2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Uzun suruyor mu? Benim 2 gün biraz fazla oldugu icin serum ve iğne yemiştim. Ama eger gün içinde bi 10kere olup geçiyorsa normal sayıliyormus. Sen yine de hastaneyi arayip doktoruna sor istersen
yok kısa kısa sürüyor. tabi düzenli şekilde değil ama gene de kasılıyor. acaba bu ara çok yoruldum ayakta durdum ondan da olabilirmi diyorum. çünkü uzanınca azalıyor. devam edeerse doktora danışıcam bakalım

😅 Ay İnşaAllah sağlıkla alalım çok değişik bir durum bi anda korku ve heyecan var 😅
Dimi yaaa, belli olmasi ayri heyecan olmamasi ayri 🤭
yok kısa kısa sürüyor. tabi düzenli şekilde değil ama gene de kasılıyor. acaba bu ara çok yoruldum ayakta durdum ondan da olabilirmi diyorum. çünkü uzanınca azalıyor. devam edeerse doktora danışıcam bakalım
O zaman normaldir bence cnm. Dinlenince geçiyorsa hele. Yine de takip et tabii 🥰
Selam hanımlar ben de rüyalarımda hep kasilmalarla falan uğraşıyorum ama gerçekte kasılmam var mı hiç bilmiyorum 😂 emin olamıyorum hala. 🙈
Hahaahha of evet ya ben de oyle

Günaydın kızlar🌸 Benimde iki gündür belime aniden giren bir ağrı oluyor. Bu sabah 6 gibi uykudan uyandım, birkaç saniye sürüyor. Yaşayan var mı böyle bir şeyi?

Emin degilsen yoktur 😊 rahatsizlik veriyor cunku

Rahatsızlık veriyor zaten 🙈 ama kasılmamı bebek hareketi mi anlayamıyorum 😂 çünkü bebek hareketleri de artık rahatsızlık veriyor canımı yakıyor. Toplanma da oluyor ama sırtı poposu ayakları falandır gibi geliyor bilemedim. NST'de de kasılmaları ölçen prob'u takmadı doktor sadece bebek kalp atışları ile hareketlerini kontrol etti o yüzden kasılmam var mı NST'ye göre onu da bilemiyorum 😂 neyse belki de hayırlısı böyledir 🙈

Rahatsızlık veriyor zaten 🙈 ama kasılmamı bebek hareketi mi anlayamıyorum 😂 çünkü bebek hareketleri de artık rahatsızlık veriyor canımı yakıyor. Toplanma da oluyor ama sırtı poposu ayakları falandır gibi geliyor bilemedim. NST'de de kasılmaları ölçen prob'u takmadı doktor sadece bebek kalp atışları ile hareketlerini kontrol etti o yüzden kasılmam var mı NST'ye göre onu da bilemiyorum 😂 neyse belki de hayırlısı böyledir 🙈
Biraz agrili oluyor canin o surede bir nefes kesiliyor. Evet bebek hareketleride acitiyor artik ama ikisi farkediliyor. Tekrar ne zaman gideceksin ? Aslinda gununde az kalmis neden bakmadiki acaba

X