Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Sizce benimki pozitife döner mi? Kaset testle yaptım negatif. Aşılamanın 12. günü. Adetime 4-5 gün var daha ama hafiften adet ağrılarım başladı.

Kızlar hayırlı bayramlar. Sonuçları çıkan var mı
Benm bugün kan testi günüm 1 mayıs yaptrmış tm aşılama yı ama tatil olunca kan testi yaptıramadm bulunduğum yerde özel hastane de yok maalesef. Erken gebelik testi dün poz çıktı bugün hiçbişey çıkmadı maalesef

Benm bugün kan testi günüm 1 mayıs yaptrmış tm aşılama yı ama tatil olunca kan testi yaptıramadm bulunduğum yerde özel hastane de yok maalesef. Erken gebelik testi dün poz çıktı bugün hiçbişey çıkmadı maalesef
İNŞALLAH olumlu olur canım. Allah yardım etsin benim de 17 sinde test günüm

Günaydın kızlar, bugün aşılamanın 10. Günü dün kasık batmalarından uyuyamadım. Sizin ağrılarınız ne durumda acaba devam ediyo mu

Merhabalar benim de bugün aşılamanın 8. Günü hafif bel ağrısı dışında bi şikayetim yok ilk günler kaşık ağrım vardı o geçti

Merhaba kızlar nasılsınız. Benim beklenen adet günüm 18i,zaten 17sinde kan vericem ama acayip şekilde adet ağrısı çekiyorum. İlk aşılamam tutmadı bence

Eklentiler

• 8EBB0C98-09DA-4EF6-A156-F4969716C1DA.jpeg
    8EBB0C98-09DA-4EF6-A156-F4969716C1DA.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar nasılsınız. Benim beklenen adet günüm 18i,zaten 17sinde kan vericem ama acayip şekilde adet ağrısı çekiyorum. İlk aşılamam tutmadı bence
Bnm o adet ağrım aşılamam yapıldıktan beri var. Halen de ağrıyo. Dün gece de soluma dönüp yatamadım. Sol kasığım rahatsız etti bayağı.

X