Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar ben regl oldum bugün. Zaten negatif çıkmıştı testim. Yarın doktorumu arayıp randevu alacağım. Benim ilk aşılamamdi. Tekrar aşılama der heralde. Tüp bebeğe genellikle 3 aşılama denemesinden sonra geçiliyor galiba.

Arkadaşlar ben regl oldum bugün. Zaten negatif çıkmıştı testim. Yarın doktorumu arayıp randevu alacağım. Benim ilk aşılamamdi. Tekrar aşılama der heralde. Tüp bebeğe genellikle 3 aşılama denemesinden sonra geçiliyor galiba.
Hayırlısı olsun canım, Rabbim en kısa zamanda kucağını yavrunla kavuşturur. Pes etme

İnş diğer aya hamilelik haberini paylaşırsın bizimle🙏🏻

Hayırlısı olsun cnm insallah kendiliğinden gebe kalırsınız bu süreçte 🤲🙏🏻

Merhaba neden bildirim gelmiyor ki takip ettiğim bildirimleri açtığım halde. Ben ayın 10unda aşılamamı yaptım. Bi hafta geçti test falan hiç yapmadım almadım da daha önce tonla alıp negatifleri görmekten bıkmıştım. Artık en azından bir de çatlatma iğnesinin etkisi mi değil mi diye ümitlenmemek adına ayın 23ündr test yapmayı düşünüyorum idrarda çıkmazsa kan testi de yapmayacağım.

Hayırlısı olsun cnm insallah kendiliğinden gebe kalırsınız bu süreçte 🤲🙏🏻
Diğer mesajlarda gaz sorunu olduğunu yazmışsınız benim iki üç gün dayanılmaz gaz sorunum vardı hayatımda böyle bir şey görmedim ama kuru bakliyat da yemiştim demek ki progestan kullanırken yeme içmeye dikkat etmek gerekiyormuş. Gaz problemini progestan kullanmamızza bağlıyorum sizin de devam ediyor mu? Fitil olarak kullanıyorum ben sizin de öyle mi

Bu arada benim hiç belirtim yok başından beri. Benim gibi olan var mı sadece gaz problemi yaşadığım zaman şişkinlikten kasıklarım çok gerilmişti ama o da progestan kullandığım için. Göğüs sızlaması vs yoğun bir belirtisi olmayan var mı benim gibi? Bu tutmamış demek diye düşünmeden edemiyorum.

Diğer mesajlarda gaz sorunu olduğunu yazmışsınız benim iki üç gün dayanılmaz gaz sorunum vardı hayatımda böyle bir şey görmedim ama kuru bakliyat da yemiştim demek ki progestan kullanırken yeme içmeye dikkat etmek gerekiyormuş. Gaz problemini progestan kullanmamızza bağlıyorum sizin de devam ediyor mu? Fitil olarak kullanıyorum ben sizin de öyle mi
Evt bende 4 gün asiri gaz yapti sanki midemde balon vardi ve o gaz rahmime kadar vuruyordu sonra cok şükür gaz sıkıntım kalmadi ben 8 mayista aşılama oldum progestanida agiz yolu ile verdi bana gaz yapicagi için kuru baklagiller cig sebze hatta salam sosis filan yeme dedi.sabah aksam progestan kullaniyorum ekstra imom diye vitamin d vitamini ve coraspin kullanıyorum su farketigim ilaçlar yapiyor sanirim gündüz 1 saat filan sersemlik oluyor progestani ictikten 2,3 saat sonra o sırada uzanıyorum ara arada kasik ta batma oluyor ama bilmiyorum yani o kadar karışığım ki bi hamileyim galiba diyorum bi yok yok hamile değilim diyorum değişik haller dua etmekten baska birsey gelmiyor elimden hafta ortasi evde test yapicam sanirim doktor 15 gun sonra kan testi ver demisti ama bakalim hayırlısı ne ise o olsun

Evt bende 4 gün asiri gaz yapti sanki midemde balon vardi ve o gaz rahmime kadar vuruyordu sonra cok şükür gaz sıkıntım kalmadi ben 8 mayista aşılama oldum progestanida agiz yolu ile verdi bana gaz yapicagi için kuru baklagiller cig sebze hatta salam sosis filan yeme dedi.sabah aksam progestan kullaniyorum ekstra imom diye vitamin d vitamini ve coraspin kullanıyorum su farketigim ilaçlar yapiyor sanirim gündüz 1 saat filan sersemlik oluyor progestani ictikten 2,3 saat sonra o sırada uzanıyorum ara arada kasik ta batma oluyor ama bilmiyorum yani o kadar karışığım ki bi hamileyim galiba diyorum bi yok yok hamile değilim diyorum değişik haller dua etmekten baska birsey gelmiyor elimden hafta ortasi evde test yapicam sanirim doktor 15 gun sonra kan testi ver demisti ama bakalim hayırlısı ne ise o olsun
Ahh keşke progestanın o kadar gaz yaptığını bilseydim iki gündür geç saatte yemiyorum çok aşırı da yemeyince gaz sorunu bayağı azaldı. İnternette geç saatte ve çok fazla yemeyin diye yazıyordu. Resmen bir gece sabaha kadar uyuymamıştım. Sonradan anladım ki biz progestab takviyesi aldığımız içinmiş. Fitil olarak kullanınca gaz ve vajinada sızlama dışında bir yan etki yapmıyor sızlma da bende rahim ağzı yarası olduğu için sanırım bi ara fitil olarak kullanmasam mı diye bile düşündüm o kadar ağrı sızı yaptı

Bu çektiğimiz şeylere değer umarım yavrularımıza kavuşuruz sağlıkla inşallah en kısa zamanda müjdeli haberler alırız o günleri görürüz. Hiç bir belirtim olmadığı için ümitlenmiyorum ama acaba mı sorusu da aklımdan çıkmıyor çok zor işimiz. Benim adetlerim de hiç belirti vermez hiç anlamam bile umarım bu da onun için belirti vermemiştir ve gebelik oluşmuştur.

Burda hep adet sancısı gibi sancılarım oldu diyorlar gebelik belirtisi olarak ama ben adet sancısını da pek bilmiyorum zaten hiç bi ağrım kasık batmam falan yok

Ahh keşke progestanın o kadar gaz yaptığını bilseydim iki gündür geç saatte yemiyorum çok aşırı da yemeyince gaz sorunu bayağı azaldı. İnternette geç saatte ve çok fazla yemeyin diye yazıyordu. Resmen bir gece sabaha kadar uyuymamıştım. Sonradan anladım ki biz progestab takviyesi aldığımız içinmiş. Fitil olarak kullanınca gaz ve vajinada sızlama dışında bir yan etki yapmıyor sızlma da bende rahim ağzı yarası olduğu için sanırım bi ara fitil olarak kullanmasam mı diye bile düşündüm o kadar ağrı sızı yaptı
Bana doktorum özellikle söylemisti cnm hatta süt yogurttq yeme dedi sende dikkat et cnm soğuk şeylerde gaz yapar. Dedigin gibi yara varsa sızlama yapabilir cnm ben daha önce dis gebelikmisim meğer haftasonu test yapmistim kanamam var diye alttan kullqnmistim fitili o zaman yan etki yapmamıştı bana.zaten sonra hemen anladık dış gebelik oldugunu sonlardilmisti 2,seneden fazla oldu oda

X