2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim eşim bilse de bakamaz bulana kadar bebek doğar. Sosyal medyadan falan da çok kopuk ne Instagram ne Facebook bir tek whatsappi var onu da geçenlerde durum paylaşıldığını görmüş baksana böyle bi özellik gelmiş herkes fotograf paylaşıyor diyor 😂😂 yıllardır var o dedim :KK70:
Aynen benim eşim de uğraşmaz zaten bilse de kullanamaz siteyi :KK70:

Duru ismi çok hoş bence eşime söylemiştim onun arkadaşlarının çocuklarında çok duymuş o yüzden istemedi. Biz de hala isimsiziz, aslında bi an önce koyup ismiyle konuşmak istiyorum. Bahsederken bebek demek tuhaf geliyor 😁😁

Her seye hemen karar verdigim gibi bunada hemen karar vermistim ben 😁 erkek ismi daha zor aslinda ama kizlarda da herkes ayni ismi koyunca insan bir kararsiz kaliyor

Benimki de arka planda falan görüyor da hiç sormuyor bu ne diye. Hamilelikle ilgili forum okuyorum falan sanıyor heralde 😂

Haha bizimki l koltuk ya surekli dip dibeyiz aksam goruyoruz kim ne acmis ne bakiyor ne okuyor😁 bir de cit cit ses cikiyor yazarken buraya bir sey kimle konusuyorsun diyor😁

Haha bizimki l koltuk ya surekli dip dibeyiz aksam goruyoruz kim ne acmis ne bakiyor ne okuyor😁 bir de cit cit ses cikiyor yazarken buraya bir sey kimle konusuyorsun diyor😁
Hahah o ses benden de geliyordu biriyle mesajlaşıyorum sanıyordu ben de o yüzden tuş sesini kapattım :KK70:

Doula gamze oruçun yenidoğan bebek banyosu videosu var cnm google a yaz çıkar. Bebek öyle huzurlu görünüyor ki banyo yaparken ben de öyle banyo yaptırmayı düşünüyorum, çok tatlı 🥰
Bakayım canım teşekkür ederim 🥰

X