2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Valla süper bişey katlanması bence. Aşırı yer kapladığını düşünüyorum evde katlanan kovalar maşrapalar da var bende onlardan alacağım.

Evet canm bende yaptım ama büyümüştü yaşına gelmişti geçmişti bile duyun içine kaçar boğulur ya minikken bide nasıl içine oturacak ki küçücük bedeni ile ben 6aya kadar çok oturtmadım ayy ana yüreği kıyamıyor yabancılar daha cesaretli

Kesinlikle ya niye öyle ki. Oğlum gümbür gümbürdü 15. Haftada tekme atmıştı bunda sansliysam binde bir hafifce bir dalgalanma hissediyorum
Aynen benimkide öyleydi. Ultrasonda bile baya fark var oglum solucan gibi kipir kipirdi ac karnina bile gittigimde. Bu hic kimildanmiyo öksürüyom doktor salliyo göbegimi öyle zorla bi elini kaldirmisti

Yaaa ben hep doktora göre hesaplıyorum aslında. O zaman 16+4 üz biz de

Oturtmuyorlar hayır, boynundan tutup daldırıyorlar. Zaten minicik bebeğe şampuan falan da sürmüyorlar. Sadece suyla duş gibi yıkayıp çıkarıyolar.

Aynen benimkide öyleydi. Ultrasonda bile baya fark var oglum solucan gibi kipir kipirdi ac karnina bile gittigimde. Bu hic kimildanmiyo öksürüyom doktor salliyo göbegimi öyle zorla bi elini kaldirmisti
Oyy naz yapıyordur annesi bende çok özledim 1ay oldu bi gideydim yarın olsaydı bi günler geçmiyor

Hmm
Oturtmuyorlar hayır, boynundan tutup daldırıyorlar. Zaten minicik bebeğe şampuan falan da sürmüyorlar. Sadece suyla duş gibi yıkayıp çıkarıyolar.
Hm anladım canm biz sadece sampuan sürmüştük azcık. Sonra yumuş yumuş yağladık . Ay heveslendim valla yeni bebeğe simdi

Küvet konusunda çok cahilim, ne çeşitleri var bilmiyorum açıkçası. zaten ilk zamanlar kovaya sokup çıkarmayı düşünüyorum
Oturmaya başladıktan sonra banyo oturakları daha kullanışlı bence. Arkadaşım küvetin içine koyuyordu çok eğleniyordu bebeği de şu tarz bişey.

Eklentiler

• 6F588D58-98D5-4A04-A27F-B3880D35965B.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
Küvet konusunda çok cahilim, ne çeşitleri var bilmiyorum açıkçası. zaten ilk zamanlar kovaya sokup çıkarmayı düşünüyorum
Doula gamze oruçun yenidoğan bebek banyosu videosu var cnm google a yaz çıkar. Bebek öyle huzurlu görünüyor ki banyo yaparken ben de öyle banyo yaptırmayı düşünüyorum, çok tatlı

Evet Duru yaygın bir isim ama ben Defne’yi daha çok duyuyorum. Her ailede en az bir tane var sanki. Çevremde o kadar çok ki. Duru’yu o kadar çok duymadım. Güzel isim bence beğendiyseniz vazgeçmeyin

Evet evet artik karar verdik degistirmek yok defneyi bende cok duyuyorum anaokulunda 3 tane vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…