2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
selam kızlar günaydın.
doktorum 37 de çatı muayenesi yapacagını söyledi. ben araştırmamıştım elle yapıldıgını bilmiyordum acayip korku başladı normal dogumdan sogudum bi anda resmen. ağrı sızı kanama yaşayan çok oluyormuş. sizin fikirleriniz neler?
sezaryen düşünmeye başladım birden korkudan :KK43:

Benim düzensiz hafif sancılar 2 haftadır var canım ya ama gelen giden yok şuan. Bide mesela bağırsaklar fazla çalışırmış doğuma yakın afedersin yemek yediğim gibi lavaboya gidiyorum. Bugünde ishal gibi direk bakalım inşallah o zamana doğarda ama doğmazsa 38+5te gel demişti haftaya perşembe giderim bir gelmezse 😶💕

Ah ahhh kısmet işte. Bu yaramazların canı ne zaman isterse 🤷‍♀️
Oyle bakalim ne zaman isteyecekler 😁 insallah su haftasinu gecerde sonra gelir benim ki 😁 duymustum onu bakalim ne olacak suan kacsin ?
Aynı şeyi söyledi doktor doğum kesin değil 1 saat sonra da başlayabilir birkaç hafta bekleyede bilir 😊 yalancı sancı dedi bana da😂
Bakalim gercegi ne zaman baslayak 😁senin kac haftalik
selam kızlar günaydın.
doktorum 37 de çatı muayenesi yapacagını söyledi. ben araştırmamıştım elle yapıldıgını bilmiyordum acayip korku başladı normal dogumdan sogudum bi anda resmen. ağrı sızı kanama yaşayan çok oluyormuş. sizin fikirleriniz neler?
Evet canim elle yapiliyor. Kasma kendini dicem ama mumkun degil. Ben cok aci hissetmistim fakat bana catin dar o yuzden boyle hissettin dedi. Sezeryan dedj ama ben illa normak olsun diyince sanci ile bakariz genisleme olursa normal yaparsin o zaman demisti. Dogum esnasinda degisiyormus cidden dogumda surekli gelip ebeler muayne ediyo ama hic aci hissetmedim o zaman. Zaten dogumun yaninda catinin lafi olmaz 😊 senin darlik yoksa acimayacaktir doktorun dedigine gore. He simdi olsa cati muaynesine gerek duymazdim sonucta dar dedi ama normal dogudum. Ama bu sebeple mi bilmem ic dis cok dikisim oldu.

Oyle bakalim ne zaman isteyecekler 😁 insallah su haftasinu gecerde sonra gelir benim ki 😁 duymustum onu bakalim ne olacak suan kacsin ?

Evet canim elle yapiliyor. Kasma kendini dicem ama mumkun degil. Ben cok aci hissetmistim fakat bana catin dar o yuzden boyle hissettin dedi. Sezeryan dedj ama ben illa normak olsun diyince sanci ile bakariz genisleme olursa normal yaparsin o zaman demisti. Dogum esnasinda degisiyormus cidden dogumda surekli gelip ebeler muayne ediyo ama hic aci hissetmedim o zaman. Zaten dogumun yaninda catinin lafi olmaz 😊 senin darlik yoksa acimayacaktir doktorun dedigine gore. He simdi olsa cati muaynesine gerek duymazdim sonucta dar dedi ama normal dogudum. Ama bu sebeple mi bilmem ic dis cok dikisim oldu.
36+2 benim 9 gün sonraya sezeryan günü verdi. Beklemedeyim 😬

Çok teşekkür ederim inşallah öyle olur da hemen emziririm 😅 ilk bebeğim olacak çok heyecanlıyım çarşamba doğum inşallah 😅
Ay çok heyecanlı sağlıkla gelsin inşallah kız kardeşim normal doğum yaptı sütü iki günde geldi o sırada enjektör ile mamayı damla damla göğsünden gelir giibi verdik bebeği kandırdık😅 tabi sağma da yaptık iki günde geldi sütü yani hiç canını sıkma gelmese bile her şeyin çözümü var yeter ki sağlık olsun🥰

evet benim teyzeme de çatın dar sezeryan demiş ama ertesi gün normal doğum yapmış. of acayip stres yaptım.başından beri normal doğum düşünüyordum. bi düşüğüm var o ağrıyı yaşayan normalde doğurur diye hep kendimi cesaretlendirdim. şimdi herşey allak bullak uykularım kaçtı.

36+2 benim 9 gün sonraya sezeryan günü verdi. Beklemedeyim 😬
Oo gununde belli 😍 saglikla gelsin insallah :)
evet benim teyzeme de çatın dar sezeryan demiş ama ertesi gün normal doğum yapmış. of acayip stres yaptım.başından beri normal doğum düşünüyordum. bi düşüğüm var o ağrıyı yaşayan normalde doğurur diye hep kendimi cesaretlendirdim. şimdi herşey allak bullak uykularım kaçtı.
Surec yaklastigi icin normal canim suanki korkularin. Ben dogumdan cikinca annem ve yengem sen hayatta doguramazsin kesin sezeryana alinirsin demistik diye itiraf ettiler. Cidden parmagim kesilse bayilcak gibi olurum ama bunun sonunda dunyanin en guzel duygusu var. Muhtesem bir sonuca ulasiyor o acilar 😊 Saglikla dunyaya gelsinlerde artik hangi sekilde olursa 😊

Ya ne suyum geldi ne kanama.sancı yok bişey yok.hareketi az sadece.şaşırdım yani olayın bıraya kadar gelmesine
..
Canim hareketinin az olmasi da önemli birşey ama sen tedbirli ol hastanede kalman en iyisi keske 2 yıl once benim doktorumda böyle davranip yatırsaydı en güzeli tedbirli olmak sıkma canını

selam kızlar günaydın.
Kendini kasmazsan çatı muayenesi ilişki gibi bisi iki parmağıyla doktor catına acikligina falan bakıyor. Sonrasında lekelenme olabiliyor ama öyle ağrılı birsey değil bence korkma canim

selam kızlar günaydın.
Hiç ama hiç korkulacak bir şey değil desem girince sende şaşıracaksın. Boşver insanları olumsuz şeyler söylemeyi seviyorlar. Eğer kendini kasmazsan bir şey olmaz diye düşünüyorum yani ben bir şey anlamamıştım öyle sonrasında ağrı kamama falanda olmadı

37+2 artık ne zaman gelse olur ama bu ara benim büyük hasta hemde ne kapmış şifayı anlatamam o yüzden o biraz iyileşsin öyle doğsun diyorum 🤷‍♀️

37+5 :) bugün kendimi garip hissediyorum adet olacak gibi büyük tuvaletim var gibi hadi bakalım minnoş oğlum bugün yarın gel yoksa baban 1 hafta şehir dışında onsuz doğum yapabiliriz :KK43:
Bende de öyle ishal gibiyim karın ağrısıyla wc koşuyorumn yarın kontrol var bakalım günümüz belli erken gelmeye kalkmaz inşallah

Oo gununde belli 😍 saglikla gelsin insallah :)

Surec yaklastigi icin normal canim suanki korkularin. Ben dogumdan cikinca annem ve yengem sen hayatta doguramazsin kesin sezeryana alinirsin demistik diye itiraf ettiler. Cidden parmagim kesilse bayilcak gibi olurum ama bunun sonunda dunyanin en guzel duygusu var. Muhtesem bir sonuca ulasiyor o acilar 😊 Saglikla dunyaya gelsinlerde artik hangi sekilde olursa 😊
amin canım hayırlısıyla bi doğsalar da korkularımız geçse :)
bana da kocamın tarafı baskı yapıyor sezaryen ol diye onların hepsi sezaryenci.
benim tarafım da normal doğum hepsi.
sürekli iki taraftan da bi burun kıvırma yaşıyorum :110:
hııı normal doğum mu yapcan:KK57: hııı sezryen mi diye sürekli eleştiri :KK57:
bide bu muayeneyi duyunca daha beter oldum :KK43:

Kendini kasmazsan çatı muayenesi ilişki gibi bisi iki parmağıyla doktor catına acikligina falan bakıyor. Sonrasında lekelenme olabiliyor ama öyle ağrılı birsey değil bence korkma canim
çok kısa sürüyor diyorlar inşallah hemen olup biter canım ya bakalım :KK43:

X