2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar mrb. Tayinimiz cıktı die yazmıstım. Tam geldik temizlik yapıp yerleştirelim derken. Ben apar topar hastanelik oldum. Sağ Kasıkta feci Bi ağrı hemn acile gittik tabi idrar enfeksiyonu deyip gönderdiler ertesi gün ağrı kesilmedi tekrar gittik. Apandisit cıktı ve ameliyat oldum. Bebeğim henüz ek gıdaya geçmemişti mama da yemiyordu. Ablam yanımdaydı ama mamayı nasıl yedircegını şaşırdı. Çünkü oğlum hayatta ağzını açmaz kaşığa. Biberon bilmez. Neyse hemn kız kardeşim geldi. Onunda 2 aylık bebeği var. Oğlumun süt annesi oldu teyzesi saolsun. Yeni yeni toparlanıyorum. Aydının sıcagı felaket. Buarada kv ve eltim Aydın merkezde. tayin zamanı bizi etkileyip aydını tayinler arasına yazdırdılar ve aydına cıkınca tayin, yüz cevirdiler ameliyat oldum aramadılar bile. Ki Dr un dediğine göre cok zor Bi ameliyat geçirdim. 1 saat daha dursam apandisit patlayacaknış ve aşırı büyümüş. Bildikleri halde aramadılar. Bebeğimi bile sormadılar arayıp ama düşmez kalkmaz bir Allah.
Aa melekcim öncelikle gecmıs olsun. Tayını oraya ıstemenıze cok sasırdımmm ama kucuk bebek olunca ınsan aılefen bırıleri arıo :KK43: sımdı nasılsın metehan nasıl

Cok Cok geçmiş olsun canım rabbim büyük herkes kalbinin ekmeğini yer ayıp etmişler insan yabancıyı bile arar
Saol cnm bnm. Aynn öle.
Aa melekcim öncelikle gecmıs olsun. Tayını oraya ıstemenıze cok sasırdımmm ama kucuk bebek olunca ınsan aılefen bırıleri arıo :KK43: sımdı nasılsın metehan nasıl
Saol cnm. Biraz acıo dikişlerim ama iyim şükür 10 gündür yalnızız oğlumla..metehan da üşüttü sanırım 1 haftadır huysuz. Şurup içiriom.eşim okulda hep. Bide başka ilçeye gidip gelio okula. Metehan hep kucakta gezmek istio ama maşallah kilosu iyi bide kucaga almakta zorlanıom devamlı ağlıo. Annemler gel burda kal dediler ama eşim burda yalnız.. Valla canım Bizde çok şaşkınız inan istediğimize. Aklımız başımıza geldi iptal etmeye çalıştık sonuclar açıklanmadan ama olmadı. Tatillerde 2 yere gitmesi zor oluyordu dedik en azından bnm memleketime gideriz falan ama halt ettik işte. Allah bildiği gibi yapsın inşallah onları. Allaha havale ediorum. Bundan sonra asla ama asla ne oğlumu görebilirler ne kocamı.

M Melekcanann geçmiş olsun canım ❤️ kızkardeşin hızır gibi yetişmiş ne güzel ama tayin olayını anlamadım sizin tayin Aydın'a mı çıktı KV ler de mi orda
Saol canım. Canım şimdi şöyle, kv ve eltim Aydın merkezde aynı evde kalıyorlar. Yazın il dışı tayin döneminde ıkımızın de memleketini istemicektik. Öyle die yola cıktık. Ama tayin zamanı öyle Bi aklımızı celdiler ki kv ve eltim kaynım. Biz ilk sıraya Aydının küçük Bi ilçesini yazmış bulduk kendimizi. Ertesi gün sonuclar açıklanmadan kendimize geldik iptal dilekçesi falan gönderdik ama sistem kapandı dediler ki akşamı da açıklandı zaten. Korktuğumuz başımıza geldi. Biz tekrar iptal dilekçesi verdik ama Red geldi maalesef aynı il sınırları içindeyiz kv ler le. Zaten tayin sonuclandı kv ve elti yüz cevirdiler. Hakkım haram olsun hem bizi getirttiler hem de yüz çevirdiler. Ameliyat oldum aramadılar. Düşmez kalkmaz bir Allah elbet hakkımı Allah sorar onlara. Yani anlıcagın halt ettikte kurulu düzenimizi bozduk geldik.

M Melekcanann vardır elbet bir hayır oraya gelmenizde de. Allah hayirlara çıkarsın canim.uzme kendini. Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
Amin canım inşallah 🤲 evet bizde öyle diyoruz ama eşim baya baya içerledi.ama en azından anasının abisinin gerçek yüzünü gördü. Kimsesiz kaldım öksüz yetim diyip duruo devamlı. Ben hastanedeyken neden aramıo sunuz die aramış abisini.. abisi görüşmek istemioz eşinle demiş. Öyle demesinin sebebi de şu. Eşimle biz aramızda ufak bi tartışma yaşarken annesi karıştı bende anne sen karışma hep karışıon dedim. Kadın biz evden Cıkınca ayılmıs bayılmış güya. Allah aşkına bunda ayılcak bayılacak ne var. Eltim hergün ağzına edio valla kaynanamın. Cocugunu sevdirmez kucagına aldırmaz. Aynı evdeler ama ne birlkte kahvaltı ederler ne yemek yerler..yazın biz onlardayken kaç kez kv yi eltim ağlattı. Kaynım bunları görmezden gelip bundan ötürü benle görüşmek istemediklerini söylemiş ama eşimle konuşabılırlermiş eşim de kabul etmemiş. Onların planları cok cok farklı burda yazmak çokta istemiom ama diyorum ya Allah o planları bir gün olur bozar. Bizi burlara getirtip perişan ettiler.

Saol canım. Canım şimdi şöyle, kv ve eltim Aydın merkezde aynı evde kalıyorlar. Yazın il dışı tayin döneminde ıkımızın de memleketini istemicektik. Öyle die yola cıktık. Ama tayin zamanı öyle Bi aklımızı celdiler ki kv ve eltim kaynım. Biz ilk s..ıraya Aydının küçük Bi ilçesini yazmış bulduk kendimizi. Ertesi gün sonuclar açıklanmadan kendimize geldik iptal dilekçesi falan gönderdik ama sistem kapandı dediler ki akşamı da açıklandı zaten. Korktuğumuz başımıza geldi. Biz tekrar iptal dilekçesi verdik ama Red geldi maalesef aynı il sınırları içindeyiz kv ler le. Zaten tayin sonuclandı kv ve elti yüz cevirdiler. Hakkım haram olsun hem bizi getirttiler hem de yüz çevirdiler. Ameliyat oldum aramadılar. Düşmez kalkmaz bir Allah elbet hakkımı Allah sorar onlara. Yani anlıcagın halt ettikte kurulu düzenimizi bozduk geldik.
İnanmıyorum yaa .. herkes ettiğini bulur canım. Vardır bir hayır oraya gitmende.

üzüldüm yaa , Allah a havale et geç .. her şer de vardır bi hayır her gun ya da arada kötu olacagınıza kestiniz gitti . Sımdı onlar düşünsün

üzüldüm yaa , Allah a havale et geç .. her şer de vardır bi hayır her gun ya da arada kötu olacagınıza kestiniz gitti . Sımdı onlar düşünsün
Öle kv min kv si onu ayırt etmiş o da bizi ayırt etti 4 yılı geçkindir evliyim daha eşim ne abisine ne annesine küsmüştür. Ki bana ve aileme ettikleri herşeye ragmen. Hiç bi zaman konusma etme demedim keske deseymişim onlar bu dilden anlarmıs. Eltim geleli 1 sene oldu maşallah herkesi küstürdü. Zaten kıskanclık diz boyuydu. Belki en iyisi oldu ama bunu gel eşime anlat. Hayırlısı olur inşallah hakkımzda

Kızlar mrb. Tayinimiz cıktı die yazmıstım. Tam geldik temizlik yapıp yerleştirelim derken. Ben apar topar hastanelik oldum. Sağ Kasıkta feci Bi ağrı hemn acile gittik tabi idrar enfeksiyonu deyip gönderdiler ertesi gün ağrı kesilmedi tekrar gittik. Apandisit cıktı ve ameliyat oldum. Bebeğim henüz ek gıdaya geçmemişti mama da yemiyordu. Ablam yanımdaydı ama mamayı nasıl yedircegını şaşırdı. Çünkü oğlum hayatta ağzını açmaz kaşığa. Biberon bilmez. Neyse hemn kız kardeşim geldi. Onunda 2 aylık bebeği var. Oğlumun süt annesi oldu teyzesi saolsun. Yeni yeni toparlanıyorum. Aydının sıcagı felaket. Buarada kv ve eltim Aydın merkezde. tayin zamanı bizi etkileyip aydını tayinler arasına yazdırdılar ve aydına cıkınca tayin, yüz cevirdiler ameliyat oldum aramadılar bile. Ki Dr un dediğine göre cok zor Bi ameliyat geçirdim. 1 saat daha dursam apandisit patlayacaknış ve aşırı büyümüş. Bildikleri halde aramadılar. Bebeğimi bile sormadılar arayıp ama düşmez kalkmaz bir Allah.
Çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi. Teyze anne yarısı derler ama sizinki tam annesi olmuş ☺️ merhametsiz insandan korkarım ben kvden insan değilmiş hadi sizi merak etmedi torununu da mi merak etmez. Boşverin ama üzülmeye değmezler siz kendinize bebeğinize odaklanın.

Çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi. Teyze anne yarısı derler ama sizinki tam annesi olmuş ☺️ merhametsiz insandan korkarım ben kvden insan değilmiş hadi sizi merak etmedi torununu da mi merak etmez. Boşverin ama üzülmeye değmezler siz kendinize bebeğinize odaklanın.
Cok tşk ederim canım. Aynen annesi oldu. Ki kendi bebeğine süt yetmezken yaptı.. kardeşlerim canlarım haklarını ödeyemem asla Allah razı olsun onlardan. Doğum da biri gelmişti. Ev taşırken biri geldi derken ameliyat oldum biri geldi. Maşallah kız kardeş bol Olumca yardıma koşarız. Kv yi Allaha havale ediyoruz. Beni merak etmesin aynen torunu nu oğlunu da merak edip aramıyor.tövbe haşa ama Böyle kadınları Allahım anne yapmasın inşallah 🤲

Cok tşk ederim canım. Aynen annesi oldu. Ki kendi bebeğine süt yetmezken yaptı.. kardeşlerim canlarım haklarını ödeyemem asla Allah razı olsun onlardan. Doğum da biri gelmişti. Ev taşırken biri geldi derken ameliyat oldum biri geldi. Maşallah kız kardeş bol Olumca yardıma koşarız. Kv yi Allaha havale ediyoruz. Beni merak etmesin aynen torunu nu oğlunu da merak edip aramıyor.tövbe haşa ama Böyle kadınları Allahım anne yapmasın inşallah 🤲
Hep istemişimdir bir kız kardeşim olsun. Hem arkadaşın oluyor hem sırdaşın kısacası herşeyin oluyorlar Rabbim ayırmasın sizleri. Onlar varken de kvdene ihtiyacın yok zaten. Aynen herkes anne olamıyor işte ..

Canım çok geçmiş olsun ben doğum yapmadan 1 gün önce abim de apandisit ameliyatı olmuştu dehşet bir ağrıyla hastaneye gitmişti gözümün önüne geldi seninde durumuna çok üzüldüm bu yüzden. Zordur biliyorum.😔 Çok şükür kardeşin imdadına koşmuş Allah razı olsun. Kayınvaliden konusuna gelince de Allahından bulsunlar kimse yaptığı kötülüğün bedelini ödemeden gitmeyecek çok karaktersiz insanlar belli..
Çıkmayan 2 dis beni benden aldi. Oğlan her seye ağlıyor gülerken ağlıyor. Uyurken ağlıyor hep ağlıyor.😣😣dua edin hemencik patlasin ben patlayacm yakında 😀
Tez vakitte çıkar inşallah amiiinn🤲🏻🤲🏻

Canım çok geçmiş olsun ben doğum yapmadan 1 gün önce abim de apandisit ameliyatı olmuştu dehşet bir ağrıyla hastaneye gitmişti gözümün önüne geldi seninde durumuna çok üzüldüm bu yüzden. Zordur biliyorum.😔 Çok şükür kardeşin imdadına koşmuş Allah razı olsun. Kayınvaliden konusuna gelince de Allahından bulsunlar kimse yaptığı kötülüğün bedelini ödemeden gitmeyecek çok karaktersiz insanlar belli..

Tez vakitte çıkar inşallah amiiinn🤲🏻🤲🏻
Amin canım saol 🤲 evet valla fena bşy bu ağrı. Allah kimseye vermesin. Kendimden cok bebeğimi düşündüm en sonunda Dr kızdı biraz da kendini düşün patlıcak apandisit dedi mecbur ameliyat oldum. Herkes yaptıgından utansın dicek bsy bulamıyorum artık. Ettiğini ceksinler inşallah

Amin canım saol 🤲 evet valla fena bşy bu ağrı. Allah kimseye vermesin. Kendimden cok bebeğimi düşündüm en sonunda Dr kızdı biraz da kendini düşün patlıcak apandisit dedi mecbur ameliyat oldum. Herkes yaptıgından utansın dicek bsy bulamıyorum artık. Ettiğini ceksinler inşallah
Aynen öyle..
Aman canım Allah korusun patlasaydı daha büyük bir tehlike oluşurdu ameliyat olman en doğrusu olmuş.

Aynen öyle..
Aman canım Allah korusun patlasaydı daha büyük bir tehlike oluşurdu ameliyat olman en doğrusu olmuş.
Aynen Dr ameliyat sonrası cok şaşkın Bi şekilde sen daha önce hiç hissetmedin mi aşırı büyümüş 1 yada bilemedin 2 saat anca sabrederdin dedi. Bebeğimi de 2 yada 3 gün emziremedim sadece. çıkmadan 1 gün önce sağdım cıktığım gün sağdım sonra emzirdim. Çok şükür atlattım Allahım beterinden saklasın inşallah 🤲

Aynen Dr ameliyat sonrası cok şaşkın Bi şekilde sen daha önce hiç hissetmedin mi aşırı büyümüş 1 yada bilemedin 2 saat anca sabrederdin dedi. Bebeğimi de 2 yada 3 gün emziremedim sadece. çıkmadan 1 gün önce sağdım cıktığım gün sağdım sonra emzirdim. Çok şükür atlattım Allahım beterinden saklasın inşallah 🤲
Abime de bir anda olmuştu ağrı bir anda girmişti ve giderek şiddeti büyümüştü sonra istifra falan eklendi peşine hastaneye gider gitmez doktor apandisit diyip acil ameliyata almıştı. Bende hastaneden çıkınca bize geldi oturmaya evde 2 ameliyatlı birbirimizi teselli ediyorduk😄 şaka bir yana verilmiş sadakalarınız varmış diyelim 🤗

X