2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bankadan yıllık Kart ücreti kesmişler 😠😠😠 şikayet var a çok okkalı bir şikayet yazdım cevap bekliyorum. Ne kadar anasının gözü bu bankalar ya 😠

Ben qnb finansbank in en para kredi kartini kullaniyorum. Kart ucreti filan da yok bir de ayda 3 kere tek cekim yaptigin bir alisverisi 6 taksit yapabiliyorsun en cok onu seviyorum 😊

cnm bende aynı durumdayım. oksoparın muadilini bulabilirsen al. benim eşim geçen hafta baya buldu tüp bebek merkezinin oradaki eczanelerden. aklınızda olsun. o tür eczaneler daha fazla getiriyor sanırım.
Hibor varmış sanırım yarın arayacağım bakalım eczaneleri olmazsa mecbur muadil alacağım. Siz oksapar mı buldunuz birde hangi il ben eskişehirdetim burda tüp bebek merkezi yok🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀ 1 tek hastane yapıyor oraya sorayım bari

Ben her isme aynı mesafedeyim neredeyse ya. Neleri koymayacağımı biliyorum sadece :KK70: hiç içime sinen bu isim güzel, konulur dediğim isim yok :KK43:
Benime eşim çok seçici. Beni de etkiliyor tavırları 😁 şimdi Beren’e ok dedik ama hala içimde bir kurt var gerçekten bundan güzeli yokmuydu diye sorup duruyorum 😂😂

Bankayı arayıp halledebilirsin canım. Her sene hangi ay kestiklerini bil yeter hiç kaçırma. Ben hep arayıp iade alıyorum.
Aradım iade edemeyeceklerini söylediler haspalar. Otomatik ödeme talimatı verirsem yarısını iade ederlermiş bak bak. Kanunları, kararları dösedim bende biraz uğraştırdı ama ben söke söke alırım bunlardan.

Aradım iade edemeyeceklerini söylediler haspalar. Otomatik ödeme talimatı verirsem yarısını iade ederlermiş bak bak. Kanunları, kararları dösedim bende biraz uğraştırdı ama ben söke söke alırım bunlardan.
Ay ne gıcıklar ya. Hep böyle pazarlık yapıp pes ettirme çabaları.

Kredi çektiğimde benden de aşırı bi masraf kesmişlerdi ben de hemen tüketici haklarına gittim iadesi yok şöyle böyle dediler bankadan arayıp bir hafta sonra iadesini hesabıma yatırdılar 😂😂😂😂 hakkını al kendileri uğraşsın

...

Eklentiler

• IMG_20201214_204849.jpg
    IMG_20201214_204849.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 29
Talimat ver parayı işte yatırsınlar para hesabına geçince talimatı ıptal et mobilden 😂

Ben qnb finansbank in en para kredi kartini kullaniyorum. Kart ucreti filan da yok bir de ayda 3 kere tek cekim yaptigin bir alisverisi 6 taksit yapabiliyorsun en cok onu seviyorum 😊
Daha önce veriyor mıydın hatırlamıyorum ama sanki vermiyordum ya da arada kaynadı farketmedim. Bugün gördüm sinir oldum. Ayakta insan soyuyorlar. Milyonlarca insandan alsa zaten bir servet. Haksız yere.

Daha önce veriyor mıydın hatırlamıyorum ama sanki vermiyordum ya da arada kaynadı farketmedim. Bugün gördüm sinir oldum. Ayakta insan soyuyorlar. Milyonlarca insandan alsa zaten bir servet. Haksız yere.

Bende de her sene kesiyorlardi ya hatta aradigimda kesilen paranin yarisini puan olarak verelim karti iptal ettirmeyin filan demislerdi. Ekstrelere bakmak lazim her ay 🤔

Bankadan yıllık Kart ücreti kesmişler 😠😠😠 şikayet var a çok okkalı bir şikayet yazdım cevap bekliyorum. Ne kadar anasının gözü bu bankalar ya 😠
Çağrı merkezini ara direkt, kartı iptal edicem de, puan yüklüyorlar. Bana da 140 tl kesmişler garanti bonus, aradım iptal edicem dedim, aynı tutarda bonus tanımladılar. Geçen yıl da aynısı olmuştu.

Merhaba aramıza yeni katıldım arada okuyorum konuşmalarınızı ama yazmak yeni nasip oldu. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi. Bi soru sorcam 16. Haftadayım şuan gelişimine göre 17. Hafta. 4-5 gündür kasıklarımdan aşağı doğru bıçak saplanır gibi ağrı girip geçiyor saniyenik vuruyor. Doktor randevuma daha var İnternetten baktım rahim büyümesinden ağrı olabilir diyor ama endişelenecek birşeymi normal mi bilemedim. böyle bi durum yaşayan var mı? sıkıntı olabilecek sancıyı nasıl ayırt edicem? Acemilik ilk hamilelik😊

X