Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Degil mi çok erken… dr.a ulaştım regl yoğunlaşınca haberleşelim testi erteleyelim dedi. Pzt randevu aldım sonraki sürece karar vermek için. Sizler için umutluyum haberlerinizi bekliyorum❤️
Canım benim inş🙏🏻 Snn ilk aşılaman mıydı

Dün silik çizgi çıktı bugün tertemiz aşılamanın 13. Günü iğnenin 15. Günü bugün. Dünki çıkan çizgi çok umutlandrmıştı beni. Bugün yıkıldım. Bir daha da idrar testi almam günüm gelince gider kanımı verir alırım cevabımı. Gerçekten bittim artık 5. Tedavi için enerjim umudum hiçbişey im kalmadı. Nasıl başlicam tedaviye artık bilmiyorm

Dün silik çizgi çıktı bugün tertemiz aşılamanın 13. Günü iğnenin 15. Günü bugün. Dünki çıkan çizgi çok umutlandrmıştı beni. Bugün yıkıldım. Bir daha da idrar testi almam günüm gelince gider kanımı verir alırım cevabımı. Gerçekten bittim artık 5. Tedavi için enerjim umudum hiçbişey im kalmadı. Nasıl başlicam tedaviye artık bilmiyorm
Canım adet olana kadar umut var🙏🏻 Aslında dayanamıyoruz idrar testi yapıyoruz 2. Çizgiyi gördüğümüz için umutlanıp sonra hayal kırıklığına uğruyoruz. Bn de eşime söylüyorum olmazsa bu ay bırakıcam çok yoruldum diye. İnsanların lafıda bitmiyo. Bu dönemde hepimiz daha hassasız insanlarda acımasız düşüncesiz.

Belki de kimyasal oldu benm çünkü dün ağzımın içinde böle metalik acı bir tat vardı mide bulantım vardı resmen kendimi hamile zannetmiştim 🤦🏼‍♀️

Belki de kimyasal oldu benm çünkü dün ağzımın içinde böle metalik acı bir tat vardı mide bulantım vardı resmen kendimi hamile zannetmiştim 🤦🏼‍♀️
Geçen ay bnde kimyasal gebelik geçirdim. Çok su içmememe rağmen sürekli wc gidiyodum. Hatta çalışamıyodum wc gitmekten😃

Canım adet olana kadar umut var🙏🏻 Aslında dayanamıyoruz idrar testi yapıyoruz 2. Çizgiyi gördüğümüz için umutlanıp sonra hayal kırıklığına uğruyoruz. Bn de eşime söylüyorum olmazsa bu ay bırakıcam çok yoruldum diye. İnsanların lafıda bitmiyo. Bu dönemde hepimiz daha hassasız insanlarda acımasız düşüncesiz.
Benm eşim de problem var o yüzden onu üzmemek için onu incitmemek için sesimi çıkaramıyorum üzüldüğümü bile belli etmekten kaçınıyorum ama yeni bir tedaviye gerçekten gücüm kalmadı. Yoruldum. Dile kolay 2 tüp bebek 2 aşılama. Gidip o çatala yatmak bile psikolojik olarak bizi bitiriyor ben tükendim resmen. Aldığım 15 kg da cabası 🤦🏼‍♀️ bittim ya gerçekten bittim artık

Benm eşim de problem var o yüzden onu üzmemek için onu incitmemek için sesimi çıkaramıyorum üzüldüğümü bile belli etmekten kaçınıyorum ama yeni bir tedaviye gerçekten gücüm kalmadı. Yoruldum. Dile kolay 2 tüp bebek 2 aşılama. Gidip o çatala yatmak bile psikolojik olarak bizi bitiriyor ben tükendim resmen. Aldığım 15 kg da cabası 🤦🏼‍♀️ bittim ya gerçekten bittim artık
Haklısın canım seni o kadar iyi anlıyorum ki. Benim eşiminde spermi düşük çıktı. Dr eğer tutmazsa eşimden test istedi. Bakalım hayırlısı🙏🏻 Bnm içimde küçücükte olsa bir umut var☺️ Rabbim hayırlısını nasip etsin. Sadece dua ediyorum🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Rabbim inşallah nasip etsin artık bizlere. Benim de sizin gibi her ay test sonrası moralim bozuluyor. Ilk zamanlar eğlence gibi oluyordu test zamanı heyecanlanıyordum artık korkar oldum test yapmaya. Test yaptığım anda tüm umutlar bitiyor çünkü. Hiç pozitif görmedim 2 yıl oldu. Ama her doktor randevumda da tekrar umutlanıyorum. Bir sürü bekleyen oluyor doktorun kapısında yalnız olmadığımı görüyorum. Inanın yalnız değilsiniz ve illaki gelecek o mutlu haber bir gün.

Kızlar bugün aşılamanın 7. Günü adet olcakmışım gibi ağrım var bide sol bacağıma ağrı giriyor tutmadı sanırım ya böyle olan varmı bende erkenden adet olucam galiba

Sana umut olması için söylüyorum benim arkadaşım eşi sprem bozukluğu vardı eşinde ciddi derece ve hamile kaldı 8. Ayına girdi her zaman umut olmalı veren Allah çünkü biz bol dua edeceğiz vardır nasip hayırlsıı bizim için böyle demekki ama cabalamak lazım tabiki 2 yıldır bizimde olmuyor Buda bizim imtihanımız bence inanıyorum herkes anneliği tadacak inşallah 💐

Canım çarşamba konuşmuştuk hatırladın mı bugün test yaptım böyle çıktı ne düşünüyorsunuz çatlatma iğnesinin 12 nci günü
Böyle çıktı

Eklentiler

• B9FAF9FB-13BE-4A11-BE8E-2C8613B6B971.jpeg
    B9FAF9FB-13BE-4A11-BE8E-2C8613B6B971.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 54
Mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum inşallah hepimizin sonuçları iyi olur sonunda pozitifi görürüz
Arkadaşlar sizce hamilelik varmı çatlatma iğnesinin 11 nci yada 12 nci günü 3 mayısta vuruldum aşılamam da 5 mayısta oldu iğnenin etkisi geçmiştir diye düşünüyorum çünkü geçtiğimiz çarşamba kaset ucuz testle yaptım pozitifti bugün kaset testte negatife dönmüştü fakat erken gebelik testinde pozitif çıktı ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• CFA55A6B-B58D-40C5-A0C1-59BA563815FF.jpeg
    CFA55A6B-B58D-40C5-A0C1-59BA563815FF.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar sizce hamilelik varmı çatlatma iğnesinin 11 nci yada 12 nci günü 3 mayısta vuruldum aşılamam da 5 mayısta oldu iğnenin etkisi geçmiştir diye düşünüyorum çünkü geçtiğimiz çarşamba kaset ucuz testle yaptım pozitifti bugün kaset testte negatife dönmüştü fakat erken gebelik testinde pozitif çıktı ne düşünüyorsunuz
Benimde aşılamam 5 Mayıs böyle erken test yaptım hemen kan verdim ama negatif malesef inşllah sizin pozitifdir

Eklentiler

• 4C5F3B37-E16F-4088-9A63-553BA1CE1223.jpeg
    4C5F3B37-E16F-4088-9A63-553BA1CE1223.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 48
Cnm aynı erken gebelik testinde 12. Güne kadar iğnenin etkisi geçmedi bende ama umarm pozitiftir

X