2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Evet evet artik karar verdik degistirmek yok defneyi bende cok duyuyorum anaokulunda 3 tane vardi
Duru ismi çok hoş bence eşime söylemiştim onun arkadaşlarının çocuklarında çok duymuş o yüzden istemedi. Biz de hala isimsiziz, aslında bi an önce koyup ismiyle konuşmak istiyorum. Bahsederken bebek demek tuhaf geliyor

Benimki de arka planda falan görüyor da hiç sormuyor bu ne diye. Hamilelikle ilgili forum okuyorum falan sanıyor heralde
Benim eşim bilse de bakamaz bulana kadar bebek doğar. Sosyal medyadan falan da çok kopuk ne Instagram ne Facebook bir tek whatsappi var onu da geçenlerde durum paylaşıldığını görmüş baksana böyle bi özellik gelmiş herkes fotograf paylaşıyor diyor yıllardır var o dedim

Haha benim ki de biliyor surekli telefon elimde goruyor kullanici adimi da biliyor ama kayinvalide muhabbetleri de dondu dusunsene okudugunu haha
allahtan benimki bilmiyor burda olduğumu sadece iş yerinde giriyorum evde girmiyorum benim mesajları okusa allahhhh vay halime kayınvalidenin isim olayı falan filan düşünemedim bile

Kızlaaae gittik aile hekimine allahım hemşire muhteşem ilgili doktor desen öyle bayıldım çıkmak istemedim aşımın ilk dozunu oldum kalp atışını dinledik 145-146 arası atıyor direk erkek mi diye sordu evet dedim belli dedi
Bi kal defa elinin altından kaydı bebiş yeniden buldu dinledik filan geziyor maşallah dedi diğer ayın 18 ine randevu verdi ben buradayken gel dedi açlık tokluk şeker bakacaklar genel kan tahlili verecem varis vs var mı diye baktı kullandığım ilaçları sordu söyledim gayet verimliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…