur. Ya da ayni anda 5 makineye gir yine farkli cikar. O yuzden bu su kadar ileride, şöyle önde muhabbetleri cok onemli degil, ortalama değerler onemli bizim icin 🥰🥰

Oyy maasalllah, hepimiz saglikla kavusalimmmm, gunler geçtikçe heyecan doruğa cikiyor yahuuuu😍😍😍😍
Aynen canım zaten geçen haftaki ölçümden az çıkmış olması yanlış ölçüldüğüne işaret gibi geldi 😅İyi olsunlar sağ Salim kavuşalım zamanında inşallah son günler geçmek bilmiyor 🥰

Amin inşallah, ben de tedirgin oluyorum, hıçkırıyor mutlu oluyorum akciğerleri gelişiyor diye
Hıçkırmalarınız ne kadar sürüyor benim bazen çok uzun sürüyor gibi geliyo bana normal mi acaba böyle üç dört dakika ritmik şekilde hopluyoruz 🥲

Benim de akşam hıçkırdı 3 dk falan ama aşağıda hissettim göbek deliğinin 4 parmak aşağısında
Bende aşağıda hissediyorum Bi kaç seferdir ama en son gittiğimde de başı yukarıda ayaklar aşağıdaydı demekki döndü 🤷🏻‍♀️
Hatta bi sefer eşim denk geldi elini koyduğu zaman pat pat tekme atıyo sanmış bebeğe birsey mi oldu noldu sürekli vuruyo hiç böyle yapmazdı falan demişti ☺️

Saglikla hayirli zamanda gelsin canim olsun ne guzel kavusavaksin insallah gunler sonra :)

Yaa aldilar mi okuldan ? Bizim okulda kusanlar falan vardi simdi hepsi alisti. Bir tanesi iceri girince hala arada kendi kendine agliyorumus sadece. Zor cok zor gercekten 😁

Ya adalina15 te almiyorlar demis acaba okula yada ogretmene gore degisiyor mu 😕

Seninki kacinci sinif oldu 😊 insallah alisirim cocugum okula gidiyor diye sevinenlere sasiriyorum su durumda 😁
Olabilir canim belki öğretmen izin vermistir

Kizlar belimin sadece sol tarafi saatlerdir agriyor boyle bi gelip bi giden bi agri degil surekli sekilde nedendir acaba 🤔

Arkadaşlar özür dilerim hıçkırığı nasıl hissediyorsunuz ben hiç hissetmedim gibi 😅

Bazı bebekler haftasında tamamlarken bazıları tamamlayamıyor demekki biz küveze girmemiştik hemde 10 sene önce.
Kacinci haftada doğum yapmistin
Yaa evet 🥰 tam alalim diyoruz sonra ortalik toplanmasi asik mesele toplayinca supururum ne olacak diyip vazgeciyorum 😁

Evet canim bu ayin son gunu yada kasimda gelecek nasipse. Annem lohusa gitmez diyor ama toparlaninca mjnnagin durumuna gore ben gitmek istiyorum cunku annem o merdiveni cikarsa eve gelince yerinden kalkamaz 😁 birde kizim uzulur annem artik benj birakmiyo diye
Bencede asıl mesele daginiklik..toplayan robot yaparlarsa ilk ben alirim😁
Hıçkırmalarınız ne kadar sürüyor benim bazen çok uzun sürüyor gibi geliyo bana normal mi acaba böyle üç dört dakika ritmik şekilde hopluyoruz 🥲
Bazen çok uzun suruyor
Arkadaşlar özür dilerim hıçkırığı nasıl hissediyorsunuz ben hiç hissetmedim gibi 😅
Böyle pit pit yukarı doğru kalkıyor iniyor göbek
...özellikle bu haftalarda cok olur

Kacinci haftada doğum yapmistin

Bencede asıl mesele daginiklik..toplayan robot yaparlarsa ilk ben alirim😁

Bazen çok uzun suruyor

Böyle pit pit yukarı doğru kalkıyor iniyor göbek
...özellikle bu haftalarda cok olur
Allah Allah olduysa bile anlamama ihtimalim çok var 😅

Tecrubeli anneler
Alakasiz birsey sorucam. Kizim anaokuluna basladi malum. O alisti ben alisamadim resmen 😕 hergun okula birakip gelince icime inanilmaz bir sikinti giriyor. Cok ozluyorum bu zamana kadar benim yanimdan hiiic ayrilmamisti yok anneanneye birakayim babaaaneye birakayim durumu hic olmadi. Kalbini kirdigim anlar icin uzuluyorum simdi yanimda olsa sarilsam diyorum 😥1 saat var cikmasina bu sikinti hic gecmiyor. Bu zamana kadar bazi problemler yasadik ve yeni sinif degistirdik tedirginligim varda ondan mi boyleyim bilmiyorum. Siz ne durumdasiniz ? Yada ilk defa okula gonderdiginizde benim gibi oldunuz mu 😊
Benim oğlumda kreşe başlayınca 1 hafta ağladı tabi bende dışarıda ağladım 🤣🤣🤣 yere atıyordu kendini resmen bizler içinde zor tabi bende 1 hafta ağladım hemde 😁

X