2021 Mart ayı aşılama

Benim de bugün adetimin son günüydü. Eskişehir Acıbadem hastanesinde Nicel Bey işe görüştüm. 3,5 yıllık evliyim.Ben de pcos var, rahim filmi çektirdim bir sıkıntı yok. Eşimde de herhangi bir sıkıntı yok. Şuanda 2. Kür klomen kullanıyorum. Doktor Mart ayında aşılama yapalım dedi. Fiyat olarak da 2500 TL dedi. Konu hakkında hiçbir fikrim yok.

4-7 mart arası adetim geldikten sonra bende aşılama yaptıracağım kkden çok araştırdım ilk tecrübem olucak deneyimlerimi paylaşırım ☺️

ben de bu ay ilk defa deneyeceğim cok umdudum yok ama denemek zorundayım artık çevre baskısı iyice bunalttı beni. daha önce catlatma iğnesi denemiştim ama tutmadı.Sadece sunu merak ediyorum her yerde süreç farklı oluyor sanırım ben klomen kullanmaya basladıktan sonra doktorum takibini yapmadı maalesef 14. gün gel iğneyi yapalım dedi. Asılama da o takip önemli mi?Bir de klomen tarzı iğne mi daha faydalı yksa iğne ile yumurtayı uyarmak mı?

ben de bu ay ilk defa deneyeceğim cok umdudum yok ama denemek zorundayım artık çevre baskısı iyice bunalttı beni. daha önce catlatma iğnesi denemiştim ama tutmadı.Sadece sunu merak ediyorum her yerde süreç farklı oluyor sanırım ben klomen kullanmaya basladıktan sonra doktorum takibini yapmadı maalesef 14. gün gel iğneyi yapalım dedi. Asılama da o takip önemli mi?Bir de klomen tarzı iğne mi daha faydalı yksa iğne ile yumurtayı uyarmak mı?
Öncelikle baskılara kulaklarınızı tıkayın bence. Bu biricik hayat sizin :KK66: kullanılan ilaçlar farklı olabiliyor ama ilerleyiş benzer aşılama tedavisinde. Evet haklısınız aralıklarla takip yapılıp doz ayarlanıyor. Daha fazla ya da daha az dozla devam etmeniz isteniyor. Umarım tutar aşılamanız. Ama tutmazsa daha ilgili takipte kalan bir doktorla devam etmek daha doğru olacaktır bence. Bol şans

Benim de bugün adetimin 3. Günü aşılamaya başladım. 5 gün Klomen kullanacağım haftaya pazartesi kontrolüm var. Fakülte Hastanesinin tüp bebek bölümünde yaptıracağım

Merhabalar ben de bu ay ilk kez aşılama yaptırdım ama sonuç negatif oldu, adet olmayı bekliyorum, mart ayında 2. Aşılamamı olacağım hepimize uğurlu gelir umarım topik☺️

Merhaba çatlatma iğnesinin 9.gunu bugün test yaptım silik çıktı hala iğnenin etkisi olur mu Sizce

Merhaba çatlatma iğnesinin 9.gunu bugün test yaptım silik çıktı hala iğnenin etkisi olur mu Sizce
İnşallah erken gelmiş güzel haber olmasını dilerim☺️
bende eşimin sorunu olmamasına rağmen bir umut keçiboynuzu kürü yapmaya karar verdim, kendim içinde intden arısütü siparişi verdim ilave olarak hayıt suyu kullanacağım umarım ilk aydan başarı elde ederiz. Yüksek tansiyon hastasıyım geç kalmak istemiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın inşallah

İnşallah erken gelmiş güzel haber olmasını dilerim☺️
bende eşimin sorunu olmamasına rağmen bir umut keçiboynuzu kürü yapmaya karar verdim, kendim içinde intden arısütü siparişi verdim ilave olarak hayıt suyu kullanacağım umarım ilk aydan başarı elde ederiz. Yüksek tansiyon hastasıyım geç kalmak istemiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın inşallah
İnşallah testim dün negatif di iğnenin etkisi imiş tutar mı bilmiyorum artık inslh szde güzel haber alirsnz 😊

X